PS4 Pro
0

Bu konuda 281 mesaj var

@@Volkan hoşgeldiniz. :)

Abi hoşbulduk :D DHW gitti gideli forum olayları da gitti bende... Ps4 ü satmadım bu arada vazgeçtim =) Evde zaten 4k tv yok, piyasada da pro yok =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 almağa karar verdim ama normal ps4. ilerde ps vr olayına girmek istesem uyumlu olur mu? yoksa illa ps4 pro mu lazım o iş için? hiç pro falan alasım yok zaten, ufak ekranda oynarım sadece exclusive oyunları için alacağım

birde ilerde ps4 ü bitirip pro ile yola devam etme olasılıkları var  mı? aslında saçma bir soru ama gözünü para bürümüş konsolculardan herşey beklenir

son bir soruda şu; psn şart mı? ben sadece kutulu oyun alırım online oyun oynamam, oyunu takas ederim ps3 zamanında öyle yapmıştım, aynen devam mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son bir soruda şu; psn şart mı? ben sadece kutulu oyun alırım online oyun oynamam, oyunu takas ederim ps3 zamanında öyle yapmıştım, aynen devam mı?

Multipayer oynamayacaksanız ki oynamayacağınızı söylemişsiniz psn almanıza gerek yok. PSN bedava oyun veriyor falan diyen olacaktır ama çoğu saçna sapan zaten oynamayacağınız oyunlar. Değmez yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@lazsa Ben de sizin gibi oyunları kutulu alıyorum ve sadece single-player oynuyorum konsolda. PSN hesabı hiç almadım, gerek de duymadım bu yüzden.

+1

Aynen

Kutusuz tek oyunum ps4 ile birlikte kodu gelen little big planet 3.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

v4.5 sistem guncellemesi ile Pro'ya Boost Mode geliyormus; Pro icin patch gelmeyen oyunlarda daha yuksek frame rate'e olanak saglayacakmis... Ayrica 8TB'a kadar external HDD destegi de geliyormus... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

External hdd desteği gelirse ufak bir ssd alıp takmak lazım. Bazı oyunları ssd'den oynamak için. Xbox One'da öyle kullanıyorum. Faydası oluyor. Boost mode da gayet güzel olmuş.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Bloody

Evet SSD takılabilir ama şuaralar pek ucuz değil.

BoostMode herhalde kapasitesi olduğu için boş geçmemek için yapılmış bir hamle, özellikle bu yıl sonuna doğru çıkacak olan MS'un cihazını görünce psikolojik olarak etkisi olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4.50 için invitation kodu olan var mı ? :D Denemek istedim tam witcher 3 expensionlarına başladım kasılmadan oyniyim bari. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be boost mode işe yararsa standart ps4 ler çöp olmasada iyi gözle bakılan aletler olmaz artık :)

Yeni ps4 sadece vr a yönelik olur diyip agustosta ps4 aldim üstüne 10 kasimda şansa yurt dışında oldugumdan hesapli pro alma şansım varken one s aldim. Harbi denyo bir insanım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4.50 update'i bugün gelicek sanırım. External HDD ve PS4 Pro ya boost mode geliyor. Witcher 3'ün ikinci DLC sini oynamak için bu boost mode u bekliyordum. Wicher da baya etki ediyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu yapanların kafasını oyayım. 250gb minimum hard disk şartı getirmişler. Ben de 250gb ssd almıştım external buna hazırlık için. Ama haliyle 240 görünüyor (byte hesabından dolayı) bu yüzden de kabul etmiyor external storage olarak. Ben bu sony mühendislerinin beynine ne diyeyim emi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Bloody

SSD'yi içine takıp içindekini harici yapsan çok mu kötü olur performans? Kısıtlama da çok saçma olmuş.

Performansları ps4'ün içinde ki hdd çıkartıp ssd takarsanız, çok yakındır. Ben zamanında denedim sadece bloodborne'da birkaç saniye falan hızlandı o yükelemelerde ama sonra oyuna yama geldi iş biraz değişti. Yani değmiyor diyebilirim. Bende o yüzden pro'a 2 tb hdd alıp içine taktım. Böylece yer sorununu kısmen çözdüm, harici işi de iyi oldu o kadar çok indiremediğim oyun var ki şimdi hepsini artık indirebilirim. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende dahili 2TB var zaten. Bunu sadece 2-3 oyun için kullanacaktım. İşin komiği bu şartların aynısı Xbox One'da da var (USB 3 olacak,250gb olacak vs) ama aynı HDD'yi Xbox'a takıyorsun 240 görüyor ama birşey demiyor. Gayet formatlayıp kullanabiliyorsun. 

Neyse ben de PC'ye takılı 500'lüğü çıkardım.Xbox One'da kutuya takılı 250'liği PC'ye geri taktım.500'lüğü PS4'e kutu ile taktım, Sandisk SSD'yi de Xbox One'a taktım. Meşakkatli bir iş oldu ama hepsi çalışıyor. TEk kayıp PC'deki 250GB oldu ama zaten SSD yerimin fazlası vardı. Çok sıkıntı olmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4 den PS4 Pro ya geçip de HDR TV si olmayanlar herhangi bir fark hissetti mi ? 

İlk çıktığoında Pro alayım dşye yeltenmiş sonra vaz geçmiştim. 

Şimdi yeniden baksam mı ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam bence bak. Ben memnunum gayette. 1080p tv ile kullanıyorum. Kalite ve FPS artışı hissediliyor. Fakat tabikide GTX 680 varken GTX 1080Ti almış gibi bir his olmuyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok