[Anket] İSS, Hız, Tür, Fiyat ve Memnuniyet
0

34 oy

1. 1. kullandiginiz ISS?

• turk telekom
      6
    • superonline
      11
    • uydunet
      14
    • diger
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 37 mesaj var

Bu sıralar katılmak ne derece doğru bilmiyorum ama VPN'siz;

0,55 Mbps Download

0,07 Mbps Upload 

sonuçları aldım.

Uydunet

Sevgiler

İyi Çalışmalar

KİB

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resmen Turksat tüm müşterilerin hatlarını kapatıp hafta sonu tatiline gitti. Kapı duvar şeklinde ne telefona çıkıyorlar, ne maile cevap veriyorlar, ne sosyal medya mesajlarına bakıyorlar..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: turknet

hız: 75 mbps (60 görüyorum ama)

AKN: 150 GB

tür: VDSL

fiyat: 60 lira

avantajları: 3000 dakika her yöne telefon, ilave telefon parası yok,  taahhüt yok, youtube'da özel filtre yok galiba,16 mbit bile kullanırken youtube turktelekom vdsl'den iyiydi.

dezavantajları: 4 mbps olması gereken upload 2mbps. oyun oynamadığım için beni çok etkilemiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu aksam agzima edilmis oldu 4 saat civar 4-8 am falan gibi yapacagim her bok kaldi aradim kac defa istanbul toptan gidik ariza var dediler ne bok oldu bi fikrim yok

uydunet istanbulda bugun gece kullanan varmydi cidden herkeste gitti mi boyle 4 saat neyin nesi laan bu

maf ettiler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: TTNET

hız: 25 mbps (AKN: 75 gb)

tür: ADSL2+ mı ne, hipernet diye geçen zamazingo

fiyat: 60 lira

memnuniyet: Deli gibi bir download yapmadığım için son 3 senedir 1-2 kere AKN'yi geçtim, o da ayın son günlerinde. O nedenle bana yetiyor. Yalın internet denen şey, telefona ayrıca para ödemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce hızını falan yazdım ama bu ara bir şeyler oldu, 2 haftadır falan superonline fiber günde 3-4 kere kopuyor (belki daha fazla, bu bize denk gelenler). Kopuyor geri gelmiş görünüyor (ledler yeşil) ama aslında çalışmıyor, açıp kapamak gerekiyor. Bir kere kayıt bıraktım geri döndüler sizin orada çalışmamız vardı vs. dediler tamam dedim 1-2 gün düzgün gibiydi ama yine başladı.

Bu engellemeler falan yüzünden herhalde yeni şeyler deniyorlar ondan oluyor diye düşünüyorum. Var mı yakın zamanda aynı durumda olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana habire 150gb olan kotanı 100'e düşürelim, hızını 50 mbit sabit tutalım, 300 dk olan konuşma hakkını da 100 dk ya indirelim, eskisiyle aynı fiyata 24 ay al diyorlar. Tek söyleyebildikleri artı da "Aralık ayındaki zamlardan etkilenmeyin". Ben de beğenmedim diyerek ısrarla kabul etmiyorum. Şimdilik 3 kere reddettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok