Gamepass fiyatlarina % 167 zam geliyor... (2. zam da geldi)
1 1

Bu konuda 29 mesaj var

xbox-game-pass-ultimate.jpg

Game Pass Ultimate fiyati onumuzdeki aydan itibaren 45 TL'den 121 TL'ye, Game Pass Console fiyati ise 30TL'den 80TL'ye cikiyormus... Game Pass PC fiyati ise ayni kalacakmis...

Ha tabii biz bugune kadar Avrupalilarin €13 odedigi seye 45 TL oduyorduk o da ayri... Onlarda fiyat €1 artiyor bize yansimasi boyle olmus... 

https://www.theverge.com/2023/6/21/23768400/microsoft-xbox-series-x-xbox-game-pass-price-increase ]

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 minutes ago, Peregrine said:

Bunun yine ucuz yollu 3 yıllık alma muhabbeti devam ediyor mu? Zamlanmadan alalım bari. 🤷‍♂️

Otomatik ödemeyi iptal edip her seferinde 1'er ay satın alarak 3 yıla kadar alınabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, SEP said:

Otomatik ödemeyi iptal edip her seferinde 1'er ay satın alarak 3 yıla kadar alınabiliyor.

Ne kadara geliyor o şekilde toplam?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 ay önce 3 yıla tamamlamıştım yine. Üç gün önce yine 5 ay daha alıp(daha fazlasına izin vermiyor maalesef) 3 yıla tekrar tamamladım. Microsoft şu Activison'u bir alsa artık da 3 sene biraz rahat olsak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 3 yıllık abonelikten geriye 1 yıl kaldı. Uzatmayı düşünmüyorum. PS exclusive oyunlar PC'ye çıktığında SE çekip oynayacağım; onun dışında zaten ne oyun PC'sini ne konsolu açtığım var. İyice hevesim kaçtı.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk çıktığında 12 aylık üç adet Gold üyelik dönüşüm yapılabiliyordu, daha sonra sadece Microsoft Store uygulaması üzerinden 6 aylık Gold vardı, şu andaki durumu bilmiyorum.

Benim de bir yılı bu yaz dolması lazım, yine uzatayım ben de olmazsa. EA Play aboneliğinin de yanında gelmesinden daha çok faydalandım. Xbox Gamepass üzerinden sadece Plague Tale oyunlarını bitirdim, onun dışında bana hitap eden hiçbir oyun yoktu bu süre içinde, bana çok yaramadı o yüzden. Ancak oyun nasıl olmuş, grafikleri nasıl acaba v.b bakmaya imkan veriyor o işime yaradı sadece.

Playstation için de oyunların ilk gün çıktığı PC gamepass olsa benim için en iyisi o olurdu.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Activision satın alması tamamlanabilirse bir vadede bu oyunlar Gamepass'e gelir diye düşünüyorum. Zaten EA Play ve Gamepass'e gelen bağımsız oyunları da deneyimlemek hoşuma gidiyor. Bir de Football Manager oynuyorum ve 2024 sürümü de ilk günden Gamepass'e gelecekmiş. Aboneliğimi 36 aya tamamladım. Dursun kenarda bir zararı olmaz.

@T800

Playstation'ı sattığım için PSN Plus tarafını takip etmiyorum. Benim en üst paket aboneliğim vardı herhalde önümüzdeki yıla kadar falan devam ediyor. Oraya mantıklı bir süre içerisinde geliyor mu acaba oyunlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 dakika önce, Definitive said:

Playstation'ı sattığım için PSN Plus tarafını takip etmiyorum. Benim en üst paket aboneliğim vardı herhalde önümüzdeki yıla kadar falan devam ediyor. Oraya mantıklı bir süre içerisinde geliyor mu acaba oyunlar?

Hesap boşta ise kullanıcı adı, şifre alabilir miyiz pls? :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir buyuk zam daha geldi;

aZp7JQs.jpg

Xbox Game Pass Ultimate: 120,99 TL > 209 TL

PC Game Pass: 79,99 TL > 159 TL

Xbox Game Pass Core: 79,99 TL > 159 TL

Xbox Game Pass Konsol: 79,99 TL > 159 TL

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6.08.2023 at 23:20, CaRaBeeN said:

Son durum nedir arkadaslar? Benim 3 yillik ultimate Ocak’ta doluyormus da…

Veee dun bitmis :/

Nedir son kosullar? 3er aylik core alip onu mu 1 aylik ultimate ile uzatmaya calisacagiz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aklimda yanlis kalmadiysa donusumu 2/3 oraninda yapiyor artik,... Yani 1 yillik core alirsaniz 9 aylik Ultimate veya 3 yillik core alirsaniz 2 yillik Ultimate seklinde... 

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Once 3 kere 250 tl den ea play aboneligi alip,

ustune 1 aylik Ultimate 210 tl den alinca, 13 aylik game pass ultimate aboneligine donusum oluyor, oldum.

Toplamda 960 tl / 13 aylik 74tl ye maloldu.

fyi

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok