Asus Zenpower OMG
0

Bu konuda 26 mesaj var

Asus' un buradaki e-mağazası açıldığından beri bu fiyata satıyorlar zaten, tabi fiyat çok iyi o ayrı konu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tek bir cihaz şarj ediyor sanırım.. iPad benzeri tabletleri de şarj edebiliyor mu? Benim de bir tane daha pil alma düşüncem var ama aklımda en azından iki cihazı aynı anda şarj edecek bir ürün almak var. Boyutu çok önemli değil, sonuçta bu cihazları çantada taşıyorum lazım olacağı zamanlarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Notebook portlarını 2 porta çeviren küçücük hublar var, öyle birşey alınabilir 2 cihazı aynı anda şarj etmek için, çok fazla taşınabilir batarya modeli yok bildiğim kadarıyla 2 tane çıkışı olan, olanların da zaten çıkışlarından 1 tanesi 1A falan oluyor.

Şunun 2 portlusu mesela.

http://www.ebay.com/itm/Mini-3-PORT-USB-2-0-Splitter-HUB-Adapter-Desktop-Laptop-Notebook-Expansion-/301700074983

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün tesadüfen bir arkadaşımda 13500MaH , çift çıkışlı acayip sevdiğim bir cihaz gördüm. Ben de alayım diye nereden aldığını sorduğumda da kendisine sipariş edip kendisindekini bana verince bu ihtiyacım ortadan kalkmış oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse valide karadeniz gezisine gideceği için bizede lazım oldu aldık bi tane. :) Artakalan zamanlarda lazım olunca bende kullanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone da kullanmak için alınır mı bu ? kardeşime almayı düşünüyorumda bozmasın 2.4A vererek falan ? Asus kaliteli markadır ama ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone da kullanmak için alınır mı bu ? kardeşime almayı düşünüyorumda bozmasın 2.4A vererek falan ? Asus kaliteli markadır ama ?

Kaliteli bir cihaz 2,4A'i sen talep etmedikçe vermez. 

Cihazın tipinden anladığım kadarıyla Xiaomi ile aynı cihaz. Bu sadece biraz daha köşeli ve usb bağlantıları üstüste. Bu fiyata hiç düşünmeden alınır ihtiyaç varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ürün bana fena halde Xiaomi'nin 10400'lük harici bataryasını hatırlatıyor. Sankü Asus Xiaomi'ye fason yaptırmış gibi.

Önce ben söyledim. Önce ben!! Eeeenn çok bana soracaksınız!  :mrgreen:  :bigstar:

Kaliteli bir cihaz 2,4A'i sen talep etmedikçe vermez. 

Cihazın tipinden anladığım kadarıyla Xiaomi ile aynı cihaz. Bu sadece biraz daha köşeli ve usb bağlantıları üstüste. Bu fiyata hiç düşünmeden alınır ihtiyaç varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen kullanmadım daha ama annem karadeniz turuna gittiğinde kullandı. Hem L520 hem samsung tab 3 şarj etmiş sölediğine göre 1 seferde 5 kez şarj etmiş sanırım, heralde 4 kez telefon 1 kez tableti şarjlamıştır. Gayet iyi bence.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zenpower, Zenfone 2 için 2 A veriyor denilmiş de iPad için vermiyorsa saçma olur ya. Ona da 2 A veriyordur herhalde.

Elimde 5.000 Sony var, gayet de memnunum ama 10.000'lik Xiaomi çok hoşuma gidiyor. Gittigidiyor ya da Gearbest vs. bir yerden alacağım sonunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Narc :)

Zenpower da güzel ya.. Aslında bir dükkanda siteyle aynı fiyata görsem direk alır çıkarım; hiç kargo, kredi kartı vs. uğraşmam. Bir bakınayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok