MSI Radeon R9 290 Gaming 4 GB Grafik Kartı
0

Bu konuda 21 mesaj var

Düne kadar kendi oyun sistemimde kullandığım MSI Radeon R9 290 Gaming 4 GB grafik kartını, mini-ITX sisteme geçiş yapmam sebebiyle satıyorum. 

Kart Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Kutusu ve kutu içeriği mevcut olup, faturası ve geçerli bir garantisi yoktur (garanti süresi sona ermiştir). Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kart 1 adet 8-pin, 1 adet 6-pin PCIe güç fişi gerektirmektedir. 

Eskişehir içi elden satış tercihimdir. Kartı kendi sistemimde test ederek alabilirsiniz. Şehirdışına önce ödeme, sonra kargo olmak kaydıyla, Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirim. 

Bu grafik kartı için istediğim fiyat: 650 TL

CHW'nin kıdemli üyelerine "önce dene / sonra öde" seçeneği ve özel mesajdan şok fiyat :D

2ise0yb.jpg

33aawdh.jpg

qy96xu.jpg

1i1gmo.jpg

1dsmc.jpg

j0i892.jpg

2eezjtz.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam terazinize tıkladım. Paketleme 10 numara. Beni referans gösterebilirsiniz bundan sonra CHW de :zuh:

Yurtiçi Kargo ödül verecekmiş Najaz'a :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya can kurban ya. DH'de ölücü pezoların gelip ölü fiyatlar verdiği ses kartımı onların verdiği fiyatın da altına Sky'a sattım geçenlerde. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah :D

hocam utandırıyorsunuz :D

Ses kartı taş gibi ama sennheiser ile iyi ikili oldular.

i7 3930K bulamadım hala bir tane. Bulsam adam gibi fiyata. DH de var bir tane ama 4.6 ya zorlamış çipi sürekli. 575 diyor bilemedim (fiyat iyi aslında). Konyadan almak da dert.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4600MHz çok i7 3930K için. Bendekini bila bedel ihtiyacı olan bir arkadaşıma vermiştim overclocksuz falan kullansın diye.

Ben 4400MHz'de uzun süre kullandım, ondan sonra orada kalamamaya başladı, 4300MHz'e çektim, orada da sıkıntılar olmaya başladı ufak ufak ben de dediğim gibi daha ne kadar çalışabilecekse bir arkadaşıma verdim.

Birkaç ay önce çok uygun fiyata i7 3960X hem Vatan'da hem de Bimeks'te satıldı. Hatta bende Rampage IV Formula da duruyordu o anda, onda halledilemeyecek bir sorun olduğunu anlayınca almadım, yoksa alacaktım, altı çekirdekli işlemci için iyi fiyattı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntı hocam konya. Ben yanaşmıyorum pek. :D Karamandan kız aldık en küçük biradere bana o kadar konya karaman exposure yetti.

4.6 bana da fazla geldi. zaten 130watt işlemci. Bekleyelim bakalım bir yerden denk gelir illaki. 500 e Xeon  E5 2670 var ama oyun performansı ürküttü. Base ve turbo clocklar çok düşük.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok