Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Tüm istediğim oyunlar arka arkaya indirime girdi napacağımı şaşırdım arkadaş...

Önce DMC 20 tl oldu onu aldım, ardından hemen Witcher 3 geldi onu alıp oynamaya başladım DMC yalan oldu...Şimdi de bu çıktı, diğer oyunları almamış olsam kesin alırdım ama şimdi bu kadar oyun varken yine 30 TL vermek anlamlı gözükmedi gözüme :lol:

Bknz.  aka Hasan "Mezarcı"  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hemen oynamayacaksam almayım diye düşünüyordum, ama bu aralar iyi gider diye düşündüm. Yoksa ben de beklerdim herhalde. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red alert 2 su anda gene bedava saldirinn :beer2:

Red Alert kurdum oynadım ama acaip hızlı çalışıyor, ya ayarları kurcalamak lazım, yada cok iyi optimize edememisler origin dekiler. Ben de kutulu versiyonu var C&Ç ultimate edition galiba onu kurup oynadığım da hız konusunda sorun çıkar miyor du sanki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Alert kurdum oynadım ama acaip hızlı çalışıyor, ya ayarları kurcalamak lazım, yada cok iyi optimize edememisler origin dekiler. Ben de kutulu versiyonu var C&Ç ultimate edition galiba onu kurup oynadığım da hız konusunda sorun çıkar miyor du sanki.

Ufak bir google araştırması çözer hepsini. Kullanıcıların kendi yaptığı basit çözümler var hepsi için. Genellikle sorunlar işletim sistemi uyumsuzluğu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tüm beklediğim oyunlar bi anda indirim patlamasına girdi yine arkadaş, aldık ryse'ı da aldık... yine birikti oynanacak oyunlar, witcher 3 oynamaktan hiçbirine sıra gelmez bunların :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ryse'da, 4-5 bölüm geçtikten sonra hep aynı şeyleri yapıp birbirinin aynı düşmanları öldürmek iyice sıkıcı olmaya başlamıştı. Sonunu YouTube'dan izlemiştim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RYSE gayet iyi de Witcher 3 tablo gibi artık ya, RYSE bu arada tek GTX 780 ile süründürebilir, AMD kartlarla daha iyi çalışıyor oyun, bir de G-Sync'in en çok iş gördüğü oyunlardan, FPS dalgalanması oluyor baya.

RYSE'ı 4K olarak bitirmiştim 3xR9 290 Crossfire ile ama ciddi zorlamıştı oyun baya o konfigürasyonu 4K olarak, sonra sürücü update falan daha bir toparlanmıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bioshock Infinite 1$ green man gamingde. Şu yöntemle oluyormuş.

1. Vote in the 33rd Golden Joystick Awards. Click here to do that right now! 

2. Enter your details in the “Claim Your Game” box on our special Golden Joysticks page. Make sure you use the same email address you used to vote. 

3. Link your Steam account on Playfire (if you haven’t already) to receive your exclusive voucher code for BioShock Infinite for £1/$1/1€. Click here for a tutorial video on how to link your Steam account if you’re unsure.

4. Head over to the BioShock Infinite page on Green Man Gaming and redeem your voucher at the checkout. 

5. Play BioShock Infinite and earn £1 GMG credit back through Playfire Rewards!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tüm beklediğim oyunlar bi anda indirim patlamasına girdi yine arkadaş, aldık ryse'ı da aldık... yine birikti oynanacak oyunlar, witcher 3 oynamaktan hiçbirine sıra gelmez bunların :lol:

Hocam bence diğer oyunları fırsatın varken öne al... Witcher 3 ten sonra insanın dönüp de diğer oyunlara bakası gelmiyor çünkü...

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yamulmuyorsam vsync katsayı mantığıyla çalışabiliyordu yani çerçeve sayısını 50 olarak sabitleyip 100 veya 150 Hz ile senkron edilebiliyordu (benzer şekilde 60 FPS 120 Hz gibin). Yalnız min 50 yerine işi garantilemek için min 55 filan alınabilmeli. Motordan, driverdan veya bir yerden sabitlmek gerekiyor FPS' yi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G-Sync ile işte uğraşılmıyor böyle olaylarla ama tabii fiyatlar yüksek seviyede şu anda.

Ama G-Sync de olsa RYSE v.b. falan için demiyorum, düşük FPS tearing falan bile yapmasa akıcı olmuyor.

RYSE'da aşırı dalgalanma olduğu için ona ilaç oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ryse gtx780 ile resmen rezalet bir performans sunuyor 1080P'de bile. Heralde TW3 'e hiç girişmemek lazım 780 ile ...

Witcher 3 i5 4690K@4500MHz ve %14 overclock edilmiş tek R9 290 ile ayarları kısarak ki nvidia hairworks başta olmak üzere düzgün görüntü kalitesi ile 60 FPS civarlarında oynanabiliyordu benim diğer PC'de 1680x1050 olarak, oyun Nvidia oyunu da olduğundan GTX 780 ile belki daha iyi bir sonuç alınır.

Bu arada ben daha farklı zannediyordum ama oyunda belli bir vakit harcayınca gördüğüm GTX 980 SLI ile 4400MHz altı çekirdekli i7 3930K ile oyun daha iyi çalışıyordu i7 4790K 4700MHz'den.

Crysis 3 de benzer.

O işlemci voltaj yüzünden sapıtmasa daha değiştirmezdim, ilk çıktığından beri kullanıyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok