SSD Önerisi
1 1

Bu konuda 38 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Kioxia - 1.842,05 TL
WD - 2.079,90 TL
Sandisk - 2.223,04 TL
Crucial - 2.261,40 TL

Samsung'u geçtik. En iyi fiyatlar yukarıdaki gibi.

Mono tarafından düzenlendi
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung kesinlikle alınmamalı zira QLC. Kioxia'ya bir oy da benden. TLC, önbellek yok ancak 2. disk olarak kullanılacağı için sorun teşkil etmez.

Omfs and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konunun başında da benzer şeyler söylemişim ama şu qlc tlc hikayesini çok da takmaya gerek yok. end user olarak bu detayların hiç birisi bizi kullanım senaryolarının %99'unda ilgilendirmiyor. günlük kullanımda bir şey farkedemezsiniz. yani kafanıza hangisi yatıyorsa onu alın tabi de, sırf biri tlc biri qlc diye vazgeçmenin bir anlamı yok bence.

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Omfs said:

O değil de.. Bu incehesap Gaming Gecesi'nde önceden kampanyaya giren ürünler 30-40 dakikada tükenirdi, kapışılırdı. Şimdi bakıyorum birkaç üründe stok bitti diye gözüküyor. Sanırım bilişim sektörü ziki tutmuş durumda. Kimse yeni bir şeyler alamıyor bu fiyatlarla ve satın alma gücüyle.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kingston nv2 fiyat/performans krali gibi gorunebilir ama Kingston bu modelde bait and switch yapiyor. Incelemelere giden kontrolcu ve bellekleri satilan modellerde goren pek yok. Bir parti boyle uretip sonra elde ne varsa dayiyorlar.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım evde en az 10 tane boşta disk/düşük kapasiteli SSD var ne Kioxia ne de Crucial aldım. Gittim 16 gb daha RAM aldım. Hariciyle/bulutla hallederim gerektiğinde. Teşekkürler tavsiyeler için. :thumbs:

Başlığı canlandırdık en azından. :)

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok