• Announcements

• Mr.Crunch

Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Arac navigasyonunda tercihiniz ne?
0

Arac navigasyonunda tercihiniz?   43 members have voted

1. 1. Arac navigasyonunda tercihiniz?

• Aracimin kendi navigasyonunu kullaniyorum
    • Tomtom, Garmin vb. gibi navigasyon cihazim var
    • Google Maps
    • Yandex Maps
    • Apple Maps
    • IBB Trafik
      0
    • Here Maps
    • Sygic
    • Waze
    • _Diger
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

43 posts in this topic

yandex rota ve seritlerde facia olsa bile sanirim istanbul'da hala en guncel trafik bilgisi bunda.
Otobüs yollarina E5 den ayirip sokup sokup cikarmasi çok hoş oluyor

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8 hours ago, Hamso said:

Otobüs yollarina E5 den ayirip sokup sokup cikarmasi çok hoş oluyor emoji14.png

düz yolda adamin cani sikilmasin diye yapiyor iste :kayik:

Halen Sygic kullanıyorum, halen bunu tavsiye ediyorum. Lifetime premium ve trafik paketleri de var, internet olsun, olmasın, yurtiçi yurtdışı tüm şerit bildirimleriyle istediğim dilde doğru şekilde navige oluyorum.

Google Maps açıyorum bazen, Türkçe Sokak isimlerini Amerikan İngilizcesi ağzıyla söyleyince boka sarıyor her şey.

50 minutes ago, Mr.Crunch said:

Google Maps açıyorum bazen, Türkçe Sokak isimlerini Amerikan İngilizcesi ağzıyla söyleyince boka sarıyor her şey.

google maps'te öyle bir sacmalik var. telefonun dili neyse bunun dili de ayni oluyor. degistirilemiyor. 

ben de ingiliz aksanli ablanin ankara caddesini "enker aaa kaddesii" telaffuzuyla kullaniyorum. 

52 minutes ago, Mr.Crunch said:

Halen Sygic kullanıyorum

sygic, android auto'ya gelse ben de kullanicam fakat yok hala.

google maps tek geçerim . yandex bir ara iyiydi , şimdi google maps 'in yanında şebelek modunda ( benim görüşüm)

gecen waze'i yukledim android auto'ya gelmis diye meraklandiydim. en basit trafik sikisikligini bile gosteremiyor maalesef
Yoğun Bir kullanıcı kitlesine ihtiyacı var sanirim, ticari araçlara yandex gibi cihaz bağlama durumu yok. Google da zaten android cihazlarin tamamini arka planda okuyor olabilir. bu yüzden waze de online kullanıcı önemli

On 15/10/2018 at 10:14 AM, Hamso said:

Google da zaten android cihazlarin tamamini arka planda okuyor olabilir.

maps kullanirsaniz zaten yer bilginizin google'a gitmesine riza vermis oluyorsunuz. 

merhaba

aracımda carplay mevcut. haliyle navigasyon konusunda da epey esneklik var. 

aradığım özellik olarak radar bilgilerini ve hız kameralarını göstermesi, anlık hız bilgisini ve yol hız uyarılarını sunması. bunu da sunan sanırım bir tek sygic var. 

peki satın almaya değer mi? yani 60 lira premium ( trafik sıkışıklığını göstermiyor ) üstüne +40 lira daha eklerseniz trafik sıkışıklığını da gösteriyor. 

değer mi? google map gibi anlık olarak güncel trafik sıkışıkları sygic de mevcut mu? youtube da gördüğüm kadarıyla google kadar güncel değil sanırım trafik bilgisi. 

not: konuyu hortlattım ama neyse. 

Radar ve kamera bilgisini sygic sunuyormus ama ne kadar güncel... Orası sıkıntı gibime geldi bana. "krahlı" olanı bi denesem mi acaba. 

Bak ben de merak sardım şimdi 😋

Çünkü sabit radar/kamera bilgisi Sunan app yok memlekette! 😠

1 saat önce, infestor said:

Radar ve kamera bilgisini sygic sunuyormus ama ne kadar güncel... Orası sıkıntı gibime geldi bana. "krahlı" olanı bi denesem mi acaba. 

Bak ben de merak sardım şimdi 😋

Çünkü sabit radar/kamera bilgisi Sunan app yok memlekette! 😠

ben şuan 7 gün deneme sürümünü kullanıyorum. sabit radarları gösteriyor. muhtemel radar noktalarını da gösteriyor. en azından burada radar olabilir gibisinden dikkat ediyorsun. 
ayrıca yol tabelalarından o yol da ki hız limitini de gösteriyor. anlık hız da ekranda sunuluyor. hız limiti geçilirse sesli veya görsel uyarı veriyor. 

17 dakika önce, jackjoker said:

hız limiti geçilirse sesli veya görsel uyarı veriyor. 

"Bir makinanın size yapacağınız şeyi dikte etmesi, kıyamet alametidir"

Arthur C. Clarke

On 04/09/2019 at 0:04 AM, jackjoker said:

ben şuan 7 gün deneme sürümünü kullanıyorum. sabit radarları gösteriyor. muhtemel radar noktalarını da gösteriyor. en azından burada radar olabilir gibisinden dikkat ediyorsun. 
ayrıca yol tabelalarından o yol da ki hız limitini de gösteriyor. anlık hız da ekranda sunuluyor. hız limiti geçilirse sesli veya görsel uyarı veriyor. 

güzelmiş fakat android auto için yokmuş* lanet olası sygic. bu halde bi işime yaramaz. :icon_gunslinger:

*:apple carplay için var

Edited by infestor