Destiny 2 PC'ye Geliyor
0

Bu konuda 44 mesaj var

Konsollardan yeterince nemalanamadılar Pc'ye de yapıyorlar. Destiny tarzı online RPG-FPS tarzı bir oyunun pc'de olmaması çok saçma bir karar zaten. Ama ilk oyunu oynamayıpta konudan uzak olan biz PC oyuncularını nasıl çekecekler acaba Destiny dünyasına.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun başlarda zevk alsam da çok hayal kırıklığıydı benim için. Hemen tekrar ekmeye başladı kendini.Bir yerden sonra da sırf grind zaten.

Oyunu Season Pass dahil bir şekilde almıştım, adamlar hemen season pass dışı DLC çıkardılar. Sağlam kazık yedim.

Oyunun GOTY gibi bir sürümü çıkmadan hiç bulaşmayın. Gerçi o zaman da millet yürümüş oluyor karakterleriyle, oynayacak adam bulamıyorsunuz.

Neyse, Bungie akıllı olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım pc ciler yine iyisiniz. adamlar lütf edip siz garipleride düşündü. :mrgreen:

Hakkaten Destiny 2 pc'ye çıkmasa X Box alcaktım, Nintendo Switch'im var ama ona çıkmıyor herhalde dimi. Pek anlamıyorum bu işlerden :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam pc de oyun yok, konsol mu alsak diye düşünürken ilaç gibi geldi bu haber.

1080 + 144hz monitörden sonra konsol olmaz be hocam :|

Not: stardust ve konsol  :2no: 

Edit: Umarım oyun Steam'e gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1080 + 144hz monitörden sonra konsol olmaz be hocam :|

Not: stardust ve konsol  :2no: 

Edit: Umarım oyun Steam'e gelir.

Staryum has konsolcudur..  burda atıp tutmalarına bakmayın.. Evinde hem x360 hem ps3 olan bir kardeşimiz kendisi :D 

Editi ben yerine cevapliim hocam.. destiny 2 gelecekse microsoft store a gelecek tabiki :D 

Kendi nazarımda Destiny zaten mmo yamanması olan bir yapıda olduğundan bana çok hitap etmiyor... ama grubal olarak oyun oynayacak/oynayabilecek kalabalıkların hoşuna gidecektir yine.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'dan geliyor gördüğüm, betası da olacak galina yakında ama full price olayında bu defa Battlefront II olacak benim için. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uygun donanım yok, ancak PC'yi HDR TV'ye bağlayıp denenebilir.

PC'de şu an iyi seviyede değil HDR gördüğüm kadarıyla, PS4 Pro daha başarılı şu an. Creators Update zaten çok fena çıktı, HDR meselesi de bozuk bu update ile. Masaüstünde açılamıyor, oyunlarda da aynı monitöre PS4 Pro bağlanır ise oradan gelen görüntü aynı oyunda PC'den daha iyi.

PC'de katedilecek bir yol var HDR için, yeni bir Windows yaması kesin zaten de esas önemlisi artık monitörlerin gelmesi lazım bu iş için.

Bir iki model dışında hiçbir şey yok, 60Hz olan versiyonları zaten tamamen es geçiyorum ki onlar da öyle çok değil.

Burası konusu değildi ancak yeri geldi, ayrıca yakın zamanda gelecek 35" Ultrawide 3440x1440 panel ve 27" 4K panelli modellere de çok bel bağlamamak lazım aşırı pahalı olacak bunlar, hele buralardan falan alınamayacak şekilde pahalı olacak, öyle düşünüyorum şu andaki monitör fiyatları ve şartlar ile.

Bir de şu anki PC HDR altyapısı ile bu paraları versen bile hüsran olmak olası.

Samsung'dan özellikle CHG70'ten kalite olarak bir tık daha ileride yine 1000 USD'nin altında fiyatlı bir seri gelirse Gsync uyumlu olarak ki böyle bir olasılık yok desek bile olur, HDR belki bir zemin bulmaya başlar.

Şunu da belirtelim Windows kısmı için, belki yazılım yamasımile düzeltilir falan diyenler olur, olmasın pek, çıktığından beri aylardır bozuk ve hiçbir şey yapılmadı, ayrıca bu update ile bozulan, eskiden düzgün çalışan donanım için de hiçbir şey yapılmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarıyla bu Destiny tam bir multiplayer fpslerde yerlerde sürünmekten ağlayan garibanları... tamamen ölmek için devamlı suretle spawn olan 100lerce süper-easy ai düşmanı "hepsini öldürdüm" nidalarıyla sevindirsin amacıyla ; leş oyuncuları iyi hissettirsin diye yapılmış bir oyun.. 

Neyse oynamayacağım için üzülmeyeceğim bi aaa yapımı daha çıkmış oldu.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Whooosh said:

Borderlands çakması

B si etmez.. Oyunda zorluk ayari bile yok. Ben birkac video izledim adam durup ates etmezse oyunda ona gore zorlugu ayarliyor dusmanlarda saldirmiyor falan :D

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31.10.2017 at 21:38, Narcissus said:

Anladığım kadarıyla bu Destiny tam bir multiplayer fpslerde yerlerde sürünmekten ağlayan garibanları... tamamen ölmek için devamlı suretle spawn olan 100lerce süper-easy ai düşmanı "hepsini öldürdüm" nidalarıyla sevindirsin amacıyla ; leş oyuncuları iyi hissettirsin diye yapılmış bir oyun.. 

Neyse oynamayacağım için üzülmeyeceğim bi aaa yapımı daha çıkmış oldu.. 

Oyun öyle süper basit falan değil bi tarafınızı keserler ne olduğunuzu anlayamazsınız. :lol: 

Multisi de şöyle böyle ama beni sarmaz pek multi olarak. Arkadaş grupları için baya iyi eğlencelik oyun hele. Ayrıca multisinde de iyi oyunculara denk gelmek mümkün ama lackluster elemanlar bir miktar daha fazla. Multisi oynanış olarak bir miktar Call of Duty havasında, multisi için bu oyun alınmaz ama. Olay elbette esas itibari ile grinding.

Solo olarak ise Diablo 3 v.b. grinding sevenler bu oyunu da severler.

Bu tür oyunlarda pek hikaye de olmuyor ama bu defa ilk Destiny oyunundan daha iyi bir hikaye var, o baya boştu, bu o kadar değil. Eleştirilerden mütevellit herhalde bir 

Oradan gelirsek, oyuna yeni başlayanlar için, oyunda 265-270 gibi takılma oluyor, onu belirteyim ki oraya gelmek de hiç kolay değil. Vakit açısından.

Neyse, ben de 270’de çakıldım, bakalım ne olacak, aktivite de var baya oyunda ama olay grinding olunca elbette tekrara düşülüyor bol miktar.

Ancak boş bir oyun değil, challenge aranıyorsa var yani oyunda.

İlk Destiny oyunu beni baymıştı hem Xbox One’da idi hem de tam olmamıştı bana göre, ana hikayeyi bitirip öyle bırakmıştım, ikincisi daha iyi ondan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, T800 said:

Oyun öyle süper basit falan değil bi tarafınızı keserler ne olduğunuzu anlayamazsınız. :lol: 

Homer-Listening-to-Flanders.gif?ssl=1

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yau klasik şu level ol şunu yap olayı var, bu tip oyunların temeli o zaten, o zorluğu geçmek için devamlı üst, baş - araç, gereç toplamaya bakıyorsun, ne bekliyorsun başka, oyunun tam anlamıyla FPS olması beklenemez zaten. 

Bu tarz olayları sevenlerin hoşuna gidecek bir oyun, “FPS var ne alayım, aaa Destiny 2 varmış.” falan nidalarıyla alınmaz zaten. :) 

Sen sevmezsin bu tarzı zaten.

Ancak gear çeşidi az gibi geldi bana, daha tabii üst alet edevata ancak ulaştım gibi ama çok çeşit yok gibi, kozmetik olaylar dışında sanki, neyse şimdi tam bilip bilmeden de yorum yapmayayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte bu tip oyunlar çok ağır grinding içeriyor ve hiç tahammül edemiyorum.. Diablo falan üst limitim bu tarz oyunlarda ki o bile belli bi şeyi achieve ettikten sonra bırakıyorum.. 

Arkadaşlarla beraber kahvede maça kızı oynamak yerine alternatif oynanabilir tabi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok