Gears of War: Ultimate Edition
0

Bu konuda 61 mesaj var

VARAN 1 : 

Bu mal ms neden steame çıkartmıyor şu oyunlarını..

VARAN 2 : 

'Gears of War: Ultimate Edition' On PC Is A Disaster For AMD Radeon Gamers

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun Nvidia destekli belli ki. Ben de bunun haberini vermek için girmiştim hatta ama Ties benden önce Geforce Experience üzerinden sürücü güncellemesi yapmıi ki haberi daha önce görmüş. Buna ilişkin bir haber hiç gözüme çarpmamıştı, gerçi son zamanlarda oyun sitelerini pek takip ettiğim söylenemez ama takip edenler buarda falan da dile getirmemişlerdi.

Bir de oyun nerede ki ? Sanıyorum Windows Store'dan edineceğiz, neyse bir bakalım.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamespot şöyle demiş:

"The company is currently working with AMD to address problems players with AMD's Radeon hardware are having. GameSpot understands these fixes will be available very soon.

For those that have a G-sync monitor, they may encounter issues with frame rate. These can be alleviated by going into the settings menu within the game and unlocking the frame rate. Alternatively, G-Sync can be disabled through the Nvidia control panel."

Çok birşey yok gibi, AMD için de halledilecek gibi görünüyor yakın zamanda, yine araştıralım bakalım konuyu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

49 baya iyi fiyatmış, gerçi sonuçta remastered oyun yani de..  Steamle anlaşsın bişi yapsın su MS artık.. 

Gerçi acaba Xbox achievementları mı verio  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün ben satın alamadım bunu nedense, ödeme işleminiz gerçekleştirilemiyor dedi durdu, halbuki Xbox One'da sorunsuz alışverişlerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aldım koydum kenara. Gears candır. Diğerleri de gelir bir şekil ilerde acelemiz yok. Yeter ki Coop Hardcore ve yukarısı oynayacak adam olsun. RAAM RUN yapalım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten xbox one'da almıştım o yüzden tekrar almam. Hatta ben aldığımda belli bir tarihe kadar aldığında eski Gears of War oyunlarının hepsini bedava veriyordu Xbox One'da oynayabilmen için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ondan aldım da bunu da alırım, Çağlar'la Berserker'a dalmam lazım.:D

Adam Xbox One almıyor, yapacak birşey yok.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niahaha   :lol:

Ben de alıcam ama önce amd gpuda fail olayını düzeltsinler..

Ayrıca dün xbox achi leri görünce gazlanıp ukraynalı rise of tomb raidera heveslendim lakin patchlenmiş o açık.. ilk başta bunu haber verirken xbox achileri olduğunu da haber verselerdi alırdım halbuki, bu halk sürekli eksik bilgi veriyo ya pff .. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Ties'le çok mu teşrik-i mesai yaptınız, nedir böyle çöplük lafları falan ?:D

Steam tercihen de bu da alınır yani işte.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çöp lafı rahmetli drizzt in yadigarı kücük tiesle alakalı diil :)

Buarada Steam olayı tamam da, xbox achi olunca işte bi kıyamams durumu oluşuyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox achievements Xbox One'da oynanıp alınır, fakir misin arkadaşım?  :)

PS: Drizzt nam-ı diğer Maelduin aklıma gelince gözlerim yaşardı. Üçüncü bir ismi daha vardı onun da aklıma gelmedi şimdi, habire kovulup geri geliyordu zira. Bir de Gılgamesh vardı. Temcit pilavı :D  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Toz çekmesi için 1000+tl verip konsol alacağıma biraz daha koyup güzel bi elektrik süpürgesi alırım..

Biz de aldık da doğru söze ne denir ?

Kırk yılın başı bir exclusive çıkacak ki oynayacaksın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearsı dün aldım bugün oynamaya başladım.. Sanırım patch falan cıkmıs geçtiğimiz 1 ay içerisindeki herhangi bir sorunla karşılaşmadım.. 

Texturelar falan baya güzelleşmiş, çamur gibiydi normalde, ara videolara neden dokunmuşlar ki falan demiştim trailerlarını falan izlediğimde oyunun ama şimdi baktığımda herşeyi olumlu yönde değiştirmiş ve geliştirmişler diyebilirim.. 

Ne diim özlemişim ya..   :new_love:

Tek sorun farklı save slotları sunmuyor mal gibi, o nedenle gariban bi arkadaşınızla hardcoreda coop yaparken yalnız başınıza insane run yapamıyorsunuz çünkü üstüne save ediyor...  :shot:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisinde lisans ve gfwl sorunları cıkarmazsa oynanabilir derdim de.. Su yeni halini gördükten sonra bence ms storedan yapıştır gitsin, 49tl ye almaya değer derim..  (zaten enpara olayı artık steami çıkardı ve ms storeda geçiyor o nedenle 25tl ye geliyor oyun diyebilriz..)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yenisi de var zaten almıştım bu ay fiber roketi açıp indirecem. :D 50gb dile kolay.  Ay sonu gelsin ya da kota bitsin :D 

Eskisi de çalışıyor bu arada GFWL client yüklemiştim eski bir formatta şimdikine kurmadım ama sistem iyice cacık olacak steam ubi origin battle.net GFWL yuh amk :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok