• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 09/03/2019 in all areas

 1. 6 likes
  ISP: Google Fiber Hiz: 1Gbit upload / 1Gb download Limitsiz Ucret: $70 + vergi (~$73) https://www.speedtest.net/result/7412934513
 2. 4 likes
  https://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/63-26-marine-2d Katlanır Mosso Marine 2D aldım. Normal ehliyetlerle 50ccye kadar olan motosikletlere bir süredir bakıp duruyordum. Arabayla sağa sola gitmek eyvallahta kısa mesafeli yerlerde hep ulaşımda trafik sorunu, park sorunu vs vs sürüyle durum oluyor, araç ne kadar az yaksada birde yakıt tüketimi zaten cabası. Motosiklet içinde işyerine gelsem yine park problemi, hatta çalınma riskini falan düşündüm. Derken normalde eski tip bianchi model bir bisikletim vardı ama katlanır bisikletleri biraz inceledikten sonra mossonun modelini almaya karar verdim. Katlandıktan sonra yarıboya geldiği için zaten çok fazla bir yerde kaplamıyor. Şimdi işyerine bugün ilk defa geldim mesela merdivenlerden falan çıkarkende sorun yok odanın bir köşesine koydum, güzel bir alışveriş oldu.
 3. 3 likes
  Eskileri satıp bütçemi ayarlayınca Ryzen 5 3600 ve Aorus X570 Pro aldım. Noctua'dan NH-12P SE2 için AM4 kiti bekliyorum. Kit gelince toplayacağım. Toplarken ayrı bir başlık açıp deneyimlerimi paylaşırım.
 4. 3 likes
  Geçen hadi zamlar gelmişti. Şimdi petrolün fiyatı haftasonu %2.5 a yakın düşüş yaptı. Hani indirim hani adalet...
 5. 2 likes
  Shut the fuck up you motherfucker eat my shit bitch.
 6. 1 like
  @Chandosben de işlemci ve eski anakartı satınca 3600 alıcam. Anakartlar farklı olacağı için karşılaştırma imkanımız da olur.
 7. 1 like
 8. 1 like
  @TiesTorN Kullanmak için almadım. ebay fiyatlarıyla kıyaslarsak çok önemsiz bir para ödedim. Not: Eşinde, dostunda MZ-N1 veya MZ-N10 olan Allah rızası için bana haber versin