Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

:lol: Ya abi güzel diye ben de aldım da, ne bileyim oyunun dinamikleri hakikaten bana çok saçma geldi sonradan. Pharah'ın roketlerini Genjinin kılıcı ile absorbe ettiğini gördüğümde oyundan soğumaya başladım. Ha belki bazılarını düzeltmişlerdir ama orasıyla burasıyla çok oynanan oyunları da sevmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslına bakarsan, bu kadar karaktere sahip olup da, üstüne bu kadar dengeli, bir karakterin özellikle ön plana çıkmadığı sayılı oyunlardan diyebilirim.

hep dediğim gibi, bu tip bir oyunu ben tek girip oynamam, -o tip hayatsızlıkları çağlar yapıyor- , 2-3 kişi grup halinde girince çok daha zevkli bir hal alıyor.

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır şimdi şikayet ediyor ama kendisi oyun çok güzel al beraber oynayalım diye bana aldırttı, ben alınca bıraktı sonra da oyunu. Blizzard lobisine mi çalışıyorsun Korhan nedir yani söyle de bilelim :)

Sorunun cevabı soruda gizli Barış abiciğim. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşamki grup iyiydi. Bugüne kadar Comp'de ne zaman 5-6 kişilik gruplarla oynasam hep çuvalladık. Hanamura cidden şanssızlıktı yalnız. 3 defa adamları neredeyse komple temizledik her seferinde geri geldiler. Hatta bir ara Mercy'le tepeye çıktım bayağı bir healledim sonra hepiniz öldünüz ben kaçmayı başardım. :D

Sonra Reaper-Pharah yaptım bir şeyler işte.

Mikrofonu halledeyim bu akşam, iyiki bir upgrade yaptık sağını solunu anca toparlıyoruz sistemin. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşamki grup iyiydi. Bugüne kadar Comp'de ne zaman 5-6 kişilik gruplarla oynasam hep çuvalladık. Hanamura cidden şanssızlıktı yalnız. 3 defa adamları neredeyse komple temizledik her seferinde geri geldiler. Hatta bir ara Mercy'le tepeye çıktım bayağı bir healledim sonra hepiniz öldünüz ben kaçmayı başardım. :D

Sonra Reaper-Pharah yaptım bir şeyler işte.

Mikrofonu halledeyim bu akşam, iyiki bir upgrade yaptık sağını solunu anca toparlıyoruz sistemin. :D

Akşam 23:00 - 23:30 gibi girebilecem. Yine toparlarız bir pre-made ve optimizasyon yaparız. Optimization önemli :)

Aslında şu 3 + 3 denemek istiyorum ben. 3 tank 3 support. Rhein, Zarya, Roadhog, Ana, Zenya, Lucio

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her karakteri oynuyorum Ana'da sorun değil.

Reaper, Pharah, Junkrat, Mercy, Reinhardt, Zenyatta en iyi olduklarım.

Yalnız o 3 tank işinde karşı takımda bir Pharah olursa duman oluruz. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dün zevkliydi cidden. Hakkaten başıboş bırakılmış bir pharah sıkıntı oluyor. 3 Tank 3 support denersek Tanklardan biri D-Va, supportlardan biri de Ana olursa pharah'la ilgilenecek birileri olur. Point ele geçirme bölümlerinden birinde onu deneyebiliriz.

Dünkü Hanamura'yı da tırt Reinhart (bkz. narc.) yüzünden kaybettik ayrıca :)

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her karakteri oynuyorum Ana'da sorun değil.

Reaper, Pharah, Junkrat, Mercy, Reinhardt, Zenyatta en iyi olduklarım.

Yalnız o 3 tank işinde karşı takımda bir Pharah olursa duman oluruz. :D

Zenyatta ve Ana indirir pharah'ı sorun yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dün zevkliydi cidden. Hakkaten başıboş bırakılmış bir pharah sıkıntı oluyor. 3 Tank 3 support denersek Tanklardan biri D-Va, supportlardan biri de Ana olursa pharah'la ilgilenecek birileri olur. Point ele geçirme bölümlerinden birinde onu deneyebiliriz.

Dünkü Hanamura'yı da tırt Reinhart (bkz. narc.) yüzünden kaybettik ayrıca :)

En azından senin dışında oyunu kaybettiren birine denk gelmişsin Ba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narcissus effect oldu bana da, bir alt kademede. Güne 50 puanlık bir galibiyetle başladık. 2486 oldu, gün sonu 2376 ile bitirdim.  :cry: 

Mercy sevdamızdan vazgeçip, iyi bir Ana'yla daha çok iş yaparız gibi geliyor. Özellikle oyunun tıkandığı yerlerde lavabo aç gibi ultisi var Ana'nın.

Ne demek istediğimle ilgili, haftalık blog paylaşıyorum.

https://www.overbuff.com/blog/2016-10-20-overwatch-hero-tier-list-and-meta-report-it-s-the-west-s-world-after-all

Soldier da az kullanılıyor. Zenyatta nerften sonra çok düştü. King of the hillerde iyi tracerlar çok iş yapıyor falan filan. Mei çok şeytani bir karakter...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bir Mercy defansta oyun kurtarır. Ben alırım. Ofansta da Ana oynarım ben.

Akşam iyi değildim bende, DPS falan ne alsam çoğunlukla sçtım.

Sonda Zarya ile efsane oyunlarımdan birini oynadım.(Çok az oynuyorum çünkü :D ) Onu da 2sn kala kaybettik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam Rein oynamaktan en çok sıkıldığım gün oldu muhtemelen. Hemen hemen tüm oyunların hem defansını hem ofansını Rein ile oynayınca insan bir süre sonra rush yapma güdüsüne engel olamıyormuş, onu da görmüş oldum. :)

Ana ve Mei'yi mutlaka takıma oturtmak lazım. Ben bir süre Mercy yerine Ana denerim. Bu akşam oyun var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battle.Net ile alakalı abicim. Sen ekliydin bende bayadır seni oynarken göremiyordum. :| Listeden ekli kişiler kayboluyor nedense artık.

Şu an yeni ne invite atabiliyorum ne de invite geliyor. :S

Blizz foruma yazayım bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Şu karakter az kullanılıyor diye almayalım" muhabbetlerine katılmıyorum. İyi oynanılan her karakterin yararı vardır. Sym en az kullanılan karakter olarak gözükse sym ile iyi oynayan biri rakibe çok zorluk çıkartabilir. 

2k - 2.5k rankler arasındayız sonuçta. Bu yüzden takımda 1 mercy olması neredeyse şart. Çünkü anında heal verebilen tek kişi o takımda. Diğer heallerlar ani heal verme konusunda Mercy kadar değiller. Kaldı ki iyi bir mercy oyunu tutar. 

Yapılması gereken şey ultileri combolamak. Biz dün bunu pek yapamadık. Mesela dün Executioner ile olan muhabbetimi hatırlarsanız (benim nick randalthor'du): "Barış abi ultini sakla, kullanma, combo yapacağız" dedikten 10 saniye sonra hepimiz ölmüşken adam gitti ultisini kullandı.

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anubis'i yenmenin bir yolu şöyle, geçen sayfalarda koyduğum POTM varya McCree ile. Bir kişi oradan sızacak, tüm takım soldan gidip karşı takımı üzerine çekecek arkadan ulti atacak sağdaki eleman. Çoğunlukla işe yarıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

beni ekleyin arkadaşlar bir hesap aldım 30 saat civarı oynadım. Competitive oynayabiliyorum artık ancak public takımdaki takozlar 

beni deli etmeye başladı. Saçma sapan yenildiğim zaman sinirlerim zıplamaya başladı.

[email protected]

nik uyduruk mertovski gibi bişi Mezarci değil aklınızda olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün son oyunda POTM Reinhardt'a verdi ama Zarya yada benim Junk'in hakkıydı. Resmen son saniyede 1 ulti durdurup 5 kişi temizledik. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

beni ekleyin arkadaşlar bir hesap aldım 30 saat civarı oynadım. Competitive oynayabiliyorum artık ancak public takımdaki takozlar 

beni deli etmeye başladı. Saçma sapan yenildiğim zaman sinirlerim zıplamaya başladı.

[email protected]

nik uyduruk mertovski gibi bişi Mezarci değil aklınızda olsun.

http://www.cursedhardware.com/index.php?/topic/205-dhw-%C3%BCyeleri-steam-origin-ve-battlenet-kullan%C4%B1c%C4%B1-veri-taban%C4%B1/

Şurada herkesin BattleNet id'leri var. Sen eklersen daha kolay olur sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok