Nurus - Nuri Usta
0

45 posts in this topic

bg.png

 

Yine yerli markalarımızdan devam edersek, Nurus kampanya yapmış. Düzgün bir koltukta oturmayı amaçlayanlar için Me Too modelini tavsiye ederim.

 

https://shop.nurus.com.tr/tr/

 

http://www.nurus.com.tr/tr/calisma-koltuklari/me-too

 

https://shop.nurus.com.tr/tr/urunler/calisma-koltuklari/me-too-fluid-motion-plus-siyah-kumas/

 

Yarın mağazasına gidip pazarlık yapmayı ümit ediyorum, adetli alımlarda fiyatı kaça çekebiliriz diyeceğim. İlgilenen varsa bu başlık altında yazsın.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 TL' ye sanmam düşeceğini de düşerse sırf yedekte dursun diye alabilirim.

 

1000 TL alredidead'in fantazisi ama ben sonuna kadar zorlayacağım tabi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nurus Kartal'da varmış hatta bize söylemeyen @@allreadydead arkadaşımızı da kınıyorum, iş merkezinin ilk şubesini o açmış :

 

"Allready İlk Şubesini Monumento Kartal'da Açtı / 21.10.2014" 

JardeL likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@stardust şöyle birşey de deneyebiliriz, istersen ben direkt havale gönderiyim sana, almayı düşünen 1-2 kişi daha varsa onlar da göndersin, 5000 TL nakit hemen veriyorum dersen belki de inerler. @@allreadydead 'in dediği çıkarsa süper fiyata koltuk sahibi oluruz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@OnLyTNT indragandi vardı bir ara, benzer bir konseptti yanlış hatırlamıyorsam.

 

Tamam hatırladım. Benzerleri de türemişti yalnız büyük çoğunluğu üç kağıt üzerine dönüyordu onların. Massdrop ile mukayese bile edilemez. Massdrop çoğu kez direk üreticiden gönderiyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

forumdan koltuk alacağım diye para toplayıp, yurtdışına kaçmayı düşünüyorum...

 

O kadar parayla gidiş biletini bile zor alırsın  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben masko bayisini aradım, yeni açılmışlar. "İnternette fiyatınız şu rakama düşmüş, oluşacak fiyata göre 4-5 tane alabiliriz, gelsem yardımcı olur musunuz?" dedim. "Buyrun bekleriz, internette olandan daha güzel bir fiyat yaparız" dediler, ben de ona istinaden gittim fakat dişe dokunur bir indirim yapamadıkları gibi, bayiden verilen sipariş yeni üretiliyor ve 4 ila 6 hafta arasında teslim ediliyor, internet satışında ise hazır stok ile çalıştıkları bilgisini aldım. 2 saat git-gel, 2 saat da bayide vakit kaybı olarak, biraz yeni bayi olmalarından dolayı işbilmezliklerini bekledim, sonuçta 4 saatimden oldum ve elimde bir sonuç olmayınca bu duruma sinir olup Nurus müşteri hizmetlerini aradım. Yaşadığım alışveriş tecrübesini ve memnuniyetsizliğimi iletince bana özel bir indirim yaptılar online satış için, sağolsunlar. 

 

Size söyleyebileceğim bayi ile hiç uğraşmayın, eğer ilgileniyorsanız https://shop.nurus.com/tr/ adresinden direkt siparişinizi verin. Benim aklımda "Me Too" modelini almak yaklaşık 2 senedir vardı ama bütün opsiyonlarıyla birlikte almak isteyince fiyat 3000 liraya yakın çıkıyordu ve bu yüzden elim cebime gitmiyordu. Şuan sitelerinden benim aldığım, özellik olarak en dolu olan "Me Too Fluid Motion Plus" modelini 2000 lira gibi bir fiyata 9 taksit imkanı ile almak mümkün. Havale yaparsanız da ekstra %5 indirim var. Sağlığını düşünen ve gerçekten iyi bir koltukta oturmak isteyenler için fırsattır. Bence kaçırmayın. 2000 lira abartlılı bir rakam olarak gözükmesin gözünüze, en basit bir araba alırken en ufak opsiyon böyle rakamlardan başlıyor artık ki doğrudan sağlığı ilgilendiren, ayakkabı, yatak ve koltuk seçimlerinde kesinlikle ucuza kaçmamak lazım. Sonuçta bu ürünler vücudunuzun tüm ağırlığını taşıyorlar ve ortopedik açıdan sağlıklı olmak zorundalar. Nurus firmasının referanslarına sitesinden bakabilirsiniz, hepsi büyük ve orta ölçekte ciddi firmalar. Bu koltukları min. 5-10 sene kullanmak üzere satın alıyorlar. 

 

Neyse çok konuştım yine, satın aldığım bu modeli 120 kilogram ve altı herkese tavsiye ederim:

 

https://shop.nurus.com.tr/tr/urunler/calisma-koltuklari/me-too-fluid-motion-plus-siyah-kumas/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reportta gezinirken aynı tür başlığa denk geldim. Şu https://www.costco.com/Metrex-II-Black-Mesh-Task-Chair.product.100177590.htmlsandalyeyi paylaşmış biri. Şimdi aşağı yukarı 275TL ye denk geliyor. Tamam farklı tasarım ve diğer ofis koltuklarından kısmen hesaplı ama biraz pahalıya gelmiyormu ? yoksa banamı öyle geliyor bu paylaştığınız ürünler.

Ürün pahalı bir ürün ancak oldukça kaliteli. File olan sırtı firma tarafından değiştirilebiliyor. Vodafone kurumsal uzun seneler kullandıktan sonra fileyi değiştirip kullanmaya devam etmiş. Yine kullanımı da oldukça rahat. Benim bir önceki sandalyem de hemen arkamda eşimin çalışma masasında duruyor, 300 TL civarına almıştım, sürekli kullanımda sırt ağrılarım olmaya başlamıştı. Bir de kol desteği konusunu bu kadar detaylandıran başka firma varsa bile ben denk gelmedim. Kolçakları kendime göre ayarladım ve çapraz, masayla aynı hizada, vücuttan 4-5 cm uzaklıkta olan pozisyonda her iki kolumda fare-klavye kullanırken rahatsızlık veren tuzak nöropatiler de kesilecek gibi duruyor. Dün 4-5 saat kullanımda elimde ve kolumda bulunan uyuşmalar olmadı.

 

Edit : yanlışlıkla direkt gönderdim :) Yani koltuk işi biraz önemli. Adore gibi 2 senede bir koltuk değişimi yapmak üstüne sürekli rahatsız olmak gibi problemler yaşamaktan bunalanlara ilaç gibi geliyor.

Edited by pentaman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efe ben hesaplı aldım diye düşündüm girsberger koltuğumu, 300 liradan kaçındım, boyun ve kafa desteğini almadım. Şimdi 3 sene sonra yine kendimi koltuk alırken buldum. Ben sana o koltuğu alma demiyorum ama İzmir'de nurus bayisi vardır. Git orda dene önce mutlaka. Me too'dan biraz daha hesaplı olsun dersen "core" modeline bakabilirsin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abi hiç kafa desteğini kullanmam gibi geliyor ondan o modele para vermek istemedim. Bel desteği yeter gibi geliyor. Bir araştırayım İzmir'de bayii gidip oturup denemek en mantıklısı dediğin gibi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.