Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Niye alınayım ki naz. Ben üstüme düşeni yapıyorum her oyun.

Profilim sürekli hero değişmekten çarşaf gibi oldu yakında her heroda eşit zaman sürem olacak artık.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

carsaf gibi olmasin diye kisa tutuncada belki maksatini asmis oldu tabi sahsina demiyorum ama ama oyun dunyasinda boyle bir tutum var

iste healer meslesi herkes efendim niye healer yok diyo warcrafta ama healer zevksiz yok heal etmek bayici yada adam sacma sapan seyler yapar healer ben kurtar sicar batirir adam yetisemez healer ben kurtarmadin tuu olur

diabloda deigl bu sonucta duzgun oynamanin tek sarti  3/5 falan en azindan arkadas gurubu olusturmak

oyuna sahip degilim ilk citiginda beta testinde biraz bulundum bi hafta falan baktim

benim becerebicegim bisi de degil cok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok pis bir yere düştüm. Hani lağım çukuru gibi. 32 lose 16 win mi ne bu sezon. :D

Her oyun takımda en az 1 kişinin kafa basmıyor.

Her 3 oyunda bir fantastik takımlar kuruyoruz.

Sonra bana toxic diyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10 da 8 yaptım placement da yine aynı gold'a verdi, üstelik 2200 falan, kaçta kaç yapcaz ki kardeşim bir üste atsın insaf :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse artık, sonunda ite kaka beş sezon sonrasında diamond ola bildim. :icon_dance:

Her halde bir kaç aylık dokunmam bu oyuna artık. Leaver'ı, troll'ü, iti-kurdu iyice bıktırdı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şaka gibi ya.

Oyunda herifler atakta Bastion - Widow - Rein - Lucio - Soldier oluyorlar.

Ben DPS'i seçmişken oluyor bu. Sonra ben toxic oluyorum.

Diğerinde 2 roundda Lucio oynamışım 12.000 heal yapmışım 16 objective kill var adam bana heallemiyorsun dedi.

Al işte sıktık yükseliyoruz dedik demin de bağlantı koptu hooop 50 SR uçtu. Nasıl bir şans bu aaaaa.... ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O bağlantı kopması çıldırtıyor adamı, geçen sezonda 3-4 kere başıma gelmişti süründürüyor valla. Bende placement'larda 10 maçta 6 win ile 1865'e yerleştim. Kaybettiğim maçlardan ikisinde leave atıldı, birinde arkadaşın biri toborn'la push cart olayına girdiği için kaybettik. Birini de kötü oynadıkları için kaybettik. Millet nasıl bir kafayla oynuyor anlamıyorum. Abi placement işte rankını belirleyecek 10 maçtan birini yapıyorsun, ne yapıp edip kazanmak için çabala, toborn'la trollemeler, leave atmalar noluyoruz yani. Cidden random attığım 3-4 maçtan birinde doğru düzgün bir takıma rastlıyorum. Herifler 200-300 level olmuş ama daha ne hero alacağını bilmiyor ya.

Neyse bu arada birkaç günlüğüne 1. sene etkinliği için Double Xp'ye girmiş OW. Bir comp maçı kazanınca 12 bin küsur XP veriyor. Bilginize arkadaşlar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7 maçı arka arkaya, eze eze aldım. 7. maçı son saniyede ben kurtardım zaten. Sonra çöküş başladı. 8. maçta elemanın biri ağlamaya başladı "DPS yok sende Soldier değiş", adam ağlamaktan oynayamadı kaybettik. Damage altın madalya bende tabii... 9. maçta yine benzer şekilde milletin oynamak yerine ağlaması yüzünden, 10. maçta aynen toborn troll sayesinde 2-0 dan 2-3 kaybettik ve kaybettiğimiz de hep %99 dan kaybettik. 2576 yapıp, ucundan platinuma yerleştim böylece :(.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım eventten ötürü bütün çöpler toplanmış, sezona eventin başlamasıyla birlilkte başlamak hayatımda verdiğim kararlardan en kötülerinden biriydi heralde (biraz daha abartalım)

Normalde Diamond olmama rağmen placement maçlarından bir benim bir de muhtemelen pişmiş tavuğun başına gelenlerden ötürü 2 win ile çıkıp gold oldum... :shot:  Sonra hemen platinium oldum ama son 2 gündür resmen galibiyet alamıyorum... Tekrardan Diamonda çıkmak hayallerde kaldı yani.... Bu event bitene kadar competitive oynamasam mı napsam bilmiyorum.. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam 8 maç üstüste D.Va oynayarak 2380'e çıktım. 3-5 maç sonra Platin olurum derken 3 maç sonra 2317'ye indim. Ne kadar mal varsa toplandılar başıma gene bir de toxic oluyorum kazanmak isteyince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sade o resle bitse iyi tam 4:18 süre 1 metrede geçti. Nasıl stres oldum anlatamam. Videonun ortasına doğru da tek başıma contest edip ulti şarjlıyorum silahla 3 kişilik res yapıyorum. Orada da kurtardım ufaktan. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://clips.twitch.tv/FunnyKathishTrianglePartyTime :lol:

Community böyle şeyler yüzünden baya gömüyor mercyi bu aralar. Özellikle buffdan sonra bir çok mercy one trickin hiç birşey yapmayarak gm falan olduğunu diyorlar. Blizz mercyi nerflerse şaşırmam bu kadar adam ağladıktan sonra.

ismailjr tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok