Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Sahur özel programı: eskiden en fazla 1080p kayıt yapılıyordu, şimdi 1440p ve 4K kayıt özellikleri de gelmiş geforce deneyimine :) ben de ilk kez 1440p kaydettim.

Bu kızımızın ultisini böyle beklemedikleri yerden atınca oldukça güzel oluyor...

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1440 ve 4k kayıt uzun zamandır var zaten de, çektiğin videoları nasıl böyle canlı renkli çekiyosun ? shadowplay soluk renkli çekiyo genelde. bir de ssd'ye mi kaydediyorsun çekilenleri ?

@stardust

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kekoluğunu tescillemiş oldun tebrikler...

renk canlılığının bitrate veya ekran kartı ile bir ilgisi olmaz. encode ederken seçilen filtreye bağlıdır.

not: bitrate ayarını sona dayaman bir şeyi değiştirmiyor, 50mbps üstüne çıkmıyor o ayar soft locked.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

fark cok var bence hatta ses bile daha kaliteli geldi starda

dosya boyutlariniz nedir

bide videoyu sonucta oyundan almiyo mi iste adamin oyun ayarlari ekran karti daha iyi demek ki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, nazareth said:

fark cok var bence hatta ses bile daha kaliteli geldi starda

dosya boyutlariniz nedir

bide videoyu sonucta oyundan almiyo mi iste adamin oyun ayarlari ekran karti daha iyi demek ki

:cici:

daha önce de dediğim gibi renk canlılığı dışında bi fark yok. onu da zaten niye öyle olduğunu söylemiyodu ama sonunda dayanamadı söyledi :lol: gamma, contrast ve brightness ayarıyla oynamış oyunun. yoksa ikimizde de en yüksek ayarda çalışıyor zaten o konuda bir fark yok.

mikrofon sesi benimkinde cızırtılı çıkıyor ses tarafında tek fark o, o da shadowplay'in bug'ı. wireless headsetlerde video kaydederken bu sorunu yapıyormuş son gf experience sürümleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Event gelmiş, lootbox geliyor, açıyoruz eski legendary skinler çıkıyor. Ne menem iştir anlamadım. Mercy'nin Siggrun çıktı akşam, yanında da Chopper Torb(Evet 1 lootbox'da 2 adet Legendary geldi) tabii Torb olan Duplicate. :lol::facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç aklımda olmamasına rağmen indirimi görünce dayanamayıp aldım, 1-1.5 saat kadar oynadım. Uzun zamandır böyle yoğun tempolu oyunlar oynamamıştım. Alışmak gerekiyor karakterlere falan. Hanzo favorim şimdilik:8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Narcissus said:

Alırken regionu europe yap hocam blizz in app inden.. 

Sitesinden dolar çıkıyordu, o an blizz app aklıma gelmedi, orada Euro yazıyormuş zaten.

En basit karakter hangisi bu oyunda?

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 dakika önce, CandleGarden said:

Sitesinden dolar çıkıyordu, o an blizz app aklıma gelmedi, orada Euro yazıyormuş zaten.

En basit karakter hangisi bu oyunda?

FPS'yle haşır neşir olanlar için Soldier 76.

Az buçuk Team Fortress 2 oynandıysa Mercy.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok