Hdd fiyatlarında ciddi indirimler
1 1

Bu konuda 61 mesaj var

Firmanın ne dediği pek önemli değil, Mastercard ve Visa sizi koruyor bu gibi durumlarda. Elime ürün ulaşmadı dediğinizde paranız iade edilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, sCoRPion_tr said:

Firmanın ne dediği pek önemli değil, Mastercard ve Visa sizi koruyor bu gibi durumlarda. Elime ürün ulaşmadı dediğinizde paranız iade edilir.

aracı firma ürün satmıyor olabilir , sorun orda. Bir hizmet satıyor görünüyordur. Onu da almadığınızı ispat edemeyebilirsniz.  Bu firmanın size sattığı ile aracı firmanın sattığı ürün/hizmet aynı olmayabilir.

Öyle mi bilmiyorum tabii, tahmin yürütüyorum. 

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

para mı gönderin dedim iade ettiler benden kurtulmak için :) bunlar ürün falan göndermez.. dolandırıyor şuan oyalama taktikleri yapıyor az kaldı kaybolacaklar piyasadan toplayacağını topladı adamlar..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Balon patladı hocam :) 

Şubat ortası(veya sonları) kadar sanırım gonderimler oldu, ondan sonra sürekli bir erteleme sürecine girildi derken millet en son uyanıp iade isteyince onlarda bugün yarın erteleniyor ama sonuç yok tabi,  ümidim yok ama umarım paralarını geri alırlar.Gerçi hala ürünlerinin geleceğine inanıp iptal etmeyenler bile var...

İçlerinden bazı kişiler var ciddi olarak firmayı savunan hatta uyaran kişilere bunlar toplu alıcak sizi caydırmaya çalışıyorlar vs söylemler milleti gazladılar bizide bezdirdiler, onlara gram üzülmedim beter olsunlar hatta.

Sonradan kimlerin zaten toplu sipariş verdiği ortaya çıktı.ilk alan tayfayı yemlediler kalanları silkelediler gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim milletin başına ne geliyorsa zaten aç gözlülüğünden geliyor. 5 liraya hdd satıyorum diyen adamdan 100 tane sipariş eden mi istersin, ikinci eli 5000 olan ekran kartının sıfırını 2000'e satıyorum diyenden 3'er 4'er sipariş eden ve bu da yetmezmiş gibi %10 daha indirim alacağım diye bu ödemeyi de havale ile yapan mı istersin, yoksa 5 koyup 1 sene sonra 20 alacaksın diye sanal çiftliklere dombililere çoluğunun cocuğunun rıskını kaptıran mı istersin.

Bu tongalara düşen tipler de genelde aynı profilde oluyorlar. Ölüyorum desen bir bardak su vermezler sana ama böyle dolandırıcıların "1 koyup 5 alıyorsun" vaadlerine balıklama atlarlar.

Oh olmuş size, şimdi tırmalayıp durun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Whooosh said:

Bizim milletin başına ne geliyorsa zaten aç gözlülüğünden geliyor. 5 liraya hdd satıyorum diyen adamdan 100 tane sipariş eden mi istersin, ikinci eli 5000 olan ekran kartının sıfırını 2000'e satıyorum diyenden 3'er 4'er sipariş eden ve bu da yetmezmiş gibi %10 daha indirim alacağım diye bu ödemeyi de havale ile yapan mı istersin, yoksa 5 koyup 1 sene sonra 20 alacaksın diye sanal çiftliklere dombililere çoluğunun cocuğunun rıskını kaptıran mı istersin.

Bu tongalara düşen tipler de genelde aynı profilde oluyorlar. Ölüyorum desen bir bardak su vermezler sana ama böyle dolandırıcıların "1 koyup 5 alıyorsun" vaadlerine balıklama atlarlar.

Oh olmuş size, şimdi tırmalayıp durun.

Neden böyle biliyor musunuz? Mucizelere inanıyoruz milletçe. Az koyup çok alma mucizesi bizim için her an gerçekleşebilecek birşey. Çok normal yani böyle şeyler. Tanrı(Allah-artık ne diyorlarsa) her an "yürü ya kulum" diyebilir bunlara. Her an ilahi bir el dokunup işleri yoluna koyabilir. Çalışmadan kazanmak da gayet normal onlar için. Böyle şehir efsaneleri de çok etrafta. "Bilmemkimin kayınbiraderi voleyi vurmuş biliyor musun" diye kulaktan kulağa anlatılıyorsa onlar da bunun hayaliyle yaşayıp "allah bana da gülecek" diyerek 5 liraya 100 tane hdd siparişi verebilecek kadar mucizeye inanıyor.

Hayal aleminde yaşıyor insanlar ama işin kötüsü @CandleGarden'ın da dediği gibi anketlerde hala yüksek oranda bu tür yollara sapma eğilimi olduğu görünüyor. Mucizeye inanmanın diğer kısmı da işine gelmeyene inanmama olsa gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/26/2018 at 11:54 AM, MilesTeg said:

Neden böyle biliyor musunuz? Mucizelere inanıyoruz milletçe. Az koyup çok alma mucizesi bizim için her an gerçekleşebilecek birşey. Çok normal yani böyle şeyler. Tanrı(Allah-artık ne diyorlarsa) her an "yürü ya kulum" diyebilir bunlara. Her an ilahi bir el dokunup işleri yoluna koyabilir. Çalışmadan kazanmak da gayet normal onlar için. Böyle şehir efsaneleri de çok etrafta. "Bilmemkimin kayınbiraderi voleyi vurmuş biliyor musun" diye kulaktan kulağa anlatılıyorsa onlar da bunun hayaliyle yaşayıp "allah bana da gülecek" diyerek 5 liraya 100 tane hdd siparişi verebilecek kadar mucizeye inanıyor.

Hayal aleminde yaşıyor insanlar ama işin kötüsü @CandleGarden'ın da dediği gibi anketlerde hala yüksek oranda bu tür yollara sapma eğilimi olduğu görünüyor. Mucizeye inanmanın diğer kısmı da işine gelmeyene inanmama olsa gerek.

Aynen. Aynen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok