The Walking Dead
0

Bu konuda 37 mesaj var

hiç izleyen yok mu yahu, başlığı bile açılmamış  :2no:

son sezon (s07) bir acaip, rick dayıyı iç bu kadar umutsuz görmemiştik... negan şimdiye kadarki gelmiş geçmiş tüm sezonlardaki en sayko karakter sanıyorum, kaliteli bir villain yaratılmış, vali falan hikayeydi bunun yanında  :baba: sağı solu belli olmuyor herifin direkt gömüyor kafaya...  :icon_basebat: hele sezonun ilk bölümü anlatılmaz yaşanırdı, yok olan karakterlere üzüldüm baya en sevdiklerimizdendi...

negan.0.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezonu ben de çok beğendim. Gerilim , gerilim . 

Negan kesin bu olaylardan önceki hayatında eziğin biri , ondan fırsatı geçirince herşeyi kontrol eden  moda geçti. 

Rick 'in direnişini kırdı, silahları saklamaya bile çalışmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Bence Negan önceleri anaokulu öğretmeni, çevre ve hayvan hakları savunucusu bir aktivist. Lakin onca çabasının boşa gittiğini görünce kendi anti-tezini geliştirmeye karar vermiş :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Governor daha sağlamdı. Zaten oynayan oyuncu da öyleydi. Dümdüz kabadayı bu herif başka birşey değil. Beni bayalı çok oldu. Bitirseler bu sezon çok iyi olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Negan'ın öyle yanında sağlam elemanları yok gibi, hepsi ezik püsük tipler. Sırf bizi öldürür diye karısını kızını veren tipte adamlar.

Valinin yanındaki adamları da sağlamdı. Bir organizasyonu vardı adamın. :1pof:

Ayrıca bi kamyon silah topladılar, kimsede demiyor ki kale gibi yerdeyiz şöyle bir kapışsaydık adamlarla.

Ha tabii birde o kadar silahı topladın izin vermem diye Mişon'un katanası duruyor. :2no:

Walking Dead olunca ben mantık aramıyorum artık zaten, iyice saçmalamaya başladılar. Şimdi sezon sonuna kadar ultra bayık bölümlerle devam ederler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu diziyi nası izliyorsunu anlamıyorum yahu.

yani gerçekten kötü dizileri bile bazen sırf vakit geçirtsin, ya da bişeyler yerken eşlik etsin diye izlerim ama bu dizi harbiden çok sıkıcı ve zorlama bir senaryoya sahip.

ilk sezonu bitirememiştim ben, 5. bölümün ortasında kapatıp, tüm indirdiğim bölümlere shift+del çekmiştim. 

şimdi de 9gag'de falan bakıyorum herkes eleştiriyor ama bir şekilde yine gidip izliyorlar.

hani piyasada kıyaslama yapacak bir ton iyi dizi olmasa belki diyeceğim ama onca iyi diziyi gördükten sonra bu tümden zaman israfı gibi geliyor bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezonun ilk bölüm efsane olduğu için izliyorum (nasilki hodor birkaç dakikalık gerilim yaratmışsa ilk bölüm yarım saat bunu sundu)

Kurguyu oluşturdukları zaman tekrar iyi bölüm gelir, fazla uzattıkları da bir gerçek..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna demiyorlar gençler... konudan & atmosferden zevk alıyorsundur izliyorsundur bu kadar basit. öyle daha 1. sezonda baydım izlemiyorum gibi laflar da ancak şov olabilir  :8 daha ne gördünkü de baydın, konu yeni yeni oturuyor oralarda daha.

neyse,

son bölümü izlemedim sanırım ama önceki bölümlerden gördüğüm kadarıyla rick reiz'in bir sürü uygun anı olmuştu negan'ı gebertmek için... baya sinmiş gıkını çıkaramıyor yazık.  :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Carl tahmin edilenden de gerizekalıymış. 

Rick tırstı ama alta birşeyler olacak. Negan'ın kendine güveni o kadar yüksekki sürekli açık veriyor. Biri patlatsa bitecek iş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu dizi ölmüş gömeni yok, 1 bölüm güzel olur geri kalan 5 bölüm boş iyice yerli diziye çevirdiler, tadında bıraksalardı bari

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf başladığım diziyi bitireyim şerefine nail olayım diye nereden izlenebilir 6. sezonun sonu ve 7.sezonun tamamı ? PM 'den alabilirim mümkünse. Zira nereye başvursam kaldırılmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rick reis iyi biçti son bölümde, niye ortasında araç değiştirdi anlamadım gerçi.

Biraz dizi toparladı gibi. En sonda niye sırıttı , sıft şu yüzden dizileri sezon bittikten sonra izlemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olmuş bu diziye? hiçbir dizi sitesinde bulamıyorum, kaldırmışlar anlayamadım sebebini. Varsa ücrestsiz dizi adresi takip ettiğiniz bir PM atın lütfen.

edit:Netflixte üyeliğimi açtırabilirim kullananlar varsa bana söyleyebilirmi bu dizi varmı yaklaşık 1,5 aydır netflix kapalı bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rick reis iyi biçti son bölümde, niye ortasında araç değiştirdi anlamadım gerçi.

Biraz dizi toparladı gibi. En sonda niye sırıttı , sıft şu yüzden dizileri sezon bittikten sonra izlemek lazım.

Savaşa katılacak bir grup buldu bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölüm Eugene 'i daha yakından tanımaya ayrılmış, sorun şu ki biz Eugene  yakından tanumak istemiyoruz.Elemanı gördükçe ifrit oluyorum hatta. Boş bir bölüm olmuş gene.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton nereden izliyorsun sezon 7 'yi interneti dolaştım durdum bulamadım.

ben torrent indirip izliyorum.

eksisozlukte dizinow diye bir site var denildiğini görmüştüm. bir dene istersen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben torrent indirip izliyorum.

eksisozlukte dizinow diye bir site var denildiğini görmüştüm. bir dene istersen.

Çok makbule geçti teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölümü mide bulandırma üzeirne kurmuşlar. Bu adamların bu zekayla bugüne kadar hayatta kalmaları başlı başına senaryo hatası. Bu bölümde boştu, senaryoya dikkat edilmezse çok izleyeci kaybedecekler . Bu sezonu biraz Negan kurtardı.

eugene baya meyilliymiş dark side'a geçmeye onu görmüş olduk.

Onun zaten nerde rahat ederse onun yanında olacağı baştan belliydi. Ultra uyuz bir tip yalnız . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gene boş bir bölüm oldu. Adamlar Walker lardan sadece yarım puan daha akıllı. 

Dizinin özeti şu. Adamlar uzun vadeli bir strateji ,plan olmadan aynı yerlerde dolanıp duruyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok