Gears of War: Ultimate Edition
0

Bu konuda 61 mesaj var

:D

Oynardık yine ama sakatım şu ara zaten, bir ay falan yalan olur PC oyun işleri.

Konu dışı ama geçmiş olsun Tolga abi, hayırdır kötü bir şeyin yoktur inşallah?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolasın, iki elde de karpal tünel ile ilgili sorunum var, sağ taraf bir miktar daha kötü, şimdilik ameliyat gerekmez denildi ama bu üçüncü defadır oldu, böyle oluyor bir müddet sonra tedavi ile ilaç, atel falan düzeliyor şimdilik, ancak bilgisayar kullanımını da bırakmam söz konusu değil iş gereği, böyle idare ediyorum şimdilik, buna da şükür.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolasın, iki elde de karpal tünel ile ilgili sorunum var, sağ taraf bir miktar daha kötü, şimdilik ameliyat gerekmez denildi ama bu üçüncü defadır oldu, böyle oluyor bir müddet sonra tedavi ile ilaç, atel falan düzeliyor şimdilik, ancak bilgisayar kullanımını da bırakmam söz konusu değil iş gereği, böyle idare ediyorum şimdilik, buna da şükür.

Tolga abi çok geçmiş olsun  :cry:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sağolun, o kadar kötü değil ya durum, idare ediyorum şimdilik, ama tabii gidiş iyi değil, meslek hastalığı bir yerde artık, bu saatten sonra işi de bırakamayacağım için böyle gidecek artık, idare etmeye çalışacağım.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

UE güzel olmuş. Sevdim. Son sürücülerle ve yamalarla 60FPS çalışan rahat bir oyun haline de gelmiş hatalar yok gibi bişi. Herkese tavsiye ederim. Single bir tur atayım sonrasında gelsin coop gitsin coop :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga abi geçmiş olsun, acil şifalar.

Oyunada bakmak lazım, zamanında oynayıp güzel eğlenmiştim. Aslında harbiden adamların incik cuncuk oyun yapmaya ihtiyacı yok. Böle kaliteli yapımları remaster edip, üstüne biraz bonus bölüm vs bişiler atarak bile gelseler karnımız doyar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam geçmiş olsun ya, cidden üzüldüm acil şifalar dilerim.

Merlin'de pek takılmam ama geçen GOW ile ilgili millet ne demiş diye bakınırken bu incelemelerine rastladım.:

http://www.merlininkazani.com/Gears_of_War_Ultimate_Edition-inceleme-87524p1.html

Son sözlere gelecek olursam; Gears of War: Ultimate Edition, gerçekten ama gerçekten 'hayvani' bir sisteminiz varsa 'belki' iyi çalışabilir. Ama onun dışında, sıradan, orta veya yüksek seviye diyebileceğimiz bir sisteme sahipseniz kesinlikle sorun çıkaracaktır. Eşeği suya bağlayan ve sudan gelinceye kadar bekleten kaplama süreleri, gözlerinizi yamultan ekran kırılmaları ve bu gibi görsel hataları yüzünden 'remastered' bir oyun olma konusunda feci şekilde sınıfta kalıyor. Teknik özelliklerine bakmadığımızda gerçekten mükemmel bir oyun, ona hiçbir lafımız yok. Fakat ortaya teknik özellikler ve Windows 10'un koyduğu zorluklar çıkınca Gears of War: Ultimate Edition'ı oynamaya çalışmak, 60 GB'lık bir işkence haline geliyor. Çok üzülüyorum. Ne ümitliydim bu mükemmel oyunu tekrar, aynı heyecanla oynayabilmek için. Yazık, hayal kırıklığı oldu. 

Son güncellemelerle burada bahsedilen hatalar giderildi mi? Cidden bu kadar yerden yere vurulacak bir performansa mı sahip oyun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2600K 16gb ram R9 290X gayet akıcı ultra detaylar açık sadece AA yok ki AA sevmiyorum genelde. OC yok ayar yok bişi yok. Crimson 16.4.1 kurulu. Bu arada oyun SSD ye kurulu. Mekanik disklerde biraz ağır kalabilir gibi geldi kaplamaların stream edilmesi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Atlamışım abi bu başlığı ben, çok geçmiş olsun tekrardan. :/

Oynayan var mı bu oyunu, Barış abiciimin bahsettiği sorunlar hala devam etmekte mi bilen birisi geliversin. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Exe benim (bizim) msg(lar)ı hice sayıp internetteki halkın msglarına tamah ederek seçimini yaptı zaten.. onu konuya karıştırma hiç . 

quote-a-learned-fool-is-more-a-fool-than

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yavrucum birileri birşey demiş, binbirtürlü sistem var ortalıkta, herkesin makinesi seninki gibi zemzem suyuyla yıkanmış değilki. Şimdi alacağız GOW'u böyle saçmasapan hatalarla karşılaşacaz o Microsoft San Diego'yu basıp paramızı geri isteme olanağı da olmayacak, sinirden monitör kablosunu yiyip oturacağız burada. Bunun için burada şey ettirtmiştim ne ayak böyle böyle diyolar diye. Bu forumun amacı da bilgi paylaşımı değil mi zaten dadaşlar? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eveett.. birkaç zamandır oynuyorum oyunu...,  bu hafta ağırlık verebildim sonunda ve insane runımın sonuna geldim..

Lakin RAAM kardeşim halen tam bir hayvan ve orjinal oyunda bir şekilde solo alabiliyorken bunda denemelerim sonucu "üstelik gears üzerine çok daha tecrübeli de olmama rağmen" solo olarak öldürülmesinin mümkün olmadığına kanaat getirdim.. 

Varsa oyuna sahip olan gelsin 3 dakikada bitirelim şunu 15 kere denedim heralde ama AI Dom un lancerla tarayarak RAAMin üstüne koşması benim de sonumu getiriyor her daim.. 

Gears 1'in hem xbox 360ta hem de windowsda suyunu sıkmış biri olarak, bu remastered diye tabir edilen ultimate editionı teknik/sanat/eğlence olarak yorumlamam gerekirse..:

- Öncelikle ekstra eklenmiş bi director's cut bölümü falan yok bu zaten daha önce ilk PC sürümünde yapılmıştı.. 2 tane fazladan chapter vardı PC sürümünde Xbox360ta olmayan, bunda artık öyle bi durum yok ilk PC sürümünün aynısı chapter / act olarak.. 

- Görüntüler falan gerçekten baya baya geliştirilmiş ve sanki son 1-2 senenin bi oyunuymuş gibi oynadım/oynuyorum.. Karakterlerdeki detayların artması zaten anlaşılıyor da, oynayanlar bilir texturelar ve diğer objeler falan rezalettir orjinal oyunda, bunun üzerinde çalışılmış bir remaster olduğu belli hiç bir yeri atlamamışlar, gerçekten iyi grafiksel anlamda.. 

Ara videoların tamamını yenilemiş adamlar, oyunu almadan önce bunu öğrendiğimde ulan efsane videolara dokunmasanıza demiştim ama şimdi hepsini izledikten sonra başarılı dedim.. Herşeyi daha bi fizik kurallarına uygun ve çok daha güzel görünür bi şekilde yapmışlar.. 

- Gameplay falan zaten aynı eski bildiğimiz, sevdiğimiz Gears of War.. Daha önce görüntülerin berbatlığı nedeniyle göremeyip vuramadığımız düşmanları rahatça seçip vurabiliyoruz ama sanırım yine de biraz daha zorluğu arttırmışlar insanede.. Grenadierlar falan direkt üstünüze koşuyor ve tek melee veya shotgunla öldürüyor sizi, eskiden adam elinde shotgunla uzakta siperden ateş eder dururdu.. Theron guardlar da bikaç kere imkansız noktalardan bacağıma torque bow u iliştirerek ölmeme neden oldular, buradan birkez daha tebrik ediim.. 

- Oyunun 49TL lik fiyatı Enpara nın artık Steamde işe yaramaması nedeniyle boşa çıkan 50TLmi enpara tarafından desteklenen MS Store akıtmama neden oldu... Yani 25TL ye aldım gibi oldu ki bu oyunu benim kadar seviyorsanız zaten 25e de 49TL ye de değer sütten çıkmış eti cicibebe misali.. 

Kısacası ben çok beğendim.. Bu remaster ı yapan Coalition isimli abiler Gears 4 ü de yapıyor buarada.. Remasterı çok iyi kotarmışlar ama bakalım yeni bir oyunu yedirebilecekler mi.. Görüciizz..  :thumbs:

Buarada dediğim gibi RAAM i öldürmek isteyen varsa Insanede haber versin..  :baba:

Edit: Ayırca konuşmalardan da birini değiştirmişler ara videodaki.. Imulsion fabrikasına geldiklerinde Marcus Cole ve Baird i siz aşağıdan dolaşın bakim diip kanalizasyona  yolluyodu.. Yollamadan önce aralarında geçen dialogta Cole bunun iyi bi fikir olmadığını söylüyodu ama Marcus sarcastic ve komuta bende koçum dercesine "bunu dikkate alıcam GUS"  diip fuck off der gibi yolluyordu.. Cole da üzülüp yes sir diyip gidiodu.. Ama bunda GUS yerine yine cole diyo ve sanki biraz daha yumuşak yapmışlar.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok