Sapphire RX580 Nitro+ 4GB
0

Bu konuda 20 mesaj var

Adet olduğu üzere ilanı ilk olarak buraya açıyorum.Yurtdışı kaynaklı ilk sahibi olduğum mining vs yapılmamış tertemiz kartım satılıktır.
Çift 4K monitöre daha iyi görüntü vermek adına mod bios yaparak 1375/1750 olan hızları 1430/2100 seviyesinde kullanıyordum.
Kart daha serin çalışsın diye arka kısmına fan monte etmek için 4 tane vida deliği açmıştım.Onun dışında hiç bir kusuru yoktur.
Geçen sene termal macunu Cooler Master MasterGek Maker ile değiştirdim.
Fiyatı 2600 lira olarak düşünüyorum.Sanırım makul bir fiyat.

rk4x79q.jpg

ckqjwfm.jpg

mrtm0vj.jpg

9xdlpn7.jpg

fg3pozb.jpg

9urt6gk.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fikir açısından hızlı gitmesi düşünülüyorsa fiyat tavsiyem 2000liradır. Bu kartı minerlar alıyor daha çok ETC, RVN kazmak için 8gb olanları bile ETH kazdığı için 3000 diyenler var ama piyasada kart bolluğu taştığı ve eski nesil oldukları için satılmıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Laptopdaki 4gb gtx 960m Dirt 5'i açmadığı (adamlar son spec dx12'ye göre yapmış, desktop için olan 970 açıyor mesela, 960m açılışta başka kapıya diye hata mesajı alıyor) için dolapta kutusunda duran FX8350 8GB masaüstüne bunu takıp sırf Dirt 5 için almayı düşündüm aslında, minimum sistem gereksinimlerini kıl payı karşılıyor hem 8350 ve bunun olduğu bir sistemi çalıştırırsam oluşturacağı ısı kışın (diğer taraftan elektrik faturasını delerken) yakıt masrafına da katkıda bulunur diye düşünebilirim. Şakayı bir yana bırakırsak satamazsanız 2000 altı bir fiyata düşünebilirim.

Yoksa benim için en mantıklısı xbox series s ve gamepass muhabbeti. Gamepass'de Dirt 5 de var en cüzi şekilde oyunu oynamış olurum ve uzun bir süre ekran kartı, ram çubuğu, fik fok derdim olmaz.

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, Najaz said:

Hemen şimdi tiko para 1500 vereyim. Akşama kim öle kim kala :D 

Elimde bi tane I-river Imp-550 Mp3 player var.Koleksiyona katmaya değer mi ? İlgini çekiyor mu ? 

Ayrıca para teklif etmene şaşırdım.Mandal,leğen falan daha kullanışlı olurdu sanki.  :mrgreen:

8 dakika önce, Peregrine said:

Laptopdaki 4gb gtx 960m Dirt 5'i açmadığı (adamlar son spec dx12'ye göre yapmış, desktop için olan 970 açıyor mesela, 960m açılışta başka kapıya diye hata mesajı alıyor) için dolapta kutusunda duran FX8350 8GB masaüstüne bunu takıp sırf Dirt 5 için almayı düşündüm aslında, minimum sistem gereksinimlerini kıl payı karşılıyor hem 8350 ve bunun olduğu bir sistemi çalıştırırsam oluşturacağı ısı kışın (diğer taraftan elektrik faturasını delerken) yakıt masrafına da katkıda bulunur diye düşünebilirim. Şakayı bir yana bırakırsak satamazsanız 2000 altı bir fiyata düşünebilirim.

Yoksa benim için en mantıklısı xbox series s ve gamepass muhabbeti. Gamepass'de Dirt 5 de var en cüzi şekilde oyunu oynamış olurum ve uzun bir süre ekran kartı, ram çubuğu, fik fok derdim olmaz.

2200 civarı iki teklif daha var.Olumlu neticelenmezse haber veririm.
Buradaki insanlardan çok iyilik gördüm.Benimde size faydam dokunsun isterim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, yarimpower said:

Elimde bi tane I-river Imp-550 Mp3 player var.Koleksiyona katmaya değer mi ? İlgini çekiyor mu ? 

Sağol eksik olma, lakin benim ilgi alanım MiniDisc.

MiniDisc? I live in MiniDisc. It's not an electronic device to me. It's totally best way of expressing my own. You know, sometimes I'm dreaming of a world, all people understand each other perfectly. Yes, i have a dream... Imagine all the people dancing and touching each other, communicate in a joyful harmony.

Dur yeri gelmişken @omertocarlos'a da gönderme yapalım :D 

Najaz tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

I have told before. :icon_oldie:

Hayırlı olsun, kripto belirsizliği öncesi olabilecek ederinde gitti hiç üzülme çünkü Eylül' ün 15' inden sonra millet beklentiyi alamazsa bu tipteki eski seri kartlar 1000liralardan satılmaya başlandığını göreceğiz.

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ve derken rx580 lerin 1500liralardan rx470 1000liraya bile var satıldığını görür oldum. 1 2 haftaya rx580 lerde 1000lirayı çok rahat görecektir, şu an için gpu madenciliği bittiği için (en azından hiç bir koşulda elektriği kurtaramayacak kapasitede) panikle fiyatlar tam gaz eriyecek.

3080ti 3090 alacaklar için tam fırsat zamanı doğacak şimdi hazır şimdi yarın nvidia rtx4000 lansmanınıda yapacağı için fiyatlar epey bir ölçüde doma... pardon dilim sürçtü düşecek. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bari ucuza bir rx580 alıp antika makineye takayım. Şimdi piyasada herkesin satılık kartı hiç madencilikte kullanılmamış, sıfırdan farksız olur :)))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam RX 580 alma. Şu saatten sonra hiç tavsiye etmem. RX 480 ile çok iyi bir ilişkimiz oldu ama bir yerden sonra fine wine fine milk oldu. Artık Polaris kartlar düzgün destek görmüyor. Son sürücülerle performansları bile kırpıldı. GTX 1060 al daha iyi. 

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok