Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

Hocam alırken g2a shield de alırsan, keyde sorun çıkınca parayı iade ediyorlarmış. Oyunlarda genelde sıkıntı pek olmuyormuş. Önemli olan %100 olumlu yorum almış satıcıdan almak sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sorun çıkarsa ben 2 dolar için uğraşmaya üşenirim muhtemelen ama yine de shield ile aldım. Şimdi download ediyorum oyunu.. G2A'dan daha önce de Fifa 15 almıştım çok ucuz fiyata problem olmamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cüzdanda iade ettiğim oyunlardan 333,81 TL pending balance var. Bekletmeden cüzdana aktarsalardı da baksaydım indirimlere keşke. O kadar para dururken üstüne para verip oyun mu alınır arkadaş. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Image%202015-06-11%20at%208.51.42%20pm.p

Bu bundle yaptıkları shark card iade etmeyi engeller mi acaba?

Bu çakallıkları gördükten sonra daha önce aldığım gta4ü de iade ettim. Şimdi rockstar düşünsün :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfenstein: The New Order %75 indirimli fiyatı 22.25. Dünyanın en pahalı Wolfensteinını kullanıyoruz :))

Edit: Türkiye'ye özel sanmıştım ama indirimlerden önce fiyatı $45 den $60'a çıkarıp onun üzerinden indirim yapmış çakal bethesda.

oR1P95q.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Var mı işe yarar birşey? DarkSouls işe yarar gibi. Bu Witcher ile aynı tür değil mi? 

Besiege 'in de adı sürekli geçiyor.O da denenebilir. 

O ,önce fiyatı yükseltip, sonra indirim yapmak çok bayağı olmuş. Biz mağazalar yapınca kızıyoruz, koca steam de bu tip şark kurnazlığı iyice göze batıyor. Fiyatların sürekli takip edildiği bir yerde anlamı bile yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok