Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Kaydetme olayına el atim dedim competitive sezon 1 bitti valla.. Sezonun son maçından ilk potg videomu koyim bari bende artık.. 

Son saniyede kazandırma işte böyle olur... :O  (son 30 saniye falandı) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Karşı takımın Reinhardt'ı işi bilmiyormuş. :icon_curtain:

Geçen Overtime fullken Reinhardt ile ultim vardı. Karşıdakiler keriz gibi bekliyor dedim aha kurtardım oyunu tam adımımı Objective'e attım Overtime barı bir anda sıfırlandı kaybettik. :2no:

Tabii bunları paylaşırdım ama Shadowplay uyuz bir şeymiş hep unutuyorum kayıt için kısayol tuşlarına basmayı. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ana veni vıdı vıcı yapınca Reinhardt ın heyecanlanacağını bildiğimden bekledim.. Ve shieldı bıraktığı anda çaktım etrafındakiler de hediye patlamış mısır oldu..

Ki bu oyun buraya gelene kadar inanılmaz şeyler olmuştu aslında bu yalnızca birtanesi, tamamını çekmem lazımdı çok iyi oyundu :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu blizzard'ın matchmaking'i biraz canımı sıkmaya başladı. Demin bir maç arattım 30 sn kalmış yenilen bir takıma yerleştirdi. Oyun başlar başlamazda lose'u yedim kafama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion gözümü yaşarttı akşam izledim. :D

Dün Ana'yla POTG aldım sonunda. Reaper ulti atarken elimin tersiyle ağzına çaktım bi tane. :zuh:

Bu akşam videoyu yüklerim Shadow play bayağı büyük kayıt yapıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion trailerını izledikten sona uzun zamandır ertelediğim bir şeyi yapmaya başladım. Ufak ufak oyunun hikayesini ve yayınlanan Çizgi Romanlarını okuyorum.

Misal Reaper(Gabriel Reyes) başta Overwatch'un komutanı. Soldier 76(Jack Morrison) ise başlardaki (sonraki rakibi) arkadaşı. Morrison OW'un saldırı komutanı yapılıyor(Reyes'i pas geçiyorlar) ve bu aralarını açıyor. Zaman geçtikçe bu anlaşmazlık bir tür iç çatışmaya dönüşüyor ve OW'un İsviçre Merkezinde iki taraf birbirine giriyor, merkezde patlamalar oluyor ve sonunda ikisi de öldü olarak kabul ediliyor.

İkilinin oyundaki diyalogları daha bir anlam kazandı şimdi.

Soldier: Aren't you supposed to be dead?

Reaper: Didn't take.

ReaperJack-Old_Soldiers.jpg

Roadhog ile Junkrat'te kanka bu arada. Hatta Junkrat Roadhog'u ilk başta koruması olarak tutmuş. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz çizgi romanlarını okudum ama oraları daha okumadım henüz. Karakterler iyi güzel, oyunun bir background'u hikayesi de var bir şekilde tamam ama asıl oynadığımız oyuna gelince bunların hiçbirinin bir anlamı kalmıyor. Reinhart ,Soldier 76, Reaper,Hanzo ile kamyonu ittirirken karşı taraftaki Reinhart, Reaper falan bize savunma yapıyor. Hikayenin oyuna yedirilişi çok kötü..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açık konuşmak gerekirse hikayesini bilmiyorum, hiç de merak etmedim, umrumda olduğunu söylemek de zor.

Ben oyuna sadece çoklu oyunculu iyi bir FPS oyunu gözüyle bakıyorum ve o şekilde oynuyorum, karakter oyunda ne yapar, ne işe yarar o önemli benim için, yoksa işte kurgu, hikaye, oradan gelmiş, buraya gitmiş falan en ufak ilgimi dahi çekmiyor böyle bir oyun için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga abi bu yeni nesil hep böyle animeci. İlla bir background hikayeye bağlayacaklar olayı :D hatırlarsan TF2'de de karakter videoları çok tutmuştu.

Bir de bu gençlerin hentai fantazileri falan var, oyundaki hanım hanım kızlarımızın hep terbiyesini bozmuş alçaklar.

Blizzard'ın yerinde olsam "bu karakterlerin telif hakkı bizde, evet sapıkcıklar bunları hep topluyoruz şimdi, kaldır, kaldır, kaldırrr" modunda girişmiştim.

dopvrd.jpg  20160805102336-b18812f3-me.jpg  20160726204737-1a84a447-me.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Konuşurken oyun içi değil de ayrı bir konuşma programı kullanıyoruz demiştin ama adı neydi unuttum. Ona beni de ekler misiniz? Sanırım buna Çağlar da bakıyordu, dur onu da çağırayım. @@Narcissus

Gerçi adam bizimle oynayınca yanlışlıkla oyun kaybediyor falan diye kurdeşen oluyor ama olsun.  :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haha quick de sorun degil aslinda, toxic olmayi seviyorum bazen o kadar :)

Sezon 2ye kadar oynamam artik overwatch dun de summer games in son saniyeleri diye oynamistim..

Star, Ties falan herkes instant invite yapabilir bana ihtiyac yok :)

Discord programin adi..

Hmm hatta exe de bile var ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Narcissus ben Discord'u kurmuştum ama kim nasıl invite ediliyor anlamadım. Akşam eve gidince tekrar bakayım. Buna da friend list falan yapılıyor herhalde ama sizin kullanıcı adı..vs'yi bilmem gerekiyor diye anladım programa bakınca. Akşam bakayım tekrar.

Ben daha 100. level'a bile gelemedim. Onu bir halledeyim Sezon 2 gelmeden. Sezon 1'de ilk 10 maçı oynayıp 40.level olup bir daha da oynamayan bir sürü kişi var listemde. Profillere bakınca 7 galibiyet almış 42.level olarak öylece kalmış. Bunun ne zevki var çözemedim. 75 galibiyet falan aldım ama 28. level kaldım, genelde tek başıma oynadığım için galibiyet yüzdesi düşük doğal olarak. :)

Elite'lik yapmayın da refleksleri yavaşlamış abilerinizi de alın oyunlarınıza.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsedilen 42 ve 28 competitive rankler heralde :)

Ewt bizim hunginin de pampalari vardi oyle adamlar 10 mac yapip 51 falan olmuslar bir daha competitve falan oynamiyorlardi korkudan.. :lol:

Ben de 58 olarak bitirdim sezon 1i.. 60 olabilir miyim diye denedim ama yok yani hep 58de kaldim ...

Nedeni de su; oyuncular logaritmik olarak azaliyor yukariya ciktikca ve hep belli gruplar geliyor karsiya..

Zaten dev diaryde blizz belirtmisti.. Rank 60 in ustu oyuncu sayisi toplam kitlenin %6 sina denk geliyor. Gercekten az bir rakam (100luk sisteme gore dusunulunce)

Ben de solo olarak epey oynadim aslinda.. Yukaridaki skill seviyelerinde cok da problem olmuyor.. Ama daha asagida biraz facia oluyor.. Mutlaka bi attackta bastoncu, symetraci tipler cikiyor, kimse support almiyor vs vs.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Sezon 1'in ilk 10 maçı sırasında tanıdık kimseyi göremedim ve ilk 7 maçı kaybettim tek başıma girip. Zaten ben de pek bilmiyordum oyunu o da ayrı bir durum ama girdiğim takımlar hep saçma sapan adamlarla doluydu. Son 3 maçı kazanıp 38 olarak girdim sezona ama sonra hızlıca düştü rank tek başına olunca. Sezon 2'ye 6 kişilik bir takımla girmek için takımınızda 1 kişilik yer varsa ben talibim. Yaşlı ve yavaş bir oyuncu için kontenjan ayırma zorunluluğu getirsin Blizz herkese.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok