E3 2015 ile ilgili herşey
2 2

Bu konuda 24 mesaj var

E3 ile alakalı her türlü haberi burada paylaşalım. Özel oyunlara ayrı başlık açılabilir.

Amnesia'nın yapımcılarından SOMA diye bir oyun geliyormuş. Maden patlamadan çıkmaya çalışıyoruz.... değil tabi de ismi görünce o akla geliyor.

Ninja Theory'den yeni bir oyun geliyor Hellblade diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onların ben dibine. Alan Wake de aynı bunun gibi konsolun çıkışında tanıtılmıştı,konsol ömrünün ortasında çıkmıştı. Alpha aşamasındaki oyunu ne tanıtırsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Need for Speed fena gözükmüyor. Sunumda tek eleştirebileceğim noktası şu virajları dönerken giren Drift-Cam mi adı neyse artık o. Biraz fazla abartmışlar sanki, her virajda sağa sola yapışan kamera başımı döndürdü benim. Kapatma, etkisini azaltma vs. koyarlar ama ona herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be en sonunda Frostbite'lı oyunlar gelmeye başladı. Mass Effect'te etrafa zarar işini kullansalar mükemmel olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One Exclusive olan Sea Of Thieves ilginç bir oyun olacak gibi. Eski monkey island oyunları havası var gibi, yanılıyor olabilirim tabi ki ama grafikler çizgi film gibi.

Playstation 4 için de Guerilla Games'in yeni oyunu Horizon Zero Dawn ilgi çekici. Aslında belki ileride buna yeni başlık açılabilir de

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunların çoğu çok iyi görünüyor ama Watchdogs da çok iyi görünüyordu. Sonra patladı. preorder işine girmem dolayısı ile.

Birkaç oyun nerdeyse  OCULUS diye bağırıyor , mutlaka bir denemek lazım VR set ile.

Yeni Anno tanıtılmış ama sadece trailer gibi birşey var. Hiç oyun içinden görüntü var mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Watchdogs cok kotu degildi bence. Fazla gaz verdiler, ondan oyle oldu. O kadar beklentiye girmezse insanlar daha cok keyif alabilir, zira ben keyifle oynadim.

Ama Pre-order olayina katiliyorum, hic gerek yok. Naughty Dog ve belki Rockstar disinda pre-order isine girmem. En son Destiny ile dersimi aldim.

Horizon Zero Dawn cok iyi gorunuyor, umarim hayal kirikligi olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok