Amazon 5$ hediye çeki
1 1

Bu konuda 24 mesaj var

Amazon App ile bu kod ile alışveriş yaparsanız size de bana da 5$ hediye çeki verilecekmiş. Bunu buradan saadet zinciri gibi yapabiliriz. Bunu kullanan kendi kodunu paylaşsın, bir sonraki de onun kodunu kullansın gibi.

Ama alışverişin mobil uygulama ile yapılması şart, hatırlatırım.

5$ Hediye Çeki (Cep Telefonundan)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA @@T800'e ilettiğim soruyu burdan sanada sorıyım soğutma sistemleri başlıklı makalende gördüm yeni sistem parçalarını ve bu arada blogunuda beğendim ilerde öğrenince hobi olarak yapıcam bütcem dahilinde. Şu anakart işlemci ramleri vs amazondanmı aldın yoksa vatan gibi Türkiye içimi. Sistemin parçalarını alıcam Blackfriday'den yaralanmak istiyorum açıkcası bu nedenle merak edip soruyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon son baktığımda Türkiye' ye anakart göndermiyordu malesef, diğer parçalarda öyle bir kısıtlama yok ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID 

sgi'nin dediği gibi her anakartı vb. parçaları amazon göndermeyebiliyor. Benim yeni aldığım parçaların hepsi Türkiye'den. Şu ana kadar da ana sistem bileşenleri için yurt dışını kullanmadım. Genellikle ssd ve çevre birimleri için kullanıyorum amazon'u.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon App ile bu kod ile alışveriş yaparsanız size de bana da 5$ hediye çeki verilecekmiş. Bunu buradan saadet zinciri gibi yapabiliriz. Bunu kullanan kendi kodunu paylaşsın, bir sonraki de onun kodunu kullansın gibi.

https://amazon.com/mpr?referralcode=CAGDA3497N&ref_=mpr_tr_ss

Ama alışverişin mobile app ile yapılması şart, hatırlatırım.

Ben kullandım teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kullandım teşekkürler.

Bana da geldi 5$, ben de kullandim.  :mrgreen:

Bu arada sanirim bana artik kupon gelmeyecek, ama ilk linkteki kupon hala gecerli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kronus pfffss bu ay 2 tane siparis verdim ama bunu yeni gördüm.. Hesaba ekledim 5 dolar promotion ı ve ilk alışverişimde çağdaşa da verilcek diyor ama alıcağımı aldığım için bi daha ki alışverişim ne zaman olur bilmiyorum.. Ve bu da şimdi soracağım soruyu doğuruyor, bu kod / promosyon ne zamana kadar gecerli..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok