Diablo II: Resurrected
1 1

Bu konuda 165 mesaj var

ÜBER DIABLO kesmemiştim diyemeyeceğim artık. 

@jackjoker Evren sayesinde bucket list'den bunu da eledik :lol:

Bütün yapım ve yayın ona ait olsa da, göte bala Über Diablo'yu ben buldum. Evren'i çağırdım benim paladin, onun amazon hiç ölmeden toplam 2-3 dakikada kestik.

imba bir small charm veriyormuş. "yahu ben oyunu doğru düzgün oynamıyorum" dememe, peşinden koşmama rağmen Evren büyük bir bonkörlük örneği ile illa bana bıraktı. zaten amazon'uma verdiği bow'u saymıyorum bile, o bow'daki charm'lar bile bir servet.

3524gnk.png

sırf bu charm yüzünden oyuna tekrar başlanır.

Ranilin and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, stardust said:

Bütün yapım ve yayın ona ait olsa da, göte bala Über Diablo'yu ben buldum. Evren'i çağırdım benim paladin, onun amazon hiç ölmeden toplam 2-3 dakikada kestik.

imba bir small charm veriyormuş. "yahu ben oyunu doğru düzgün oynamıyorum" dememe, peşinden koşmama rağmen Evren büyük bir bonkörlük örneği ile illa bana bıraktı. zaten amazon'uma verdiği bow'u saymıyorum bile, o bow'daki charm'lar bile bir servet.

Valla yine iyi bulduk. Reddit de 6-7 saattir arayanlar var. üstelik daha çok kişi ile dağılarak arıyorlar. Bu yüzden Diablo 2'yi seviyorum. 20 yıl sonra bile aynı heyecanı yaşattı bize. 
ama iyi kestik :D Youtube da videolarda milletin portal açıp pot tazelediği anlar vardı :D biz ilk seferde tekledik. 

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, stardust said:

3524gnk.png

Hakkaten sağlam charmmış, tebrikler gençler.

Diablo 4 ü de aldınız değil mi :zuh:

stardust and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, jackjoker said:

Valla yine iyi bulduk. Reddit de 6-7 saattir arayanlar var. üstelik daha çok kişi ile dağılarak arıyorlar. Bu yüzden Diablo 2'yi seviyorum. 20 yıl sonra bile aynı heyecanı yaşattı bize. 
ama iyi kestik :D Youtube da videolarda milletin portal açıp pot tazelediği anlar vardı :D biz ilk seferde tekledik. 

Var ya, ben daha saatler önce ilk girdiğimde nerdeyse dibine kadar gelmişiz.

dry hills'i aramıştık ilk, far oasis'e geçseymişiz hemen önümüze çıkacakmış.

Evren ile gayet sistematik bir şekilde, liste üzerinden giderek aradık.

ben ümidi kesip yatmak üzereydim, şuan heyecandan tüm uykum kaçtı :icon_twisted:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, stardust said:

Var ya, ben daha saatler önce ilk girdiğimde nerdeyse dibine kadar gelmişiz.

dry hills'i aramıştık ilk, far oasis'e geçseymişiz hemen önümüze çıkacakmış.

Evren ile gayet sistematik bir şekilde, liste üzerinden giderek aradık.

ben ümidi kesip yatmak üzereydim, şuan heyecandan tüm uykum kaçtı :icon_twisted:

heee sistematik. adam beni sistematik şekilde fetişlerin haritalarına yolladı. hayattan soğudum :D rüyamda tüf tüf ile peşimden koşan fetişler çıkmazsa şanslıyım :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, jackjoker said:

heee sistematik. adam beni sistematik şekilde fetişlerin haritalarına yolladı. hayattan soğudum :D rüyamda tüf tüf ile peşimden koşan fetişler çıkmazsa şanslıyım :D 

:icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.09.2021 at 14:27, Atrin said:

Hiç diablo 2 oynamadım. Stardust'dan görüp amazon açtım. Çok oynayamadım ama ilk oynayan için daha kolay alışılabilecek bir class var mı ? amazondan devam mı

ben bu mesajı atlamışım. evet bana da amazon açtırdı kendisi. barbar ile başlamıştım ama ikna büyüsünü doğru kullanarak ( sorc. karakterinden ötürü ) amazon açtırdı @stardust. daha 2 hafta oldu olmadı end game i yaptım amazon da. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

3524gnk.png

insan bi haber verir, hainler :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@allreadydead dediğim gibi yapım ve yayın @jackjoker ‘a ait ve dediği gibi çok ani oldu. Gece uçuşundan gelip, sabah uyumadan ebelek bir şekilde oturuyordum mayışmış halde. Koş gel über diablo çıktı diye whatsapp’dan yazdı ve olaylar bir anda gelişti :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.05.2023 at 19:48, stardust said:

b50ng4k.JPG

adamlar çalışıyor...

:mrgreen: Diablo dan esans, Act 1 son boss dan da Amulet düşürmeye çalışıyorum. Amulet son parçam. 

hatta amulet de bu. bulan olursa diye :D 

jackjoker tarafından düzenlendi
allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok