araç tavsiyesi
1 1

Bu konuda 49 mesaj var

Hangi motor tipinde? Neticede Renault'un diğer modellerinde de kullanılan motorlar bunlar. Diğer modellerde böyle bir sorun var mıymış? İlginç geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mini?

tam bir

hayaller mini gerçekler hundayi 

durumu

bende 2003 yılında ehliyeti alınca mini almak istiyordum.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aracı bugün aldık.muayenesi yapılmadığı için ceza yemiş.yeni muayene yapılmış hatta araç trafikten men gözüküyordu.düzeltti adam sonra aldık....

SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok önemli bir kaç şey sorucam

bu citroen otomatiğe yanlışlıkla elimiz çarptığında ne olacak.çünkü mesela otomatikten manuel e geçirmeye çalıştı abim araba fren yapıp durdu neyseki arkadan gelen yoktu.ya yanlışlıkla elimiz çarpabilir falan o zaman ne olacak??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun. 

C4 mü aldınız? 

Otomatikten manuele geçince birşey olmaması lazım? Peugeot ile aynı diye biliyorum, bir sıkıntı olmalı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun

evet c4 aldık

araba ekspertiz den de geçti halbuki çıkmaz mıydı bir sorun varsa?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Otomatikten manuele geçince hiçbir sorun olmaz, giderken, dururken. Manuelde de, yanlış vitese de sokamazsınız çünkü izin vermez. Araba manuele aldınız diye asla fren yapmaz. Ya yanlış bir anlaşılma var, ya da arabada sorun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok önemli bir kaç şey sorucam

bu citroen otomatiğe yanlışlıkla elimiz çarptığında ne olacak.çünkü mesela otomatikten manuel e geçirmeye çalıştı abim araba fren yapıp durdu neyseki arkadan gelen yoktu.ya yanlışlıkla elimiz çarpabilir falan o zaman ne olacak??

otomatik c4 sahibi olarak öyle birşey olmadığını söyeyebilirim. keyfen daha spor kullanım arzuladığım zamanlarda sürekli manuelde kullanıyorum, N-M-A modları arasında istdiğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz. geri vitese takmayın da...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet sorun yok bizde denedik...

abim frene yüklenince öyle oldu büyük ihtimal :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kullanım kitapçığında elektrikli park frenini otomatikten çıkarma yerini gösteren menüde bulamadım neden kaynaklanır bu sorun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanım ktapçıkları o model aracın piyasada bulunabilecek bütün özellikleri içerecek şekilde yazılıyor. Belki sizde öyle bir özellik yoktur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok