• Announcements

• Mr.Crunch

Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Hangi Email servisini kullanıyorsunuz?
1 1

43 posts in this topic

Ben hemen her işim için Gmail kullanıyorum. 3-4 tane hesabım var, her biri farklı işler için kullanılıyor.

yaklaşık 1000 yıl önce aldığım bir yahoo hesabım da var ve artık sadece önemsiz şeyler için kullanıyorum (tek seferlik işlem için üye olmam gereken siteler gibi)

Protonmail'i çok duydum, hatta sanırım ilk duyduğum da bulunsun diyerek almıştım bir hesap ama hiç kullanmadım.

Ben hemen her işim için Gmail kullanıyorum. 3-4 tane hesabım var, her biri farklı işler için kullanılıyor.

yaklaşık 1000 yıl önce aldığım bir yahoo hesabım da var ve artık sadece önemsiz şeyler için kullanıyorum (tek seferlik işlem için üye olmam gereken siteler gibi)

Protonmail'i çok duydum, hatta sanırım ilk duyduğum da bulunsun diyerek almıştım bir hesap ama hiç kullanmadım.

PorotonMaili iş amaçlı kullanmaktayım. Gmail kadar kullanışlı olmasada ücretli sürümünü öneririm güzel gerçekten.

Microsoft outlook email servisini geliştirmeye devam ediyor. severek kullandığım Wunderlist todo uygulamasını yeni bir app ile değiştirmeye başlıyuorlar. 

https://blogs.office.com/2017/04/19/introducing-microsoft-to-do-now-available-in-preview/

Focused inbox, password olmadan login gibi yenilikler de var. Ama Gmail o kadar kullanışlı ki oraya alışan kullanıcıların geçmesi zor.

Whooosh and Hamza like this

Google calendar kullanıyorsanız arayüzü değiştirmişler daha güzel olmuş. 

yenisi sizde görünmüyorsa şu linki tıklayıp , yukarda yeni arayüze geçiş için buton var ona basın.

https://calendar.google.com/calendar/render?new_calendar_optin=true

Diğer servislerin en büyük sorunu bu. Outlook'tan da sürekli yeniliklerle ilgili bilgi geliyor ama google hiç durmuyor .

Edited by ResetButton

G Suite'in free versiyonunu kullanıyoruz iş yerinde ancak 15GB'lık kota yetmiyor bazı kullanıcılar için... Yandex'in bussiness hesaplarını düşünüyorum, limitsiz kota ve kullanıcı hakkı veriyorlar... deneyen, sorun yaşayan var mı yandex bussiness ile?

Gmail yenilenmiş. Eklenti gibi güzel yenilikler de var.

Google inbox tan geçmeye gerek görmedim ama gmail kullananlar için güzel. Sağ üstten settingsten aktifleştirmek gerekiyor.

13 hours ago, rammstein said:

Yıl 2018 olmuş hala browser üstünden mü mailleşiyorsunuz :P

Ben de tam tersini yazacaktım :) Yıl 2018 hala program mı kullanıyorsunuz mailleşmek için :)

37 minutes ago, ObiWan said:

Ben de tam tersini yazacaktım :) Yıl 2018 hala program mı kullanıyorsunuz mailleşmek için :)

Cep telefonu uygulamasını kast ediyor herhalde. 

Google inbox 'tan çok memnunum aslında ama Google bunu ikinci plana attı. Benim kullanma biçimime uygun olsa da yenilikler buna gelmiyor. Yeni gmail e geçilebilir. 

http://money.cnn.com/2018/04/26/technology/new-gmail-features/index.html?sr=twCNN042618new-gmail-features0551PMStory

Edited by ResetButton

Abi inbox aşırı karmaşık ve itici. Benim e-postalarım birer "task" değil yani. Yaptım ettim, erteledim diyeceğim şeyleri zaten keep'te tutuyorum, hatırlatma yazıyorum. Anlamsız oldu inbox.