stardust

CHW
 • Content count

  4,949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  236

stardust last won the day on January 16

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  Illusive Man

Recent Profile Visitors

4,225 profile views
 1. Öyle tabi ama yine de limitlemesi saçma.
 2. yahu... yani bir şey demeyeyim diyorum da dayanamayacağım konuşacağım. ulaştığımız şu ahir zamanda bile alet 2 tane harici hard disk birden görmüyor. uğraştım biraz sonra internetten aratınca gördüm ki sadece 1 tane harici hard disk bağlayabiliyorsun. e be olm niye o zaman arkaya 2 tane usb çıkışı koydunuz. aynı apple gibi bu devirde anlamsız kısıtlamalar. neyse kısaca PS5'de çöpmüş anlamış olduk.
 3. playstation için, DH keko tabiri ile "kardeşlik" yapabiliriz. kendi hesaplarımızdan ayrı bir PSN hesabı açar, yeni oyunları 5 kişi toplanıp ordan alırız. şuan hem kendi, hem definitive, hem de ranilin'in hesaplarındaki oyunları oynayabiliyorum, birkez indirmeye başladıktan sonra oyunu aldığınız hesapta kalmanıza gerek olmuyor. benim şuan PC'yi de sayarsak sanırım 2 sene yetecek oyunum var ama sadece bizim forumdan tanıdık ve olgun insanlarla yapılacaksa bu hesap paylaşma olayına girilebilir. 5 kişi olsak oyunların fiyatı kabul edilebilir bir seviyeden almış oluruz.
 4. Ties:
 5. https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-rtx-3080-oc-10gb-320bit-gddr6x-dx12-pci-express-4-0-ekran-karti-tuf-rtx-3080-o10g-gaming-p-HBV00000XATX0 rtx 3080'e 16 bin lira veren varsa kızılcık sopası ile dövülmeli. bu iş "adamın parası var, alıyor. sanane kardeşim" diyerek açıklanmaz. bunu alarak kendine enayilik yapıyor -o tamam- bir de üstüne bu tip leş kargası scalper satıcıların da çoğalmasına yol açıyor. ben bu gökkuşağı bilgisayar'ı unutmam mesela, zaten adında ibnelik var.
 6. Yahu sen koskoca Türkiye Devletinin asgari ücretinin 2 katı maaş al ve beğenme. Bu gavurlar da çok nankör oluyorlar arkadaş.
 7. @Najaz iyi yapmışsın bence, güle güle kullan. Geralt'ı uçurduğum için görse de anca bakar
 8. Hallederiz Mehmet'cim Akşama isteyenler listeye yazdırsın kendini
 9. Amazon fazla yazmış bence. Yeni gümrük tarifesine göre fiyatın bu olmaması gerekirdi. Böyle olacaksa üzücü. Zaten satamıyor şuan o fiyattan. Vatan'da 7500'den hala stok varken ve satamıyorken, ne bok yemeye öyle bir fiyattan koymuş Amazon anlamadım ben.
 10. Bi önceki mesajımda yazdığım gibi, hesabınıza PS5'den giriş yaparak, collection'daki oyunları "claim" edebiliyorum. Yani PS5 almazsanız bile plus üyeliğiniz devam ettiği sürece o oyunları oynayabilirsiniz.
 11. Ekledim, bakarım diyordum ama bir anda PS5'de o kadar çok oyun oldu ki buna ne zaman sıra gelir, ya da acaba gelir mi ? bu arada gelen playstation oyunları içinde bu oyun da varmış, çok ilginç konsol da mı oynasam acaba
 12. tamamdır, o olay bende. Senin hesabı benim PS5'den açtım diye PS5 collection'daki 16 oyunu senin hesaba da eklenebildiğini farkettim. Sonra arattım PS5'den girdiğin sürece istediğin kadar hesaba ekleyebiliyorsun oyunları. PS4'ü olan arkadaşlara duyurulur, "collection"daki oyunlardan oynamak istediğiniz varsa ekleyebilirim hesabınıza. https://www.pushsquare.com/guides/all-ps-plus-collection-games-on-ps5 Görür görmez ilk Hollow Knight'ı indirdim, kasımda vermiş heralde plus kaçırmışım, onun olduğuna çok sevindim. Sonra tabi Spider-Man'i indirmeye başladım, 3 tane de ek paket almışsın mis gibi O kadar çok oyun var ki, indirme listesine ne atsam diye bakarken eşim Sims 4'ü gördü, onu da kıramadım (yaktın beni, aleti ele geçirebilir, ben yokken oynarsın o şartla indiriyorum dedim bakalım nolacak) Asıl bomba Shadow of the Colossus oldu. Bir gün PS alırsam kesin oynarım demiştim 2018'de PS4'e tekrar yapıldığını gördüğümde, sonra aklımdan çıkmış, onu da görünce listede çok sevindim. Konsolun tavşan deliğine azcık bakalım derken tepe-takla düştük içine...
 13. Hallederim tabi ki, önce senin hesaptan sonra benim hesaptan claim ederim. Her seferinde 2FA sormaz umarım ama sorarsa da seni rahatsız ederim yine. Ben çok kaptırmam kendimi diye düşünüyorum ama LG CX77 OLED alırken buldum kendimi, sonra dedim bu kadar bekledik yeni serisi C1 olarak çıkacakmış madem 77" işine gireceğiz en iyi olsun diye düşündüm. O televizyonu da alınca PC'yi naparım bilmiyorum artık Şaka bir yana PC'de oynanacak AC: Valhalla ile Cyberpunk var işte, onları da yeni ekran kartı ile oynamak istiyorum hem CP2077'de adam olur biraz daha yamalarla. Yeni ekran kartı alana kadar PS5 devam...
 14. hesabı verdi @Pablo 'Definitive' Vader 2022'de görüşürüz demeye geliyordum ama hesaba bakıyorum da şuan, o kadar iyi ve o kadar çok oyun var ki hesapta, biz anca 2023'de görüşürüz bu gidişle. tekrar teşekkürler Alper abi...
 15. Mevcut da o haber verdiğinde çoktan bitmişti. Gerçi ben de geç gördüm biraz. Sadece 10 tane girmiş stoğa.