Battlefield 5
0

Bu konuda 15 mesaj var

Dan Varderlind 'in twitter hesbından paşyaştığı tweet 'te şöyle diyor : Battlefront'u teslim ettiğimiz için sıradaki projeye geçebiliriz... Battlefield 

https://twitter.com/mrvaderdan

Ben Bad Company oyunu bekliyorum ama BF5 bekleyenler de var  2016 sonuna doğru çıkacağı söyleniyor. Şimdiden düşüncelerim şu yöndeki Battlefront gibi kuş kadar içeriği DLC DLC bölerek bir oyunu iki kere satmaya satmaya çalışırlarsa ben bu sefer yokum. Çünkü önceki oyunların standart versiyonlarının bile içeriği gayet yeterliydi. Muhtemelen oyun çıkana kadar bir upgrade de yapmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hep Modern Warfare baydı artık şöyle ortaya karışık 1.Dünya savaşı 2.Dünya savaşı - Vietnam falan yapsalar keşke.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 5 gelecekse heyecanlanmam ancak Bad Company 3 gelecek olsa idi iş değişirdi.

Yine de yeni Frostbite tabii ki önemli. Onu merak ederim. Modifiye Frostbite 3 ve Battlefront bile gayet iyi, Frostbite 4, DX 12 ve Johan Andersson bu defa neler yapacak kısmı merak uyandırıcı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O harcanacak paraya bağlı açıkça. Bir dahaki nesil ile Displayport 1.3 geldikten sonra 120Hz 4K olabilecek, ancak en azından en üst seviye üç adet GPU kesin gerektirir ki bu da günümüz değerleri ile ki daha da pahalı hale gelecek kesinlikle, en azından bizim için, 9000-10.000 TL gibi bir tutarın harcanmasını gerektirir sadece GPU için, 4K 120Hz monitör için de kabaca 3.500-4.000 TL desek ikisi sadece 14.000-15.000 TL tutar. Daha bunun diğer sistem bileşenleri ile ederi 20.000 TL tutarı aşar gider.

Yani silkin ve kendine gel.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF3'te hardcore sunucularda oynarsaniz ucaklari zorlanmadan indirebiliyorsunuz. Hatta biraz yetenekli bir mobile AA'niz varsa ucaklara pek az hareket alani birakiyor haritada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok