Ebay, Aliexpress 'ten alınası ürünler .
2 2

Bu konuda 421 mesaj var

@@OnLyTNT Teşekkürler. Ürünün fotoğrafı ile beraber mesaj attım satıcıya, umarım bir çare bulur. :/

Kayış için; http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Black-Brown-19-7mm-Waterproof-Genuine-Leather-Watch-Strap-Band-For-Swatch-irony-Leather/32538461649.html?spm=2114.13010608.0.71.nEoSZ9

2$ geri ödeme verdi, gerçi dispute açsam daha fazla da gelir de...

Neyse. Aç gözlülük iyi değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şey niye Afyon'a gitti sizce? Adres, Antalya.

RS132904040CN

şimdi de Antalya'da gösteriyor. :icon_think:

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya PTT Kargo şubesini arayıp sormakta fayda var. Onlar da yanlışı farkedeceklerdir ama hızlandırmış olursunuz böylelikle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arada "aktarma" yapılan yerler vs.. takip sisteminde bazen görünebiliyor, bu tip gereksiz detay hareketler kayboluyor sonradan. Sorun yok yani...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aliexpress üzerinden deri kemer ve cüzdan aldım. Cüzdan şu ürün:

http://www.aliexpress.com/item/Vintage-2015-short-cow-genuine-leather-men-wallets-vertical-and-cross-styles-crazy-horse-leather-top/32491834743.html?spm=2114.13010708.0.60.lr1fPS

Bayağı hoşuma gitti, hep bu tip bir cüzdan istiyordum. Buna benzer daha çok gözü olan bir cüzdan daha var, onu da almayı düşünüyorum. Aynı satıcıdan kemer de aldım.

Başka bir satıcıdan da saatlerim için kayış pimi, arka kapak için aparat vs.. aldım. Sorunsuz hızlı bir şekilde ulaştılar. Tahminimden hızlı geldiler.

Bugün de Gearbestten bir ton ıvır zıvır aldım, çoğunluğu kamp/tracking malzemesi. Yeni teslimat yöntemi koymuşlar, test eden oldu mu bilemiyorum 7-15 gün için 6$ diyor. Bakalım o sürede gelecek mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hafta başında gerbest'ten mousepad aldım, takip numarası da verdiler iyi hoş da. takip numarasında hiçbir hareket yok. siteden bakınca gözüküyor da içi boş gözüküyor. neden olabilir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest' ten bir sürü ıvır zıvır almıştım geldiler bugün. Çoğunluğu trekking, acil durum, edc malzemesi. Aralarına bir tane USB lehim cihazı sıkıştırmıştım. Ahanda bu ürün:

http://www.gearbest.com/other-tools/pp_240618.html?wid=21

Az önce kasaya bağladım, aslında yapmamam gereken bir şey ama alet gayet düzgün bir şekilde çalıştı. Normalde duvar tipi bir USB besleyiciye takıp kullanacağım. Elimde bir çok havya var, gazlı Weller var mesela. Bu USB cihaz gazlı Weller kadar sevindirdi beni. Bu fiyata bu cihaz bana göre tam bir nimet. Meraklısı olan varsa kesinlikle alsın. Çok hızlı ısınıp, çok hızlı soğuyabiliyor, dokunmatik çalışıyor, taşınabilir USB şarj cihazıyla beraber ultra portatif kullanılabilir. Yanına bir de şunu aldım tadından yenmiyor, mini minacık bir şey:

http://www.gearbest.com/hand-tools/pp_194430.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Banggood mobil uygulamaya özel %10 indirim kuponu veriyor ama mobil uygulama rezalet. Limiti ayarlamayı unuttuğumdan ilk ödeme girişimi başarısız oldu. Geri gittim, tekrar denedim. Kuponu uçurup, yeni sipariş girmiş. Rezalet ötesi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KZ kulaklıklar çok methediliyor. 11.11 fiyatları da makul. Bir çeşit yapayım diyorum, değiştire değiştire kullanırım. Şu modeller çok popüler. Farklı fiyatlarda, farklı ses kalitesine sahip ürünler.

KZ ATE: En ucuzu bu. 11.11'de 4$ altına iniyor. Gerçi o linkte birsürü model var, hangisi o fiyata inecek bilmiyorum ama diğer sitelerde 10$ civarına satılıyor. Bakır sürücü varmış bunda. Ses kalitesi iyiymiş, bass güçlüymüş. Xiaomi Piston 2'nin biraz daha bass ağırlıklı olanı gibi diyor deneyenler. 3-5$ olursa düşünülmeden alınır. Anladığım kadarıyla kablosu da değişiyor.

https://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ATE-Copper-Driver-Ear-Hook-HiFi-In-Ear-Earphone-Sport-Headphones-For-Running-With-Foam/1358152_32337313320.html

KZ ED9: Bu da uygun fiyatlı seçeneklerden. Bunun sesi de Piston 2'ye benzetiliyor ama ufak bir fark var. Kablosu değişmiyor ama kulaklığın silikonla sürücü arasındaki ufak borusu değişiyor. O boru sesi etkiliyormuş. Bass için olanı takınca çok güçlü ve güzel bass veriyormuş, diğerini takınca daha dengeli ses veriyormuş. 11.11 fiyatı 9$, gayet alınası ürün.

https://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ED9-Super-Bowl-Tuning-Nozzles-T-Shaped-Driver-Monitoring-In-Ear-Headphones-HiFi-Earphone-With/1358152_32372852938.html

KZ ZST: Beğendiklerimin en pahalısı bu. 11.11'de 17$ olacak. Çift sürücülü, hibrid tasarım. Xiaomi Hybrid'den daha doygun ses verdiği iddia ediliyor. Kasası daha büyük olduğu için bana mantıklı geldi. Bu ve ATE modeli görünüm itibariyle şu çok pahalı kulaklıkları andırıyorlar zaten. Bunun da kablosu değişiyor.

https://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ZST-Armature-Dual-Driver-Earphone-Detachable-Cable-In-Ear-Audio-Monitors-Noise-Isolating-HiFi-Music/1358152_32731877739.html

Xiaomi aynı anda sadece bir kulaklık modeli satıyor. Bu KZ sadece kulaklığa odaklanmış bir firma olduğundan birsürü modeli var. Mesela ED9'un yenisi ED10 var, ama o daha basit bir model. Çift sürücülü başka modeller de var, ama hepsi ZST kadar başarılı değil. O kadar çok model olunca kafa karışıyor tabi. Bu yüzden de Xiaomi kadar öne çıkamıyorlar. Model sayısına ve firmanın yaşına (birkaç senelik firma sonuçta) bakarsak adamlar ayda bir yeni model çıkarmış gibi birşey.

Ben genel olarak beğendim bu üç modeli. Eğer bu aralar kulaklık almayı düşünüyorsanız bir inceleyin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Royal Mail International Standard

Bununla gönderilen şeylerde tracking oluyor mu? ebay.

Duruma göre değişiyor galiba, satıcı ile alakalı olarak değişebilir belki. Ama şimdiye kadar bana royal mail ile gelen her kargonun takip no'su vardı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

normal posto o takip olup olmasi ek ister ptt ister cin ister us postal service olsun takip numarasi olabilir.

1-2 dolar mi ne vermemek icin yaptirmayan bazi esekler muttlaka vardir kesin

dx den zamanindan bi kac bisi aldigimizda 20 dolar alti olan urunlere mi takip numarasi vermiyordu rakami dogru hatirlamiyorsam bile oyle bisidi

tum posta servislerinde turkiye dahil takip sistemi var hizmeti satin almak gerekiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sordum da cevap yazmadı. Gerçi cevap yazsa da yurtdışındaki arkadaşlardan rica minnet ödetip isteyecektim.

aliexpress'ten alacağım mecburen. Daha önce aliexpress'ten aldım 2 tane ancak salak herif POS malaysia ile değil china standart ile yollamış. Takip de olmadığından nerede kim bilir? Şimdi onun iadesi ile uğraşıyorum işte. Yoksa aliexpress'te de var bunlardan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takipliyse takip edin ülkeye girişini. Ne ödeyeceğiniz veya ödemeyeceğinizi orada yazıyor (çıkarsa vergi cart curt teslim sırasında tahsil ederler, yani o kadar parayı hazırda tutun, sonra fellik fellik bozuk arama vs.. işlerine girmeyin). Kendinizi illa "ödeyeceğim bir şeyler" diye şartlandırmayın :D .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aliexpress üzerinden deri kemer ve cüzdan aldım. Cüzdan şu ürün:

http://www.aliexpress.com/item/Vintage-2015-short-cow-genuine-leather-men-wallets-vertical-and-cross-styles-crazy-horse-leather-top/32491834743.html?spm=2114.13010708.0.60.lr1fPS

Bayağı hoşuma gitti, hep bu tip bir cüzdan istiyordum. Buna benzer daha çok gözü olan bir cüzdan daha var, onu da almayı düşünüyorum. Aynı satıcıdan kemer de aldım.

Başka bir satıcıdan da saatlerim için kayış pimi, arka kapak için aparat vs.. aldım. Sorunsuz hızlı bir şekilde ulaştılar. Tahminimden hızlı geldiler.

Bugün de Gearbestten bir ton ıvır zıvır aldım, çoğunluğu kamp/tracking malzemesi. Yeni teslimat yöntemi koymuşlar, test eden oldu mu bilemiyorum 7-15 gün için 6$ diyor. Bakalım o sürede gelecek mi?

Kemer ve cüzdanı tavsiye eder misin?

Cüzdanımı kaybettim yenisini almam gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@4x4, cüzdanın çok gözü yok ve derisi çok kalın haberiniz olsun. İsterseniz akşam bir kaç detay foto çeker koyarım buraya. Biraz kaba ve ağır olduğnu belirteyim. Ben çok memnunum, tercih meselesi.

Kemer oldukça yumuşak. Çok kalın değil ve yumuşak. Kalitesi orta seviye.

Sonuçta ikisini de tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok