Oynanası Oyun Tavsiyeleri...
0

58 posts in this topic

Diesel_product_columbine_home_EGS_Social_Detroit_Become_Human_1920x1080-1920x1080-411f2df60bab61ed958488df85174de26b6cf3bc.jpg

Detroit: Become Human

Benim bacanak bunu PS4'de oynuyordu gördüğümde, tavsiye de etmişti. PC'ye de çıkmış çoktan, anca sıra geldi.

Cyberpunk'ı beklerken oynayacak oyun arayışımda Horizon Zero Dawn sarmadı beni, yarım bırakıp kendimi yine Anno 1800'ün kollarında teselli olurken bulmuştum.

Bugün hadi bir yükleyeyim dedim Detroit'i. Henüz çok başlarındayım ama "oynadığınız bölümde seçeneklerimize göre farklı sonlar konsepti" yine direkt beni aldı, Dragon Age: Origins ile kafayı yediğim günlerime götürdü.

Bu oyun da bütün içeri görmek isteyen obsesif kompulsif arkadaşlar için sapıklık derecesinde iyi olacağa benziyor. Grafikleri için de çok uğraştıkları belli, konsol portu diyemeyeceğim kadar iyi grafikler ama malesef max 60 fps ki şimdilik tek üzücü yanı bu oldu.

Gözünüzden kaçtıysa tavsiye ederim.

MilesTeg likes this

On 18.02.2019 at 22:29, stardust said:

bana sorarsanız Hollow Knight'dan sonra farz olan antichamber hala oynamadıysanız.

Psplus ücretsiz verdi Hollow Knight'a başladım oynuyorum , iyi kötü bir ingilizcem var ama konuşulanları anlamıyorum , daha doğrusu laf kalabalığı gibi geliyor , oyun mu oynuyorum ingilizce şiir mi okuyorum? Anlamadığım için bana mı öyle geliyor acaba? Umarım oynadıkça anlarım ne olup bittiğini.
Az önce de The Talos Principle'ı aldım. Uzun süredir aklımdaydı ama fiyatı inmedi bir türlü, ps4 için 284 lira oyun , Türkçe desteği de yok. 
Steam'de 60 küsur lira görünce bir de Türkçe yamasını bulunca aldım gitti. Dizüstünü televizyona bağlayıp oynayacağım sanırım ama gamepad bulmam lazım. Ps4 kontrolcüsü bağlanıyor mu bir bakınayım.
Antichamber ücretsizmiş onun da Türkçe yaması varmış onu da attım kuyruğa. 
büdüt: Antichamber değil NaissanceE ücretsizmiş ,onu indirmişim , sabahın köründe steam kargaşasında ne yaptığımın fart etmemişim.

Edited by Altan Yoklar
stardust likes this

@stardustanlaşılmayacak yapısı biraz şairane anlatım ve kapsamlı "lore"u aslında. ama sırf action vari havasından bile oynanabilir. mesela en anlaşılabilir ve metrovidian(doğru mu bu?) olan oyun Ori serisi. hollow knight seven bence onu da sever, hollow knight kadar zor ve kapsamlı değil ama müzikleri olsun, mekanikleri olsun gayet parasına değer bir oyundur. 

sen oynamışsındır stardust da, Altan hocam'a yazdım son cümleyi. :)

Altan Yoklar likes this

Oride güzel değil hollow knigth da..

Şaka bir yana deep rock galactic diye bir oyun var co op oynaması çok zevkli ucuzda bir oyun hatta geympes de bedava deneyin.