[Anket] İSS, Hız, Tür, Fiyat ve Memnuniyet
0

34 oy

1. 1. kullandiginiz ISS?

• turk telekom
      6
    • superonline
      11
    • uydunet
      14
    • diger
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 37 mesaj var

başlatayım :)

iss: superonline

hız: 50 mbps (AKN: 75 gb)

tür: fiber

fiyat: 75 lira

memnuniyet: fiyat dışında henüz bir sıkıntım yok. 

Aynı paket bende var. Daha doğrusu 3ü 1 arada tarzı bir paket var. hem telefon hem de turkcell TV mevcut. Turkcell TV'nin paketini de Premier league izleyelim diye 10 TL daha fazladan ödüyoruz. Toplam 85 TL ödüyorum.

Daha önce 50 Mbps 150 AKK vardı aynı fiyata. Tahahüt bitince yeni fiyatlamaları böyle. Hızdan feragat etmek zorunda kaldık. Fiyatı yüksek buluyorum bende. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TTnet 50 mbit 200 gb aylık 100 tl ödüyordum taahhüt bitti, 130 tl oldu. Bu ay superonline fibere geçmeye karar verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet Konuşturan Maksimum Keyifli Kampanya / 24 Ay Taahhüt

50 Mbps (250 GB)

Teledünya Üst Paket

Vizoon Sinema Paketi

Her Yöne 100 Dakika Telefon

80 TL

Hizmetten memnunum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hız: 16 mbps (AKN: 50 gb)

tür: ADSL

fiyat: 35 lira

memnuniyet: AKN olmayaydı iyiydi :)

Oturduğum sitede ne VDSL, ne fiber, ne de Uydunet altyapısı var. Uzun bir süre daha da gelmeyecek gibi görünüyor. Bu sebeple mecburen ADSL abonesiyim. Kurumsal abonelik olduğu için en azından fiyat konusunda kurtarıyor kendini. Yoksa bu hız ve AKN kotası çekilecek iş değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: Superonline

hız: 8 mbps'e kadar ADSL 50 GB kota

fiyat: 52 ₺

memnuniyet: Hız yetersiz, upload berbat. Yalan dolan vaadler vs.

5756083829.png

Apartmana VDSL geldi diye kağıt astılar (fiber falan yalan zaten). Gittim Superonline'a başvuru yaptım "Zaten mevcut abonenizim, bağlayın şu VDSL'i de bari upload eskisi kadar sürünmesin" diye. 77 liraya 35/2 mbps VDSL bağlatmak için başvuru yaptım. Tamam dediler, hatta modemi de değiştirdiler falan. Sonra arayıp "Sizin orda VDSL altyapısı yokmuş hacı ya, eski tarifeden devam" dediler. "Yapacağınız işi ....." dedim. Telekom'u arayıp sordum "Böyle böyle dediler, altyapı yokmuş falan" diye, onlar da "Apartmanda port kalmamış, dilekçe verin. İsterseniz 4,5G verelim" dediler (4,5G'yi nereme sokacaksam artık). Apartmanda internetle hiç alakası olmayan en az 2 daire var ama kullanılacak port kalmamış. Uydunet falan da yok buralarda, gidip bağlatasın. Kafalar bambaşka...

Ne Superonline'dan ne de internet / altyapı hizmeti (!) sunduğunu iddia eden hiçbir firmadan memnun değilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: Superonline

hız: 8 mbps'e kadar ADSL 50 GB kota

fiyat: 52 ₺

memnuniyet: Hız yetersiz, upload berbat. Yalan dolan vaadler vs.

52 lira ADSL icin cok pahali. 

turkiye'deki cogu kisi ADSL kullandigi kadar en az bu kadar oduyordur (+telefon ucreti de var galiba her ay sabit bi 15 lira).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hız: 50 mbps (AKN: 100 gb) gece kuşu tarifesi

fiyat: 59 lira

memnuniyet: gece kuşu kampanyası ile taahhüt ile yıllık yeniliyorum. Gece kuşu ile gece 12 den sonra download açıyorum genelde, oyunları oynamak istediğim de bir önceki akşamdan indiriyorum. Ttnet tekelinden kurtardığı için memnunum, download verimli geçiyor ani düşüşler yaşamıyorum, arada ping yükselmesi oluyor oyun içlerinde ama altyapı tarafında sorun yaşamadım.

not: telefon, tv gibi paketlerim yok yazmayı unutmuşum. Telefonda konuştuğun kadar öde tarifesinde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: uydunet

hız: 25 mbps (AKN: 150 gb) + gece 12 - sabah 9 arası kotadan saymıyor.

fiyat: 68 lira

memnuniyet: pek şikayetim yok

Bu fiyata TV'yi de dahil ediyorlar mı yoksa sadece internet fiyatı mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde şüphesiz so diyecektim ama 1 aydır taşınıp yeni oturduğum evde henüz internet altyapısı bulunmadığından şu an geçici idare ettiğim:

iss: Vodafone

hız: 3g/4g 10gb

tür: mobil data

fiyat: 52lira

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ISS: Turkcell Superonline

Hiz: 50 mbps / Download AKN: 100 gb / Gece Kusu tarifesi, 00:00-06:00 arasi kotadan dusmuyor

Tur: Fiber

Fiyat: 48 TL

Memnuniyet: Sorun yasamadim, fiyat da gayet iyi... AKN 150GB olsa daha iyi olurdu ama cok lazim olursa Joker AKK aliniyor 25GB - 10TL / 50GB - 15TL / 100GB - 20TL seklinde... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iss: uydunet

hız: 10mbit 75gb akn

tür: kablo

fiyat: 42lira

nisan 2017 de biticek 2 senelik tahatut fiyatim bu

pakete 3 lira cihaz ucreti teledunya standart paket dahil

normalde kampanya 25mbit hiza 25 gb mi 50 gb mi akn idi.

dedim ki 2haftada ben bazi aylar her zaman olmasada 50 i bulurum maf olur hemde 5-6 senelik modemimin docksis 2 destekli 25 garantisi olmadigi gibi bi durum var.

modemi bedava verdikleri kampanalar oluyorsada ben motorolayi seviyorum yok artik bunlar

bundan onceki modemim ise 2001 de mi ne 250-300 dolar veirp aldip sbs3100 du 2009 mu 2011 mi ne bu modeme gectim beles verelim dediler tahadut verisin iyi peki dedim(fiyat ayni idi beles modem olmus oldu 2 senelik tahadute)

akn konusunda devlet bisiler yapicak sanirim

50-100-150 akn ler olabilirde

su komedi 25 gb akn abi intetin ucucak bak 25mbit yok fiber 50bmite gc demelerini salakliklar otesi

ek onemli not akn her yerde ayni degil

misal uydunet akn gecilirse 3 dusuruyor

superonline fiberde arkasim onunki 5 mi daha yuksek mi ne oldugunu soylemisti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ISS: Turkcell Superonline

Hiz: 50 mbps / Download AKN: 100 gb / Gece Kusu tarifesi, 00:00-06:00 arasi kotadan dusmuyor

Tur: Fiber

Fiyat: 48 TL

Memnuniyet: Sorun yasamadim, fiyat da gayet iyi... AKN 150GB olsa daha iyi olurdu ama cok lazim olursa Joker AKK aliniyor 25GB - 10TL / 50GB - 15TL / 100GB - 20TL seklinde... 

48 TL'ye hangi kampanya ile geçtiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hız: 50 mbps (AKN: 100 gb) / Gece kuşu tarifesi, gece: 12, sabah: 6 AKK yok.

fiyat: 59 lira (05.09.2015  -  05.09.2017)

memnuniyet: memnunum valla :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

48 TL'ye hangi kampanya ile geçtiniz?

Gece kusu tarifesi... Bu 2.senem, ben abone olduktan birkac ay sonra fiyati artti yanilmiyorsam... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'i yoğun kullanmaya başladım. Şimdi 250 GB kotayı takip edip eğer yetmemeye başlarsa download'larımı geceye kaydırarak Uydunet'e o paketi de ekleyeceğim mecburen. Ben 250 GB ile dönemiyorsam 75-150 GB kotalarla nasıl idare ediyorsunuz çözemiyorum.  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'i yoğun kullanmaya başladım. Şimdi 250 GB kotayı takip edip eğer yetmemeye başlarsa download'larımı geceye kaydırarak Uydunet'e o paketi de ekleyeceğim mecburen. Ben 250 GB ile dönemiyorsam 75-150 GB kotalarla nasıl idare ediyorsunuz çözemiyorum. :icon_think:

Edemiyoruz. Genelde ayın 15'inden sonra 3mbit ile sürünülüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'i yoğun kullanmaya başladım. Şimdi 250 GB kotayı takip edip eğer yetmemeye başlarsa download'larımı geceye kaydırarak Uydunet'e o paketi de ekleyeceğim mecburen. Ben 250 GB ile dönemiyorsam 75-150 GB kotalarla nasıl idare ediyorsunuz çözemiyorum. :icon_think:

Bana da 200 GB yetmiyordu, hislerime tercüman oldun, Hungarde'ın dediği gibiyse durum bizde değil yanlışlık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok