Warcraft The Beginning
0

Bu konuda 22 mesaj var

***************************************************************************************************************************************************

Cuma günü trailerın tümü yayınlanana kadar elimizdeki şimdilik bu ama olsun bekleriz, wc candır :)

http://youtu.be/PZXcuAyxCoI

Resmi web sitesi - http://www.warcraftmovie.com/?redirect=off

IMDB - http://www.imdb.com/title/tt0803096/?ref_=nv_sr_1

edt. Trailer eklendi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun soluklu bir bekleyişteyim, nice serileri gelsin hiç bitmesin. Dizileri falan çekilsin, diabloya ve starcraftada yapsınlar hatta. :icon_eye_love: :icon_eye_love: :icon_eye_love:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

up up

Trailerı ilk mesaja ekledim, daha fazlasının en kısa zamanda gelmesi dileğiyle.

Biraz aşk olsun ama abla ne orca benzesin ne de insana gibi olmuş neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pek çok kişi nedense beğenmemiş trailer'ı. Ne tür bir beklentideler anlayamıyorum. Ben beğendim açıkcası. Prodüksiyon gayet iyi duruyor. CGI ağırlıklı olması kaçınılmaz zaten ve gayet güzel yapılmış. Blizzard cinematic'leri kıvamında neredeyse. Ayrıca tek film ile kalmaz bu, en az üçleme yaparlar gibi duruyor. Zaten senaryo sıkıntısı çekilecek bir evren değil, yüzlerce filmlik konu var. :icon_dance:

Daha 8 ay var, büyük ihtimalle daha da oynayıp tüm detayları düzeltirler yayınlanana kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yıllarımı verdim bu oyuna, hikayeye. şimdi bunun filminin yapılacak olması bile beni heycanlandırıyor. 
fragmanı ben beğendim.

bu ilk hikayeyi ve savaşı anlatacak. yönetmen lore'a sadık kalırsa ortaya inanılmaz bir hikaye çıkacaktır. bir çok seri ve hikaye.

ilk filmde gösterilen Durotar'ın elinde tuttuğu bebek efsanevi Warchief Thrall. Sırf onun bile başlı başına filmi yapılır çünkü çok derin, çok duygusal bir yaşam hikayesi vardır. 
neler çıkar bu konudan neler.

Size çok iddialı bir şey söyleyim.

Starwars, yüzüklerin efendisi gibi filmler gerçekten cgi ve fantastik dünyanın oluşturduğu sinema dünyasının büyülü yapılarını oluşturuyor. Ciddi oranda hasılat yapan filmler bunlar.

Ancak Warcraft eğer beklediğim gibi çıkarsa ve hikayeye sadık kalarak seriye dönüşürse size söyleyim şimdiye kadar izlediğiniz tüm filmleri unutun. Öyle bir rekor kırar ki WoW filmi, yapımcılar ve tüm eleştirmenler neye uğradığını şaşırır.

Tüm dünya inanılmaz bir tutkuyla bekliyordu çünkü bu filmi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar yapılmamış olması hata zaten. 10 milyonlar seviyesinde kullanıcısının aylık para ödediği bir derin bir konusu olan bir evrenden bahsediyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

belkide blizzard riske girmek istemedi o yüzden bekletti. mevcut oyun gamında warcraft evreninin hikayesiyle ciddi oranda oyuncuya hitap ediyordu. kötü bir yapım insanların bu oyunlara ilgisini de etkilyebilirdi. belki de sebep buydu. hoş bence eğer bu sebepse hata etmişler ve saçma düşünmüşler. 

yoksa blizzard'ın finansman olarak desteklediği ve teknik açıdan el attığı bir yapımın zaten kötü olması düşünülemez. çok ciddi fanlara sahip bir hikayeden bahsediyoruz.

tamam starwars veya lotr da büyük kitlelere hitap ediyor ama konu warcraft. yıllardır bunu devam ettiren ve bekleyen milyonlarca belki daha fazla insan var. eğer hikayeyi doğru şekilde verebilirlerse ki verecekler diye tahmin ediyorum işte o zaman inanılmaz bir yapıt ortaya çıkar.

insanların hikayesi

orcların başlı başına bir hikayesi

dark portal

nightelfler

illidan stormrage

arthas'ın yükselişi

thrall

deathwing

ilk tanrılar

daha saymakla bitmez

bunların hepsi birer film serisi olsa ki ben yapımcının yerinde olsam bu şekil yaparım, torunlarımıza kadar süren bir seri olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trailerın kare kare incelemesi yapılmış, defalarca izlesek bile yakalayamayacağımız detaylar konuşulmuş. Spoiler endişeniz yok ise izleyin derim.

VIDEO SPOILER ICERIR!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Movie Trailer gayet iyi Lothar' ı Vikingsden Ragnar' ı oynayan elemanın canlandırması benim çok hoşuma gitti. Vikings izleyenler adamın mimiklerinden falan nasıl bir aktör olduğunu kafada hemen canlandıracaklardır. :)

Sabırsızlıkla yazı bekleyeceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok