Gears of War: Ultimate Edition
0

Bu konuda 61 mesaj var

Neyse hallettim ama evlat acısı gibiydi valla.. Orjinallerinden kat kat zor olmuş nedense hpsini mi arttırdılar naptılar zaten ölmüyodu iice sacmalık olmuş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Özlemişim bu oyunu ya. Yükledim dün gece. Chapter 3 de bırakmışım. Bu run bir bitsin yeniden oynarım ama 2560x1080 den yukarı vermemesi üzdü. gerçi 4K texturelar ile oynanış da güzel herşeyin bir kusuru olacak illaki. Özlemişim gears oynamayı. 

Gears 2 yi de Xenia da hallettim gears 3 de de bir tur atarım. Gears oynamayalı ne kadar olmuş yaw.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunda ciddi bir CPU kullanma problemi var, ekran kartını doğru düzgün kullanamıyor oyun, herhangi bir düzeltmesi de yok maalesef, ben de bakayım dedim yakın zamanda da mümkün olamadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam AMD ekran kartı kullanıyorsan bu oyunda ciddi bir sıkıntısı var AMD kartlarla. i5 9500 2060 Super ile akıyorum 2560x1080 4K textures ile. Olay cpudan ziyade AMD GPU yu sevmiyor bu oyun. 

Ambient occlusion HBAO++ vs bunları kapatıp oynamak tavsiye ediliyor ama tabi sonrasında patatese dönüyor oyun. 

Açık söyleyeyim bu saatten sonra hiç bir oyun AMD gpuları pek sevmeyecek gibi zaten. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD'den ziyade bu oyun sıkıntılı, GPU kullanımı rezalet seviyede oluyor, Nvidia kartlar ile de sorun yaşayanlar var. Microsoft da eski olduğu için uğraşmıyor herhalde bununla.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Halen rezil gibi çalışıyor bu, AMD ile de ilgisi yok tekrar belirtmek gerekirse, acaba dedim bir fix falan bulabilir miyiz ancak nafile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam rezil çalışıyor diyorsun da ben de diyorum ki hayır rezil çalışmıyor. NVIDIA Gameworks  var içerisinde deliler gibi. NVIDIA kartlarda sorun yok. diyorum ya 2060S i5 9500 cpu akıyor 2560x1080de. Yalan borcum yok gerekirse OBS ile kayıt alıp koyayım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elde Xbox360 yok herhangi bir yeni xbox da yok. Ama Xenia Canary kral olmuş. Sorunsuz oynatıyor 2 3 ve judgement ı. 1 4 5 i de PC de oynayabiliyoruz zaten. Sevindim seriyi tamamlayabileceğim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok