Marvel’s Spiderman (PS4)
0

Bu konuda 16 mesaj var

Ön siparişle almıştık PSN’den Digital Deluxe Edition olarak yarın bakınca buradan aktarmaya çalışırım, ancak iyi bir oyun bekliyorum, bakalım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mutlaka güzel bir oyun olmuştur hatta ilerde ben de oynarım heralde ama bu sırf sony nin dünya ahirete devasa reklamlar verip doyurduğu tombullar yüzünden "efsane" "böyle bir oyun yok" laflarıyla gelirlerse ayağımın altına alıveririm onları.. 

Daha ilk Batman Arkham Asylum halen inanılmaz iyi bir oyunken, Batman dövüş sistemiyle oyun yapıp sonra ciguli gibi çığrınmasınlar... İzlediğmde beklediğimden çok daha sıkıcı geldi ama (özellikle mediocre oyunlardaki basit tekrar eden sidequestler gözlerimi doldurdu) iyidir işte... :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alırız da çok pahalı.

Son 2 ay içinde toplam 300 tl ye God of War, Horizon Zero Dawn, Post Scriptum ve F1 2018 aldım. Sadece bir oyuna 300tl vermem.

Erwin tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Batman oyunları buna göre daha iyi bence. Bu da kötü değil ancak süper kahraman oyunu için tercihim yine Batman olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dışarıdan  bakınca banada Batman'le yarışamaz gibi geldi ama belli olmaz tabii.

Zaten sıpardırmen e gıcığımdır..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunları tr'ye döviz kaçsa direkt çarpıp fiyatı ona göre satışa sunmalarına uyuz oluyorum... kardeşim şunların fiyatını biraz tr ye göre düzenleyin böyle mallık olmaz. kim bir oyuna 500 tl verir amk.

jackjoker and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben az once butun dlc leri ile tamamen bitirdim oyunu..

Ilk olarak sunu soyleyeyim oyun batman in yanina yaklasamaz. :) Hangisi derseniz origins in bile yanina yaklasamaz.

Ana oyun oldukca iyi, ama butun haritayi 1 saat icinde falan kesfedebiliyorsunuz cok kucuk.

Oyun tamamen kendini tekrarlama ve celinc uzerine kurulu, ana gorevler harici surekli ayni seyleri yapiyorsunuz ve bir sure sonra beziyorsunuz. 

Bu yapi sacma kombat sistemi ve dlc lerin dengesiz derecede zor kisimlariyla birlesince, birde ustune spiderin ezik esprileri konunca tansiyon hastasi olabilirsiniz.

Kombat sistemindeki en buyuk sacmalik istediginiz adama saldiramamak, siz onemli hedefleri gozunuze kestirip strateji yapmaya calisirken beyinsiz sipardir men kafasina gore saga sola sacma sapan en olmadik hedeflere daliyor ve eger oluyorsaniz sebebi %90 bu.. Spider man o kadar salakki sersemlettigi adami birakip arkasindaki en onemsiz hedefe daliyor o bitene kadar sersemlettigi adam kendine gelmis oluyor..

Kucuk bilmeceler oyunun en zevkli oynanisini olusturuyor maalesef. Onlarda toplasan  bir saat surmeyecek seyler.

Ha oynanmaz mi? Tabii oynanir ama rocksteady ismini gorupte heyecanlanmayin.. DLC falanda bosuna para vermeyin hepside rezalet. Oyunu en ucuz sekilde alin ana gorevleri yapip bitirin ve satin. (10 saat falan surer)

Narcissus and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman olduğu üzre tam tahmin ettiğim gibi yani..  

3 hours ago, Squall said:

Ha oynanmaz mi? Tabii oynanir ama rocksteady ismini gorupte heyecanlanmayin.. DLC falanda bosuna para vermeyin hepside rezalet. Oyunu en ucuz sekilde alin ana gorevleri yapip bitirin ve satin. (10 saat falan surer)

Lakin abi oyunun Rocksteady ile bi alakası yok zaten :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada Rocksteady bahsi geçince aklıma geldi..  1-2 hafta önce Rocksteady  nin yeni bir oyun üzerinde çalıştığını ve bu oyunun da SUPERMAN :rock: olduğunu yazdılar...  

Tabi normalde sakin bi yapıya sahip olmama rağmen kollarımdaki bazı tüylerin ayaklanmasını engelleyemedim..  İçimden ulan Superman oyunu yapmak da zordur ha nasıl kotarcaklar bu işi bilmiorum ama Rocksteady yapar ya helal olsun oh be vs vs vs derken 1 gün sonra Rocksteady nin bunu yalanladı.. 2-3 dakika gözlerim doldu sonra hayatıma devam ettim .. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squall ben daha bitiremedim oyunu araya rdr2 girdi ama senin combatta yasadigin sorunu yasadigimi hatirlamiyorum hocam. Gerci unutmusta olabilirim. 

Harita cidden kucuk onda haklisin. Dlc lere baslamadim daha. Oyunun en buyuk artisi herhalde oyuncuya spiderman olma hissini guzel veriyor. Sehirde dolasmak vs guzel tabi ama nereye kadar diyebiliriz. 

Rdr2 bitsin bu oyunuda bitirmem lazim. Full price olmasada indirimli 159 TL lik fiyati hak ediyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Narcissus said:

Her zaman olduğu üzre tam tahmin ettiğim gibi yani..  

Lakin abi oyunun Rocksteady ile bi alakası yok zaten :D

Batmanle kiyaslayinca sanki bunuda onlar yapmis gibi gelmis bana nedense hatlar karismis. :kayik:

Insomniac tabii ya, simdi oldu iste sunset overdrive i yapan firmadanda bu beklenirdi. :) 

@Atrin 2. dlc ye basla anlarsin :D Gamepadi oled tv ye firlatmada sinirden.. Ana oyunda sorun olmuyor cunku zaten cok basit.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok