Windscribe VPN
1 1

Bu konuda 87 mesaj var

1 hour ago, MilesTeg said:

Birkaç haftadır windscribe'ta sorun var sanırım. Uygulamasını kullanmak bir yana web sitelerine erişim bile sıkıntılı. Benzer bir surum gözlemleyen oldu mu? Yoksa benden veya bulunduğum yerden mi kaynaklı anlamaya çalışıyorum.

Android'de strongswan ile sorunsuz kullanıyorum. 

sanirim tum turkiye'de ayni.

windscribe patlak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, infestor said:

sanirim tum turkiye'de ayni.

windscribe patlak

Adamlarla iletişime geçtim. Bakalım ellerinden birşey gelebilecek mi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windscribe support ile bir süredir yazışıyoruz. Her ihtimali denedik. Gerçi ben onlara mail atmadan da denemiştim ama olsun, bir kere de onlarla yaptık. Stealth ve WStunnel yok denecek kadar yavaş, o yüzden onları kullanmak da mümkün değil.

Sonuç değişmedi tabii. Nihai cevap olarak gönderdiği maili paylaşmak istedim. Bu arada TTNET hipernet kullanıyorum ve Ankara'dayım.

Hi Caglar, 

Unfortunately, it looks like you will need to stick with Stealth or WStunnel. IKEv2 and UDP support the best speeds. However, as mentioned earlier, censorship heavy regions such as Turkey usually have blocked IKEv2, TCP, and UDP protocol. You can try using TCP to see if you speeds will but, it is unlikely you will have access to the internet thereafter. 

Let us know if there's anything else.

Have a good one!

Usama 
Windscribe Support

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman aylik $5'a vultr veya digitalocean gibi servisler de denenebilir. vultr'in vpn farkedilmeyecek derecede hizli. windscribe'inki (premium olmayani) leş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ömürboyu üyelik ile Windscribe kullanıyorum, 8080 port'tan Stealth olarak PC'den sorunsuz kullanabiliyorum ama mobil cihazlar ve tabletlerde OpenVPN ile bağlanmak imkansız.

Diğer yandan Turkcell ve Avea'da Windscribe benzer şekilde bloke iken Vodafone'da Windscribe kendi App'i ile sorunsuz kullanılabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de bazı yerlere bağlanmakta sorun oldu. Şu anda bir lokasyonda sorun yaşamıyorum. Umarım daha da yaşamam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, MilesTeg said:

Şu an benim sıkıntı da düzeldi. Eskisi gibi IKEv2 ile sorunsuz bağlanıyorum. Her an gidebilir tabii yine.

resmi windows client'i mi bu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, MilesTeg said:

Şu an benim sıkıntı da düzeldi. Eskisi gibi IKEv2 ile sorunsuz bağlanıyorum. Her an gidebilir tabii yine.

bende ankara da ve hipernet liyim. dediğiniz gibi bir süreç oldu ve düzeldi.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok