Vatan'da bilgisayar parçalarında KDV indirimi
0

Bu konuda 35 mesaj var

pff 60hz monitörlerle gelmeyin karşıma.  :2no:

oyun oynamıyorum bari 4K IPS monitörüm olsun diye kendinizi kandırmadan önce amazon.com'da fiyatının 300 dolara kadar düşmüş olduğunu, yani aslında görünürde pek bir avantaj olmadığını da bilin.

en kötüsü de evinize LG marka bir ürün sokmuş olacaksınız, düşünebiliyor musunuz LG!!! eve kabul ettiğiniz misafirler üstüne tükürecek, çocuklar mutfak televizyonunu bu abi niye odasındaki masanın üstüne koymuş diyecek vs. vs. bir sürü senaryo.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PG279Q alsam mı acaba diye düşünüyorum da. Fiyatı Amazon'dan kargo ile almakla hemen hemen aynı görünüyor. Yarın Bostancı mağazasının önünden geçersem bir sorayım, orada var gibi görünüyor.

http://www.hepsiburada.com/asus-rog-pg279q-27-4ms-hdmi-display-qhd-ips-oyuncu-monitor-p-BD804462?magaza=Tekramarket&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=COnosKjltNICFYTGGwodX8wGiQ

300 tl fazla verme abi. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben düşünürken 3800 küsür lira görünüyordu, sanırım ayılmışlar gerçekten indirim yaptıklarına ve yeniden bindirmişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GTX 1080 var 2 tane 2000 tl bareminin altında ama dükkandan alınacak illaki. Haberiniz olsun. 

Bursa, Kusadasi ve Malatya saldirin. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GTX 1080 var 2 tane 2000 tl bareminin altında ama dükkandan alınacak illaki. Haberiniz olsun. 

Arkadas araniyordu ekran karti senin mesaji gorunce ona soyledim msi gamin x 1080gts i 1900 tl yemi ne almis Antalyadan parasini odeyecek buraya yollayacaklar senin mesaj sayesinde oldu butun bunlar. :D

Vatan ilginc bir yer. msi armor 1070 gtx, msi armor 1080 gtx den daha pahali su anda..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok