Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.067 mesaj var

steam de şöyle bir indirim var. Sanki metro 2033 alınabilir gibi.  Bir de metro 2033 last night var. Hangisi alınacak bunların?

store.steampowered.com/sale/steamos_sale

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar merhabalar nasılsınız ? Farklı bir sektöre girdim şu an oyun satmıyorum bilenler bilir oyun lisans anahtarı vb satıyordum. Stokta bir ton oyun kaldı satmadığım buradan veya ayrı bir konuda açarım tüm listeyi açarım sale fiyatından satıcam veya key değeri neyse o değerden veririm, maksat maliyet gelsin gerisi önemli değil. Listeyi müsait zaman olursa yayınlarım key olanları.

Gift olanlar burada

http://steamcommunity.com/id/eny4lios/inventory/#753

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dolar tabii tl değil.

Middle-earth™: Shadow of Mordor , 37.5₺ muş. Bu da iyi. En para ile 18.75₺ tabii. 

Bu Enpara ı tekrar tavsiye edeyim. Steam, itunes,  Google playden herşeyi yarı fiyatına almak keyifli oluyor. 

Annem itunes'tan film kiralıyor. O da enpara ile 2₺ e geliyor . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam uplay olsun zaten drm-free olmayacaksa. Bende kutulu hali vardı hepsinin. Geçen gün mailleştim. Dedim cd kullanmak istemiyorum ben. Bunları da sizden aldım,alın cd-keyleri. Bana uplay'e uygun key yollayın diye. Diğer şirketler yaparken bu lavuk Ubisoft yapmadı. Bence 15$ bu set için hiç kötü değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uplay olması farketmiyor.Steam keyide olsa uplay üzerinden oynuyorsunuz..Onun için çok takmayın uplay olmasına..Eğer elinizde yoksa ve ilgileniyorsanız alın gitsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok