Dyson V8 (şarjlı süpürge)
4 4

Bu konuda 181 mesaj var

Plastik sağlam gibi de plastik enjeksiyon mu denilir, onun kalitesi iyi değil, dalga dalga izler var.

Yüzey görüntüsü homojen değil, kimi yerlerde ton dalgalanıyor.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, T800 said:

Plastik sağlam gibi de plastik enjeksiyon mu denilir, onun kalitesi iyi değil, dalga dalga izler var.

Yüzey görüntüsü homojen değil, kimi yerlerde ton dalgalanıyor.

evet abi bazı yerlerinde var öyle bir durum ama sadece görsel. elle falan bir şey hissedilmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, TiesTorN said:

dediğiniz şey "mercedes almayın onun yerine 5 tane tofaş alın yedeğe koyun, bozuldukça yenisine geçin nasıl olsa hepsi eskiyor" demeye benziyor :lol:

5 senede bir boruyu bir bataryayı değiştiremeyecek olanlar beko alsınlar bence de... :1pof: biz dyson ile mutluyuz.

not: 10. kattan aşağı falan atmadığınız sürece dyson'ı kıramazsınız. plastik kalitesi çok iyi, acaip sağlam.

7a2b7fcbbca6f69a02ad22726e9f4e03.jpg

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, stardust said:

7a2b7fcbbca6f69a02ad22726e9f4e03.jpg

Yalnız böyle yerlerde Mercedes yolda kalır Toros gider...

100120231706098749883_3.JPG

Erwin tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece öneride bulundum :) Mobilya gibi bir şey değil bunlar sonuçta, çok kaliteli olsun 10 sene plastiği eskimesin dediğiniz şeyin pili 10 sene dayanmıyor beraberinde. Bir bakmışsınız evinize gelen temizlikçi bir gün sizin o el bebek gül bebek baktığınız süpürgenizin borusunu 2 parçaya ayırmış :) Mercedes'inizi emanet ettiğiniz şoförün "abi yolda çukur açmış belediye görmemişim, yanlışlıkla teker girdi" diyerek arabayı pert etmesi durumundan çok farklı değil. Ürünün kalitesi vs. bilemem, bizde bir tane saç kurutma makinesi-fön benzeri bir aleti var bu markanın, bir cacık olduğunu görmedim. Aradaki tek fark kutu kartonu çok kalındı, paketlemede geniş boş alanlar bırakılmıştı, ücretli sattıkları ama hediye olarak verdikleri stand için bile kocaman kutu yapmışlardı. Bir önceki Philips'in kablosu kopmak üzereydi artık 6. yıl sonunda, o yüzden aldım. Hanıma da arkadaşı önermiş şöyle iyi böyle iyi diye, tabi memnun kalmadı, şimdi bir tane Philips daha aldık mecburen. Dyson'la şu anda bizim köpeği banyodan çıktıktan sonra kurutuyoruz, az ses çıkardığı için huylanmıyor, az kullanıldığı için büyük ihtimalle 10 sene daha gider. Bu postu yazarken baktım 14 bin TL olmuş alet, şaka gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nihayet benim kayıp başlığın yenisini gönderebildiler. Dyson UK de dahil bir çok merkeze yazmama rağmen 6 ayda anca çözüldü. Neyse, servise cihaz gönderecek olursanız aklınızda bulunsun... :2no:

Najaz and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok