Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

DEus Ex mankind 'da indirmi var , 37₺ görünüyor , iyi fiyat. 

Deux Ex 'in uzmanı Skywarrior 'du ama görünmüyor ortalarda.

Doom 'da indirim var .66₺  ama  Amazon'da biraz daha ucuz Steam'den.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu telltale in Son Betosuyla ilgili biryerlere yazmıştım bir şeyler ama nerde bilmiyorum.. (buarada bi beto daha cıkardılar farklı bir oyun olaraka ama daha episode 1de oldugu icin oynamadım..)

O nedenle şöyle söyliim: grafikleri ve motoru değişmiş durumda, baya geliştirmişler.. konu falan da güzel karakterlern hepsi bildiğimiz karakterler ama plot twistler oluşsun diye alternatif bi dünyada yapmışlar..
Lakin seçimlerin sonucu cok ufak değiştirmesi beni biraz üzdü.. halbuki ilk walking dead ve wolf among us da oyunu basından sonuna değiştiriyordu seçimlerimiz... yine de alınır oynanır öyle söyliim.. Dediğim gibi konusu falan güzel..

Buarada Forza Horizon 3 sonunda beklediğim indirime girdi.. Ms storeda da indirim var ama ultimate editionı amazonda daha ucuz..:
Forza Horizon 3 Ultimate Edition - Xbox One/Windows 10 Digital Code https://www.amazon.com/dp/B01GW3PHS8/ref=cm_sw_r_cp_api_tgSJzbZ52A6BK

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Narcissus said:

Lakin seçimlerin sonucu cok ufak değiştirmesi beni biraz üzdü.. halbuki ilk walking dead ve wolf among us da oyunu basından sonuna değiştiriyordu seçimlerimiz..

Yok yahu değiştirmiyor, oyun her şekilde aynı hatta ilerliyor. Atıyorum bir karakter oyundan çıkacaksa siz hangi seçeneği seçerseniz seçin o karakter oyundan çıkıyor. Sadece çıkış şekli değişiyor.

Yada iki karakter arasında seçim yaptığınızda hikayenin ilerleyişi değişmiyor, aynı hikaye içinde X karakteri yerine Y karakteri oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabi ki arizona yerine kaliforniyaya gitmiyoruz yapılcak şeyler ve gidilcek yerler aynı ama atıyorum 2 kişi arasında seçim yaptık.. kalan kişinin farklı bi side senaryosu var ve farklı şekilde de bi sonu oluyor.. (ewt genelde 2 kişi arasında seçim yaptıysak o sonra ölüyor :) )

Fakat özellikle sonunda herkes kurtulmuş veya herkes ölmüş gitmiş olabiliyordu ilk oyunun sonunda.. İlk msgda biraz abartılı yazmış olabilirim yalnızca aralarında baya fark diyorum bu acıdan öyle değerlendiriin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telltale oyunlarında ki seçimlerin oyunu değiştirmesi hikaye cidden. Sadece azcık ilerlemeyi etkiliyor ama oyunun ana hikayesine herhangi bir katkı yapmıyorlar. Oynarken severek oynuyorum o ayrı ama artık aynı formülü devamlı önümüze sürmeleri biraz sıkmaya başladı beni.

Geçenlerde Life Is Strange'i oynadım Telltale games'in oyunlarının olması gerektiği gibi olmuş tam olarak, gerçekten çok güzel oyun eğer bu tarzı seviyorsanız ve oynamadıysanız takibe alın, 7-10 TL arası indirimlere girip duruyor hep tüm sezonları. Zaten ilk sezonu bedava eğer fikrinizin olmasını istiyorsanız indirip bakabilirsiniz.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok