Just Cause 3
1 1

Bu konuda 26 mesaj var

Just Cause 2 game play çok zevkliydi gerçekten ama sürekli adam spawn olması gibi çok can sıkıcı durumlar vardı. Senaryosu da biraz daha iyi olur insallah.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo ağırlıklı biraz iyileşirse bomba olur. İlk 2 oynunu bende çok severek oynamıştım, ilk oynu hatta epey bi iyidi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

JC2'yi çok severek oynadım. 3. oyunu gözü kapalı pre-order yapabilirim ama bu aralar daha önemli işlerim var. Neyse zaten olayı single olduğundan sonra da alsak sorun olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Videoda gördüğüm kadarıyla fizik kuralları hak getire.

Ne o öyle havada jetin kokpitini açıp, adamı indirip binmeler, yuh yani.

Sevgiler...  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgiler...  

JC serisine hiç dokunmamışsın sen sanırım. Bence büyük kayıp, ,ilk iki oyun çok eğlencelidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

JC serisine hiç dokunmamışsın sen sanırım. Bence büyük kayıp, ,ilk iki oyun çok eğlencelidir.

İlkini oynamıştım da, 2. oynayamamıştım illegal ayaklarına. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgiler...  

Bu oyunun ozelligi bu ama.. Adi bile just cause.. Ikinci oyunu bitirmistim ben muhtesemdi.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Videoyu izleyince şöyle grappling hook ile oradan oraya sıçramayı canım çekti. Just Cause 2 oynayım bi ara. :mrgreen:

JC3'de Wing suite de çok iyi olmuş. Normalde paraşütü bu şekilde kullanıyorduk ama uzak mesafelerde sıkıntı olabiliyordu. Şimdi havada çok daha hızlı hareket edebileceğiz. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Just Cause 2'yi 47 saat oynadım. Hala %40'a yakın tamamlanmamış durumda. Ana görev bitti ama haritadaki işleri bitiremedim. Baktım ki ne zaman oyun oynamaya başlasam iş dönüp dolaşım JC2'ye geliyor uninstall ettim de kurtuldum. Pre-Order ettim JC3'ü de çıksın da oynayalım..

:beer2:  :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enteresan bi şekilde başlığı forum içinde aratınca çıkmadı gittim googledan arattım..  :2no:

Neyse oyunun min/rec gonfigrasyonu açıklanmış.. 

Minimum Specifications

• CPU: Intel Core i5-2500K, 3.3 GHz / AMD Phenom II X6 1075T 3 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 670 (2 GB) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB)

Recommended Specifications

• CPU: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz / AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD R9 290 (4 GB)
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gameplay videoları şöyle bir izledim, patlamalar dışında birşey göremedim, open world ve konu falan da hak getire olunca baya bir ucuzlayınca alırım sanıyorum fizik ile ilgili efektleri görebilmek adına.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC'ci arkadaslar hic uzulmeyin, konsollarda da berbatmis framerate =) 30 fps'yi hic tutturamiyormus. Batman en azindan konsolda iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun camiasını 1-2 seneden takip etmek ne güzel bir şey coğu oyunu stabil 144fps oynuyorum. Olmadı biraz kısıyorum veya 120fps ye çekiyorum. 

Uzun zamandır tek preorder yaptığım oyun BF4 oldu onda da çökme donma performans adeta saç baş yoldurmuştu. 

Ana karakter tasarımı bana son derece itici geliyor bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunun çıktığını bile fark etmemiştim. Dün oynadım da kasma yada problem bana denk gelmedi. Ben frame rate ölçeyim falan diye kasmıyorum gerçi pek. Oyundan keyif alarak oynadım ve sanırım beni uzun süre oyalar. Bu arada notebook'ta GeForce Experience Full HD çözünürlükte ayarları kısmayı öneriyor, oyunun kendi konsolu ise HD çözünürlükte ayarları açmayı öneriyor. Şimdilik oyunun konsolundaki ayarlarla baktım. Full HD ile de denerim ama benim notebook o kadarını kaldırır mı emin değilim. :)

El geçirmeye çalıştığımız bölgelerde JC2'de o bölgenin % kaç tamamlandığını yazardı sadece, ulan ne kaldı acaba diye kasıp aramaktan fenalık geliyordu. Bunda tam olarak ne kalmış onu gösteriyor, en azından ne aradığımı bilerek arıyorum. :) Challenge'ları tamamlayıp bazı özellikleri açma kısmı da güzel düşünülmüş. En azından sırf achievement için challenge yapmak gerekmiyor, bir fayda da sağlıyor.

Ben bu oyunu sevdiğim için pre-order yaptığıma pişman olmadım. Ama konusu pek derin olmayan bir açık dünya oyunu beklentisi yoksa 30-40 TL'ye düşmeden almaya gerek yok diyenlere de hak veriyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

89TL oyun şu anda , alsammı karar veremedim . Bu fiyat bir oyun için çok diyorum açıkçası. 50TL civarı gideri var bana göre , ve çok ultimate bir oyun olmadığı sürece 50TL den fazlası da bir "oyun" için gereksiz "bana göre" ... 

malum kaynaklara düşmezse , yılbaşı indirimini bekleyeceğiz , :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda sıkça sunucuya bağlanma hatası olmaya başladı. Tam oynarken online kayboldu diyip aramaya başlıyor ve genelde de offline'a geçeyim mi ağbii diye ağlıyor. Sürekli arkadaş listesindekilerle karşılaştırmalar yapması hariç online olmaya neden ihtiyaç duyuyor emin değilim ama can sıkıcı oluyor sürekli kopması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok