ZenMate VPN, 1 yıl 1 Euro
1 1

Bu konuda 38 mesaj var

Ben Paypal ile aldım. Daha önce Cyberghost almıştım süresi bitmek üzereydi, bunun indirime girdiği iyi oldu. Ülke 3. dünya ülkelerinden daha rezil durumda olduğundan sürekli olarak elde VPN bulundurulması gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben genelde site engellemelerinde kullanıyorum. Bir de Youtube vb sitelerin VPN üzerinden daha hızlı çalışması gibi bir gerçek var, arada da oralarda kullanıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cyberghost bende de var.Onun server sayısı kısıtlı. Bunda ingiltere var mesela. 

Cyberghost te benim aldığım tek bilgisayardan kullanılıyor.Bunu bilgisayar, tablet, telefona kurdum. 

Hızı gayet iyi. 

1 Euro, alın bir kenarda dursun . Ne olacağı belli olmuyor. Bakarsın, youtube, facebook, twitter , hepsi birden gider .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alın atın bir kenara dedim işte. :)

Yurtdışına çıkışı tamamen kapatırlarsa, o zaman herhalde VPN 'de işe yaramaz. Ancak yapılabilir mi o ,ben de merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bununla Youtube'da Full HD videoları kesintisiz izlemek ve Steam gibi yerlerden bant genişliği sorunu yaşamadan download yapmak mümkün oluyor mu?

Bu arada verilen link ölmüş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Link olu degil.. Engellenmis.

Bende aldim super oldu :) Tesekkurler.

İlk başlıktaki link ölü değil, engellenmiş de değil. Sadece sonunda 1-2 tane boşluk var. Adres satırından boşlukları silince açılıyor yönlendirme sayfası

:)

%C2%A0

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk başlıktaki link ölü değil, engellenmiş de değil. Sadece sonunda 1-2 tane boşluk var. Adres satırından boşlukları silince açılıyor yönlendirme sayfası

:)

%C2%A0

Düzelttim çalışıyor şimdi. Gerçi eski hali dün çalışıyordu  :icon_think:

@Definitive , bant genişliği sorunu olmuyor. FullHD videolar takılmadan çalışıyor bende. Hatta bazen vpn kullanmadan yavaş oluyor. VPN 'i kullanınca düzeliyor. 

Bende 10mbit var tabii. 50mbit kullananlarda durum nasıl?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de 50 Mbit hat var ama VPN açınca Youtube videoları Full HD düzgün çalışıyorsa o bile yeterli olur. Zaten download ..vb işleri VPN üzerinden yapmayı pek düşünmüyorum. Bir daha linke bakıp o fiyat devam ediyorsa alayım bir hesap dursun kenarda.

Edit : Şimdi 1 Euro'yu sanal kredi kartıyla ödeyip satın aldım. Hem PC'ye hem de iPhone'a kurdum. PC'de bu sadece Chrome ile mi çalışıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pc'de her browser için var sadece chrome değil :)

bu arada, zenmate'i modemdeki vpn client özelliği ile kullanmanın yolu yok sanırım? hani oraya girsem, evdeki tüm cihazlar vpn'den çıkmış olsa?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pc'de her browser için var sadece chrome değil :)

bu arada, zenmate'i modemdeki vpn client özelliği ile kullanmanın yolu yok sanırım? hani oraya girsem, evdeki tüm cihazlar vpn'den çıkmış olsa?

OpenVPN profili yok gördüğüm kadarı ile sitede . Dolayısı ile olmuyor. 

Hassas bilgilerini vpn üzerinden yapmayın uyarısı yapılıyor ama SSL ile bağlantı kurulduktan sonra sertifika geçerliyse, güvenlik riski var mı yinede?
Sonuçta bizim bütün bilgilerimiz vpn kullanmasakda IPS 'nin sucunuları üzerinden geçiyor. O zaman orda da güvenlik riski olması gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ISP'lere tabiki göbekten bağlıyız ama sonuçta VPN aldığınız bu firmaya/kişiye teslim etmiş oluyorsunuz tüm trafiğinizi.

https://zenmate.com/privacy-policy/#english

"Your personal data will be collected or utilized only to the extent necessary to perform our services or if you have given us your consent beforehand"

"Your personal data is collected, stored and used for the respective purpose only."

Chrome eklentisi kurarken de söylüyor bilgilerine erişeceğim diye, sonra bir de chrome'u kapatsan da devam diyor :)

STLTAg5.jpg

Bence yine de temkinli yaklaşın bu vpn hizmeti veren yerlere, heleki Alman firmasıymış bu, anında satarlar bir talep geldimi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok