AliExpress - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
0

Bu konuda 43 mesaj var

@@ObiWan

Geri dönme falan yok olsa zaten ptt nin sitesinde dönme süreci yazardı bekler biraz daha illaki gelir takipli nasılsa :)

17track yükle birde telefona ben oraya ekliyorum takip numaralarını güncellendikce bildirim alıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam, arada başka bir ülkeye daha uğradığı için (sanırım benim durumumda Malezya) destination country departed yazınca biraz heyecan yaptım. Hala yolda demekki. Gelir bir ara inş.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim mouse New York'tan Arabistan'a gitti, oradan bana gelecek mesela. Aramex'le gönderdikleri için böyle oluyor sanırım.

Kargolar benden çok geziyor dünyayı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu almamak için bir neden var mı? USB çıkışı yeterli mi?

https://www.aliexpress.com/item/ORICO-HPC-8A5U-EU-WH-Home-office-EU-Plug-USB-Travel-Charger-Adapter-with-8-Outlet/32464424556.html

Aliexpress te sürekli bir indirimden bahsediyor, ne zaman wishlist teki ürünlere baksam aynı fiyat .

Kablo düzenlemek için şunlardan almıştım, işe yaradı. Kaliteleri güzel, zatne orico 'nun kalitesi iyi. Aliexpress te kendi mağazları varmış, ordan alınır doğrudan.

https://www.aliexpress.com/item/ORICO-CBT-Plastic-Nylon-Cable-Mark-Colorful-Ties-1m-Per-Piece-Red-Black-Yellow-Blue-Green/32570161465.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan kullanıyorum, süper cihaz. Ayrıca bunun daha az prizli, usb çıkışları üstte olan versiyonları var, onlardan da alıp masamda kullanıyorum. Adaptör gerektirmeden US, UK fişli cihazları direkt takabiliyorum. 

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O linkteki powerstrip i aldım. 

Mobilden alırsanız ek indirim yapıyor , onun üzerine bir de $5 kupon verdi.  Daha önce hiç telefondan kullanmamıştım Aliexpress i , fiyatlar daha düşük tutulmuş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kİndle için şu kılıfı aldım. 

https://www.aliexpress.com/item/Mosunx-Smart-Ultra-Slim-Magnetic-Case-Cover-For-Kindle-Paperwhite-Screen-film/32611109801.html

şununla aynı gibi görünüyor.

http://urun.n11.com/kitap-aksesuarlari/amazon-kindle-paperwhite-miknatisli-uyku-modlu-kilif-P17101288

Orjinal kılıfı almak en iyiydi tabii ama onu alırken atladım .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ayın 18inde verdiğim 2 üründen oluşan sipariş hala gelmedi. Yılbaşı furyasinami yakalandık acaba :/

Aynı zamanda sipariş ettiğim 2 dolarlık takipsiz olan geleli 1 hafta oluyor :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi aynı hızda gelmiyor. Farklı posta şirketleriyle gönderiyorlar, bir de yoğunluğa göre değişebiliyor. Arkadaş için ekran camı sipariş ettim, iki haftada geldi. Kendim için ondan 10 gün önce sipariş etmiştim, hala gelmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@lawnmower 'ın önerisiyle 11.11 indirimden de faydalanarak (%15) Nilkin marka şeffaf kılıf aldım telefonuma. Normalde hiç bilmediğim bir marka ama EÇ anladığı için bu uzakdoğu işlerinden güvenimiz sonsuz.

@Najaz da aslında çok güzel bir ürün önerdi Ringke diye, çok kaliteli bir ürün olduğu belli fakat fiyatı oldukça pahalıydı. İnsan telefonu yeni alınca acımıyor alıyor ama şimdi 1 buçuk senelik telefona da o kadar pahalı kılıf almaya eli gitmiyor. Z5'den sıkılıp 5 sene sonra falan belki yeni bir telefon alırsam diye bu ringke markasını bir kenara yazdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almaya niyetli olup da beklettiğim bir kaç şey vardı onları aldım. Öyle çok ahım şahım indirimler yok aslında ve EÇ' nin belirttiği üzere dolar artışından dolayı aslında bariz kazık yedik. Neyse, daha vakit var şöyle link paylaşayım belki isteyen olur.

Saç tıraşı makinası. Kendi saç tıraşımı yapıyorum o yüzden 3-4 tıraş da parası çıkıyor. Bu model bayağı tutuluyor, sarjlı olması, ara ayarları sunması, lityum pil ve uzun çalışma süresi vs... tam f/p ürünü...

https://www.aliexpress.com/item/RIWA-Professional-Hair-Clipper-X9-With-Original-Packaging-Blade-Hair-Cutting-Machine-For-Barber-Hair-Trimmer/32219754403.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.tHnojd

"Merkur Futur" çakması; yaprak jilet kullanılıyor, geleneksel tıraş sevenler için ayarlı jilet tutucu, bu fiyata çok çok iyi :

https://www.aliexpress.com/item/QSHAVE-Adjustable-Safety-Razor-Double-Edge-Classic-Mens-Shaving-Mild-to-Aggressive-1-6-Files-Shaver/32791325508.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.tHnojd

En çok tutulan "budget" tipi kulaklıklardan birisi. Merakımı cezbettiği için aldım. Sürekli müzik dinlediğim için boşa gitmez zaten:

https://www.aliexpress.com/item/Rock-Zircon-Stereo-Earphone-In-Ear-Headset-With-Micro-3-5mm-In-Balanced-Immersive-Bass-Earphones/32774506316.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.tHnojd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boarseman KR25D kulaklık ve Walnut F1 (balanced version) kulaklık amfisi aldım ben. Başka ufak tefek şeyler de var tabi ama dişe dokunur olanlar bunlar. Bu sene indirimler çok kolpa oldu, bizdeki kur artışı indirimlerin üzerine çıktı. Aynı ürünleri geçen ay almış olsak cebimizden (TL bazında) daha az para çıkacaktı. 90'ların devalüasyon günleri geri döndü. Keşke müziği de dönse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aliexpress'ten 11.11 sonrası 1 hafta boyunca bir şeyler almamak gerekiyor. Fiyatları şişirip indirime soktukları için indirim sonrası bir süre bu şişirilmiş fiyatları göz önünde tutuyorlar. Sonra fiyat tekrar 11.11'deki haline dönüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, Coppermine said:

Ah be gözlük çerçevesi almak hiç aklıma gelmedi. Gerçi beğendiğim bir kaç model indirim olmasa da buradan 10-20 kat daha ucuz, her türlü alırım bir kaç tane.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AliPrice eklentisiyle girince hiçbir şey alamadan çıktım :)

Ne almaya niyetlendiysem,  birkaç ay önce 11.11 indiriminden ucuza satıldığını gördüm. Fiyat alarmı koyup kapattım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aliexpress'ten 3 tane gözlük çerçevesi aldım. Üçü de çok çok hafif. Hatta öyle ki mika çerçevelerden hafif olduğunu ölçtüm labda. Biri titanyum (gerçekliğinden emin değilim), ikisi magnezyum alüminyum alaşımı(bunlardan eminim). 2 gözlük dereceli lensiyle geldi. Lensleri kontrol ettirdiğimde doğru ölçüde yaptıklarını gördüm. Türkiye'de aynı gözlüklere 500 lira diyorlar. Ben 5te birine mal ettim.

Hamso and GoXeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok