Grand Theft Auto 5 (14 Nisan 2015)
1 1

Bu konuda 121 mesaj var

100 TL' ye aldım ben greenmangaming' de %22 indirim vardıi 50$ idi rockstar key fiyatı, 39$' a falan denk geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sene sonunda 10$ olur .

Ama bu gidişle 1 dolar 3,5 tl olacağından çokta 75 in altına alamayabiliriz o da ayrı tabi :)

1 dolar 3,5 TL olsa, 10 dolar 35 TL olur Barış abicim.

Bu arada zor görürsün 10 doları. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sene sonunda 10$ olur .

Ama bu gidişle 1 dolar 3,5 tl olacağından çokta 75 in altına alamayabiliriz o da ayrı tabi  :)

O biraz zor gibi :D

Korhan hcm online da kuralım 'ÇinÇin' Crew inide takılalım olmadı ufaktan.

Olur, şu Punish negrosunu da salalım rakip çete üzerine, iyice bir benzetsinler de adam olsun.  :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün gün online' a giremedim, meğer Open DNS kullanıyorum diyeymiş, Google DNS' e geri döndüm şak online oldu oyun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce otomobil sürerken radyoda bizim türkülerden birinin farklı bir versiyonunu duydum. Worldwide web'de. Eskiden Özdemir Erdoğan'ın söylediği benim de çok sevdiğim bizim yörenin türküsü. Gurbet (Kemal Sunal Kapıcılar Kral'ından hatırlanabilir.) Sonra baktım ki şu arkadaşın eseriymiş.

(Özellikle 1.25'den sonra dikkat edin)

Resmen bizim türküyü araklamış arkadaş.  

Bu da bizim ki;

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

single ni oynayanlar yorumlar nasıl? hatırladığım kadarıyla ilk 10 görev süperdi. daha önce hiçbir gta oyunu klişesi yoktu. (sonraki bazı bölümler bayık biraz) sizin yorumlar nasıl?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ilk 10' u son 10' u bilmiyorum ama %50' lere geldim tüm yan görevlerle hala severek oynatıyor kendisini.

Adamlar hakikatten yapmış ya, ufak detaylar olsun, yan görevler olsun, ana görevler olsun, karakterlerin kişilikleri olsun 10 numara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Single oldukça keyifli, özellikle Trevör çok eğlenceli. Saatlerce zaman geçiriyorum farkına varmadan. Bazen spontan öyle olaylar oluyor ki gülmekten yaRiliyorum. Trafik kazası so razi 2 kişinin birbirine girmesini izledim bi keresinde. Trafikte tesadüfen dalastigim adamın biri cart diye silah çekti, kacınca da peşimden kovAladi bayagi. Multiplayer de güzel şimdilik henüz heist yapmadım deatmatch , birkac farkli gorev felan takıldım. Bizimkiler den söyle multiye gelen olursa heist denemek istiyorum açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bakındım şöle bi 3 saat falan, oynamaya devam edilirdi ama geç saatte başlayınca gece 1 gibi mecbur yatış moduna geçtim bugün iş olduğundan ötürü :D Oyun gayet güzele benziyor. Daha önce grafikleri falan çok detaylı incelememiştim aslında ama bi GTA oynuna göre gayet başarılı görsellik ve detaya sahip.  Epey bir oyalar gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben single'i bitirdim. Bitirdigimde %71 tamamlanmis gorunuyordu. Onu %100'e tamamlayacagima pek ihtimal vermiyorum ama gayet keyifliydi. Belki oyun biraz daha zor olsaymis daha iyi olurmus.

Multi icin organize olsak iyi olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben single'i bitirdim. Bitirdigimde %71 tamamlanmis gorunuyordu. Onu %100'e tamamlayacagima pek ihtimal vermiyorum ama gayet keyifliydi. Belki oyun biraz daha zor olsaymis daha iyi olurmus.

Hocam oyun çıkalı daha kaç gün oldu, sen ne zaman hazırlık okudun ne zaman bitirdin? Father mother I wanna play this game?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de senaryoda Trevor'a kadar geldim. Sonra online dünyasına daldık. Online oynamaktan senaryoya dönemiyorum bir türlü.

Bu arada atp neredesin online göremiyorum seni. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hcm şu an otobüsle ankaraya dönüyorum, yoldayım. 5 günlük bir aile ziyareti + tatil yaptım. Yarın oğlanin doğum günü, ertesi gün nobet. Sonra Pedere küçük bir operasyon planlıyorum. Zaman bazen böyle yetmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hacılar ben bu online'dan hiçbirşey anlamadım. Sürekli birileri beni öldürüyor yada bir göreve girebilmek için dakikalarca bekleyip giremeden tekrar karaktere geri dönüyorum.

İnsdanlık namına bir el atıverin bana, yol yordam falan gösterin.

WhoooshRR

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Online'da iken millet rastgele seni öldürmesin diye passive mod var. Onu aktive edebilirsin. Hemen bir aksiyona girmek istiyorsan cep telefonundan random job alabilirsin.(artık ne tür bir aksiyon istiyorsan; race, deathmatch vs.) Ya da online iken ekranın sol alt köşesinde devamlı başka kullanıcıların davetiyelerine cevap verebilirsin. Bunlar yine cep telefonun mesaj ya da joblist kısımlarına düşüyor. Bunlar dışında Heist görevlerini tanıdıklarla ya da adam gibi iletişim kuracağın tiplerle yapmanda fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha zor olması için gold bitirceksin işte hocam hepsini, sonuçta GTA gibi bi IP casualları üzmek istemez her görevi gold zorlukta yapmamızı istiyerek/zorlayarak artık...  

Benim oyun %63 lerde şuan ama gold - silver arası bitiriyorum genelde görevleri, belki 80-85 te falan biter.. 

Multi olayında haberdar edin beni de...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok