Donanım Çekilişleri
1 1

Bu konuda 15 mesaj var

14 dakika önce, Najaz said:

Bize çıksa bile yollamazlar. Hadi yolladılar diyelim, gümrüğe takılır ve eline ulaşmaz.

Yok geliyor TR'ye, açıklamayı oku. Katıl gelirse gelir, gelmezse gelmez. Ne de olsa bedava. Ben TPU da takip ediyorum bazı çekilişler CA USA ama bazıları bunun gibi açık oluyor. Türkiyeden kazananların adları çıkıyor winner listte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gümrükte bence de takılır. Garanti kapsamında değişim kararı çıkıp gönderilen donanımlar takılıyor bu mu takılmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TatanQa said:

Teşekkürler @RFID  , mezarcılık çetesine destek verdim :D

Bakalım göze çarpanları paylaşmaya devam. Guru yılbaşına kadar devam edecek sizde takipte kalın. Az değil tr de bunların fiyatı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 dakika önce, stardust said:

başlığı "donanım çelişkileri" olarak okudum ve RFID acaba hangi donanım seçimleri arasında kalmış acaba diye başlığa geldim :shot:

Hoşgeldin. Para olursa, her an o konuyla ilgili de bir başlık açabilirim kaptan 🍻

RFID tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

as6yyWkKkhz1CBcggJ5mYs0dpqfdDauneuOBW.jp

Arctic, Arctic'in 23. yıldönümünü kutlamak için çekiliş yapıyor. Dünya çapında açık (yasal olan her yerde) altı şanslı kazanan, Arctic'ten çeşitli CPU soğutucuları, kasa fanları ve termal bileşiklerden oluşan çeşitli kombinasyonlarda 1000 $'ın üzerinde değere sahip ödüller için hak elde edebilir.

Üç kazanan, Arctic'in yeni Liquid Freezer III AIO CPU soğutucusunun en sevdikleri modelini (çeşitli radyatör boyutu çeşitleri arasından) ve ayrıca kendi seçtikleri üç eşleşen kasa fanını seçecek; artı bir tüp MX-6 termal bileşik.

Diğer üç kazanan, Freezer 36 serisi hava CPU soğutucuları, ayrıca üç eşleşen kasa fanı ve bir tüp MX-6 arasından seçim yapma şansına sahip olacak.

Çekiliş tarihi: 22 Mart - 29 Mart dünya çapında açıktır.

Katılmak için: https://givelab.com/V7dtAy/arctic-techpowerup-giveaway

İyi şanlar!

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok