Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Ben de 40 yaşını geçtim artık ama yaşlı ve yavaş olmam yani, kabul etmek için böyle birşeyi daha yol var bana göre, alışkanlıklarla ilgili bu konu.:)

Ben multiplay FPS oynamaya zaten çok geç başladım, 30 yaşın üzerindeydim, oyun işi yaşlılıktan falan ziyade vücudun kabiliyetleri ile ilgili daha çok, görsel tepki süresi birisinde biraz daha azdır diğerinde fazladır, yaşla da elbette ilgisi var da mesela alıştıktan sonra Call of Duty Advanced Warfare'de K/D 2.00 oranına yakın gidiyordum daha işte üç sene falan önce. Orada belki benim yarı yaşımda oyuncular da vardı, vardır hatta.

Yine Overwatch'ta benim D.Va elimination ortalaması her hayat için 3.00 üzerinde olması lazım, ona keza Genji falan da 2.00 üzerindedir competitive için.

Ben hem baya vasat bir oyuncuyum kendi

çapımda, ama yaşlılık falan ben kabul etmem daha.:) Takarım kafaya hatta oturur antreman yaparım, kendimce en üst düzeye çıkmaya çalışırım refleks olarak bu oyunlar için, ciddi yaklaşırım yani, sinirlenirim falan hatta baya. Bu multiplay FPS oyunları baya bir yoğun ilgi alanı oldu benim için TF2 ile başladım öyle de gidiyor ama tabii yaş da önemli, bakalım daha ne kadar bu vasat seviyemizi koruyabileceğiz.:)

En son Rainbow Six Siege takıldı kafama baya, şimdi onun üzerinde çalışıyorum, çok ciddi refleks ve görüş isteyen bir oyun, çok çok felaket gidiyordum ama taktım baya hatta dün en değerli oyuncu falan oldum bir kaç round, K/D toparlanmaya başladı.

Bu alışma safhası ama kesin gençlere göre daha uzundur ve efor gerektirir, orası kesin ama daha uğraşıyorum bakalım, tabii keyifli de oluyor ne zaman keyif almayacak olurum o zaman artık bu iş bitmiş benim için derim herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Okeye 6. ararsanız ben de gelirim, genç sayılırım her Hero ile de oynuyorum. :D

Donanımhaber'dekilere güven olmuyor 1 akşam sağlam bir takım kuruyorsun ertesi akşam kimse ortada olmuyor mesela. Öyle sağlam bir akşamda 44'den 53'e çıkmıştım Competitive'de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"invite only" olsun şimdilik discord.

öyle ortaya yazarsak şimdi her isteyen pat diye girebiliyor, oyunun heyecanlı yerinde oluyorum, giren hırto selam vermiyor, sonra kim geldi anlayamadığım/tanımadığım için rahat küfür edemiyorum yani başka bir deyişle oyun zevkimi baltalar o iş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam Definitive gruba davet etti ama gelemedim. Oynadığım maçlar bayağı zorluydu takımı bırakamadım. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarız oynarız.

Dediğim gibi genelde hep round sonlarına denk geldi ondan çıkamadım.

Comp için şöyle bir güzelliğim var her Hero'yu oynarım sıkıntı yapmam illa şu olacam bu olacam diye. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.sezon başlayınca gelen grup isteklerine de dikkat etmek lazım. Oyun oynarken tanıştığımız çok yabancı oldu benim listemde, grup isteği yolladıklarında ne oynayacaksınız diye sormadan kabul etmiyorum. Bir anda kendimizi tanımadığımız adamlarla comp. 'de bulmayalım.

BF1'i bıraksanız da gelseniz sezona başlasak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

THE TIERS

S Tier (>=95% Usage Rate): *No one!**

A Tier (>80% Usage Rate): Lucio

B Tier (>50% Usage Rate): Zarya, Zenyatta, Reinhardt

C Tier (>20% Usage Rate): Genji, McCree, Winston, Tracer, Reaper, Roadhog, Ana, Mercy

D Tier (>5% Usage Rate): Hanzo, Mei, D.Va, Pharah

F Tier (<5 % Usage Rate): Junkrat, Soldier 76, Widowmaker, Torbjorn, Symmetra, Bastion

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Millet neler yapmış yahu.....

Oturup lazer ile milletin ölümünü izlemesi çok hoş olmuş Symmetra'nın, tam bir hanımefendi edası  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hallowen'de bir türlü Hard'da başaramadım. Normal'de ilk denemede hallettik ama.

Hard son bölüm acayip kasıyor, bir ara çok yaklaştık ama olmadı. Tek derdim Mercy'nin Witch skin'i. Bi şekilde almam lazım onu. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok