Death Stranding (PS4)
0

117 posts in this topic

3 hours ago, stardust said:

Öyle olsa flight simulator oynardım. :icon_cyclops:

O tamamen aynı şey olduğundan belki can sıkıcı olabilir. Gerçi bir aCe Combat oynamanı beklemezdim değil hani, şöyle stickli mitickli. millet online kapışıyordu galiba onda.

57 minutes ago, Whooosh said:

Ben ki farm simulator, train simulator falan oynamış adamım, şu Aras kargo simulator oyunu benim ilgimi bile çekmiyor.

dışarıdan bakınca öyle gözüküyor gerçekten ama açıp oynayınca çok feci bağımlılık yaratıyor.

17 dakika önce, T800 said:

İndirimde bakalım şuna o zaman. Haftasonu olacak herhalde Black Friday indirimi ?

25 Kasımda Playstore da death stranding 169 tl olacak. 

oyunu bütün "standart order" ları tamamlayarak 150 saatte bitirdim... ne oyundu be arkadaş, tamamen süpriz oldu benim için. hele ki başını çok absürd bulduğumdan dolayı az kalsın silip red ded 2'ye başlasaymışım kaçırmış olacaktım.

oyunu bitirdim hala oynuyorum. Re-Order'lar var onları yapıyorum. Nası bir oyunmuş arkadaş nerden bulaştık.

ps: bir de bütün yolları tamir edip, bütün teleferikleri level 3'e çıkarıyorum yanlarından geçerken... sapıklık...

emre666 likes this

Başı baya merak ettirerek başlıyor, kargoculuk deyip kestirip attırmamak lazım, bilindik bir hikaye yok, baya karışık başları o nedenle, ancak beni sıkmadı, bakalım devam ediyorum hikayesine.

Bunun da bir yarısına geldim sanıyorum, bu da gayet takip edilebilen bir oyun, kargoculuk diye küçümsememek lazım ama hikayesi bittikten sonra devam etmem herhalde. Ama kargoculuk oyunu değil tabii.

Bunu da bitirdim şimdi, sonu iyiydi, tabii söz konusu Kojima olunca oyun mu film mi falan uzayan yerleri olmuş. 

Değişik bir oyundu, herkese hitap etmez kesinlikle.

stardust likes this