E3 2016
0

Bu konuda 39 mesaj var

14-16 Haziranda.

Buradan tartisalim.

- PS Neo duyurusu olmayacak.

- Microsoft'un Xbox 1.5 duyurmasi beklentileri var.

- Bir suru oyun tanitimi yapilacak.

Bunlari soylerken de E3 2015'de tanitilan oyunlarin cogu (%62) daha cikmamis, bunu da hatirlatayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Dead Redemption 2, Mass Effect Andromeda ve Cyperpunk 2077  harici önceden haberini alıp da beklediğim bi oyun yok bakalım ki bunlar da bu e3te ses çıkarcaklar mı bilmiyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mass Effect Andromeda ve Quake Champions ilgimi çekenler. Skyrim Remastered duyurulmuş. Suyunun suyunu çıkaracaklar Skyrim'in. Remake olmayan Prey de fena değil gibi ama oyun içi görmek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim Legendary Edition sahibi olanlara bedavaya gelecekmis Skyrim Remake.

EA'in sunumunu izledim, bi mok yoktu. BF1 gameplay falan iyi de, "vaaay" dedirten pek birsey gormedim.

Microsoft cok iddiali gelecegini soylemis. Bakalim X1s disinda ne gelecek...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One S duyurdular, normal Xbox One'ın miniği. Sonda da Project Scorpio'u duyurdular, 4k 60fps tecrübesi yaşayabileceğin most powerful console ever falan diye. Çıkacak oyunlar hem Scorpio, hem S, hem de One destekli olacak. Birinde 640x480 10fps oynarken diğerinde 4k 293123912 fps oynayacaksın ama anladığım.

Konferans az önce bitti.

• Gears of War 4 PC için de çıkıyor, güzel haber.
  • Forza Horizon 3 PC'e de geliyor. Eski Horizon'ları hiç oynamadığımdan bu seri hakkında bilgim yok ama.
  • Platinum Games'in yeni oyunu Scalebound fena gözükmüyor. Hızlı hack&slash action oyunu, gideri var.

Bunlar dışı heyecanlandırıcı bir şey yoktu pek benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ilginç, Playstation VR için özel geliyormuş, VR'ın bir yerlere gelebilmesi için böyle ciddi başlıklara ihtiyaç var, yoksa nintendovari oyunlarla hiçbir yere gidilemez, bunda da ama PS4'ün kapasitesi ortada, yine o tarz garip birşeyler gelebilir, atılan taş ürkütülen kurbağaya değmeyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gears 4 ve horizon 3, quantum break ın pc ye geldiği gibi gelmez galiba. yine xbox a alana pc de bedava olacak mı acaba.

bu arada vr a seve seve geçeceğiz sanırım çünkü bazı oyunlar direk vr a yönelik.

red dead 2 de duyurulmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gears 4te gösterdikleri gameplay umarım oyunun en kötü yeridir.. Gears 1deki heyecan ve hızı yakalayamıyor bu haliyle çünkü :(

Bana hem mekanlarıyla hem yerden bulunan ağır silahlarıyla 2. oyunu hatırlattı.. Ki 2ye dair hiç birşey hatırlamıyorum asla bi ilk oyun olamadı hiç biri gözümde.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MS 'nin xbox ile pc i birleştirme çabası bence akıllıca. Ben ilk xbox çıktığında bu yola gidileceğini düşünmüştüm, uzun süre ayrı tuttular. 

Yeni Xbox one controller , standart bluetooth ile de çalışacak anladığım kadarı ile. Baştan öyle yapsalar daha iyiydi. 

Crash Bandicoot 'u gördüm arada, özlemişiz eski dostu :)

Biraz baktım, Sony VR için epey birşeyler tanıtmış. Belki en güçlü VR platformu Sony de olacak. Batman , Final Fantasy , Star Wars ilk dikkatimi çekenler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox ucuz yollu olsun, daha iyisini PC alsın orada oynasın gibi bir düşünce ile birleşmeyi gündeme getirmek olabilir ancak diğer türkü de güçlü PC'si olan bunlar exclusive kalsa ve oynamak istese konsol da alacak mecbur, böyle olunca ama almayacak, meseleye böyle de bakılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok