Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.067 mesaj var

Dark Souls ya sevilir,ya nefret edilir. Witcher ile alakası yoktur. Withcer'da combattan sıkılırsanız yapacağınız yığınla iş var. DS2'de sıkılırsanız ancak haritanın o alanında değil,başka alanında ilerlersiniz. Bir de hep yazıyorum ama DS2 çok büyük.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Call of Duty®: Advanced Warfare - Gold Edition 48,51 TL mantıklı bir fiyata benziyor, oynayan var mı? Sadece single player olarak düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ryse alınır bugün. Dün alacaktım indirim var sanıp,  esas indirim şimdiymiş. Lords of the Fallen nasıl birşey?

Enpara ile her ay steam wallet a para göndermiştim. bitti bile . hehehe. 50₺ lik limiti arttırmaları lazım artık. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin  |  DARK SOULS™: Prepare To Die™ Edition

Fiyatı ucuz bir göreyim diye ikisini de aldım ama hangisini oynamak lazım? İkisi de almaya değmez diyecek varsa iade edeyim hiç kurup kota yemeden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin  |  DARK SOULS™: Prepare To Die™ Edition

Fiyatı ucuz bir göreyim diye ikisini de aldım ama hangisini oynamak lazım? İkisi de almaya değmez diyecek varsa iade edeyim hiç kurup kota yemeden.

Benim tecrübelerim ikisinin de ayrı ayrı güzel oyunlar oldukları yönünde ve istediğiniz sırayla veya istediğiniz zaman oynanabilirler diye düşünüyorum. Ama bir kere bitirilip bırakılacak oyunlar değiller, her New Game+ seansında yeni ve farklı şeyler keşfedilebiliyor, karakterinizi hangi yönde geliştirirseniz ona göre farklı oynama şekilleri ortaya çıkabiliyor. Yeterince vaktiniz ve sabrınız yoksa hiç bulaşmayın derim :) Hem vaktiniz hem sabrınız yok ama oyunları da merak ediyorsanız Twitch üzerinden oynayanları izleyebilirsiniz, ben öyle yapıyorum ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tecrübelerim ikisinin de ayrı ayrı güzel oyunlar oldukları yönünde ve istediğiniz sırayla veya istediğiniz zaman oynanabilirler diye düşünüyorum. Ama bir kere bitirilip bırakılacak oyunlar değiller, her New Game+ seansında yeni ve farklı şeyler keşfedilebiliyor, karakterinizi hangi yönde geliştirirseniz ona göre farklı oynama şekilleri ortaya çıkabiliyor. Yeterince vaktiniz ve sabrınız yoksa hiç bulaşmayın derim :) Hem vaktiniz hem sabrınız yok ama oyunları da merak ediyorsanız Twitch üzerinden oynayanları izleyebilirsiniz, ben öyle yapıyorum ;)

Sabır problemim yok ama oyuna ayıracak çok fazla vaktim olmuyor. Ben bunları iade edeyim de Twitch ve Youtube'dan izleyeyim, çok iyi fikirmiş. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Call of Duty®: Advanced Warfare - Gold Edition 48,51 TL mantıklı bir fiyata benziyor, oynayan var mı? Sadece single player olarak düşünüyorum.

Selam single playeri ben beğendim ama multisi kahverengi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dishonored için 29.40 TL verilir mi? Daha düşük fiyat görür müyüz acaba? Oyunu biraz izledim de hoşuma gitti.

Game of Thrones'un fiyatı da 24.50 TL görünüyor, iyi mi sizce? Oyuna da bakmadım gerçi daha neye benziyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Dishonored GOTY almışm daha önce, şimdi gameplay'leri falan izleyince beğendim attım sepete, Steam var bu sende kendine alamazsın dediğinde fark ettim. :) Download ettim oynayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son günlerinde hangi oyunları alalım? 

Dikkatimi çekenler

Ryse

Alien isolation

Batman Origins

Cities skylines. 

Alien isolation ve Batman origins alınır mı ? Batman beğenilmemişti diye hatılıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son günlerinde hangi oyunları alalım? 

Dikkatimi çekenler

Ryse

Alien isolation

Batman Origins

Cities skylines. 

Alien isolation ve Batman origins alınır mı ? Batman beğenilmemişti diye hatılıyorum.

Batman alınır ama isolation beş para etmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Assassins Creed IV Black Flag" Playstore'da indirimli 48 TL'den satılıyor. Tavsiye eder misiniz ?  Üçüncüsü korkunç kötü olmasına rağmen genel bakımdan konusu epey hoşuma giden bir seri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Assassins Creed IV Black Flag" Playstore'da indirimli 48 TL'den satılıyor. Tavsiye eder misiniz ?  Üçüncüsü korkunç kötü olmasına rağmen genel bakımdan konusu epey hoşuma giden bir seri.

Korsan temalı oyun pek yok adam gibi, seviyorsanız oynanır. Gemi savaşları vs. ile biraz daha farklı diğer Asscreed'lerden ama yine de pek sarmadıydı beni.

2. oyun ve Brotherhood sonrası sonunu getiremez oldum ben serinin diğer oyunlarının, Black Flag sonrası da artık bakmayı bile bıraktım. Tema falan her ne kadar farklı olsa da artık baydı beni. Her oyunda fiskos dinle, çatılarda koştur bir yere kadar. Çok süpersonik bir şey çıkarmadıkları sürece artık alacağımı da sanmıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca çatılardan samanlara atlamakta ayrı bir Assasin's klasiği.. Bende üçüncüden sonra seriyi takip etmeyi bıraktım artık. 3'de deniz savaşları gerçekten güzeldi ama yeter işte artık. Baydı benide

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Absürd komedi, kombo şeklinde ilerleyen bir oyun. Değişik bir şekli şemali var. 18 TL, steam de.

D4: Dark Dreams Don’t Die

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft 'un MMO-umsu yarış oyunu The Crew Steam'da 34 liraya düşmüş, aldım. Fiyatının 1 senede buraya yüzlerce liralardan geldiğini düşünürsek daha düşmez gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de Devolver Digital oyunları haftasonu indiriminde. (http://store.steampowered.com/sale/devolverweekend2015)

Hotline Miami serisini kaçırmayın derim. (http://store.steampowered.com/sub/56930/)

Ben zamanında TeknoSeyir'de incelemesi yapılan Luftrausers'i aldım. (http://store.steampowered.com/app/233150/) Gamepad ile oynuyorum, baya keyifliymiş, tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok