PS4 Slim 500GB - 599TL - BİM
0

11 posts in this topic

600 e alınır PS exclusive ler oynanır sonrada aleti sevmezseniz satılır. fiyat çok çok düşük. bende benim ps3 ve oyunları ikinci elde 500 e satarım belki diyordum :D

Bugün mağazalardan birine sorduk, bazı kişiler doğrudan depolara gidip oradan alıyormuş (nasıl yapıyorlarsa artık). Hatta biri gidip depolardan 100'ün üzerinde cihaz almış söylenene göre. O yüzden mağazada (eğer mağaza çalışanları kendine almadıysa - ki al-sat yapanı da bol) çok nadir bulunur.

Benim bu taraflarda denk gelirse kapayım, bi ara 2 tanesinde görmüştüm satılıyordu kendi fiyatından ama satılmadığı için depolara gitmiş olabilir. Daha çok işlek olan mağazalarında satıyorlar çünkü.

On 08.09.2017 at 14:54, Lightning McQueen said:

Bugün mağazalardan birine sorduk, bazı kişiler doğrudan depolara gidip oradan alıyormuş (nasıl yapıyorlarsa artık). Hatta biri gidip depolardan 100'ün üzerinde cihaz almış söylenene göre. O yüzden mağazada (eğer mağaza çalışanları kendine almadıysa - ki al-sat yapanı da bol) çok nadir bulunur.

Muhtemelen mağazalarda görmek mümkün olmaz bu fiyattan. Zira gerçekten çok güzel al-sat karı elde edilebilecek bir fiyat. Gerçekse zaten birileri çoktan toplamıştır hepsini.

Görürsem ben de alabilirim, 599 iyi fiyat. Bunun için bakacak olan varsa 199-249 lira arasına mini buzdolabı da satılıyor, bulan onu da alsın derim.