Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Ya yok abi olacak iş değil.. Son 2 gündür zaman bulup döndük oyuna diye bari yerim olan Diamond lige çıkiim dedim 2900e geldim 2-3 maç daha alsam çıkıcam... 7 maç üstüste takımdan adam düştü veya çıktı sonra abuk subuk trolleyen adamlar falan geldi, bu communtiy ile olacak iş değil yani bu ... Diamond, Master, Grandmaster dakiler zaten arkadaşlarıyla oynayarak geliyolar oraya ama benim öyle arkadaşım da yok :/

Tek başıma nereye kadar ya, şu hareketten sonraki maçı bile alamadık ya artık söylicek bişeyim yok..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Donanımhaber'den beraber takıldığım bir arkadaş var. Onunla beraber gördükçe seni de davet ederim hocam. O saçma salak 3 maç kazandın hadi 5 maç kaybet seni mallarla eşleştiriyorum sistemi olmasa şu an puanım 3400 falandı. 2500'le başladım 2 defa 2100'lere düştüm şimdi gene 2500lerdeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Millete Free Hallowen Lootbox'undan çıkmış Mercy bana da anca Sprey çıkıyor 4-5 leveldir deli olucam. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben halloweenden beri 10 level falan almışımdır rahat.. Ve sonucunda Road, Mercy, Rein, Junk çıktı.. Bunca rezalettten sonra oyun beni kendinden uzaklaştırmamaya çalışıyor heralde..  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun benden neden nefret ettiğini bi türlü anlamadım, beni diamond yapmamak için resmen g.tünü verdi oyun ..  Son maçımda iki tane oyunu daha yeni almış lvl 25 placement maçına giren unskilled adam vardı karşıdaki herkes diamond, çıldırmamak içten değil...  

XPDcyHF.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bebegim <3

Tamam o zaman hele bi diamonD olim bi sonraki aşama oyuna hangi kasa..pardon karakterle devam edeceğime dair bi anket açmaK olucak.. :)

Ayrıca liste iyi ama biraz ergenmiş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu competitive insanı kanser eder. 200 point geri gidip 200 point ileri gidiyorum. Resmen süründürüyor.

Bir de grup olarak giren 3-4 kişilik 200+ üstü oyunu yeni oynamaya başlayan adamlardan bile daha malca oynayan tipler var. Dün Volskaya'da dünya rekoru kırdık sayelerinde, adamlar tek charge ile 2 obj birden aldılar. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DiamonD'un d'si ile açmaK'ın k'sini yazmamış telefon klavyesi bunu mu anlayamadın şimdi sende dyslexia mı var olm :D  Sonrasında da yolladığın listeyi yorumluyorum, bunları açıklamamın gerekmesi bile bir damla gözyaşı akıtmamı sağladı senin için.. @@stardust

Ya millet neler yapıo ya community facia zaten.. Trollü ayrı, quiterı ayrı, bebesi ayrı, carrylenmiş talentlessı ayrı.. Facia.. @@Erwin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Community deli ediyor beni de. 3 maç üst üste kaybetmişsin, sonra bir tanesinin ilk roundunu almışız güzelce. Ha tamam kazanıcam şimdi diyorsun takımdan herifin biri çıkıveriyo kaybediyoruz. Saldırırken junkrat+mei alıp hiç bir halt yapamayan gerizekalılar yüzünden pointi alamamak falan, deliricem ya millete yazıyorsun abi alma düzgün birşey al saldırıyoruz diye cevap bile vermeye tenezzül etmiyorlar. Bir maçta hero seçiminde biri reinhart aldı. Öbürü ben Reinhart oynuycam yoksa oynamıyorum diye oynamadı kaybettik oyunu.Solo oynayıp kazanmak cidden imkansız gibi birşey. 3-4 kişi girsen de saçmasapan heriflerle eşleştiriyor oyun gene rezil bir şekilde kaybediyorum.

2080'den 1600'lere düştü rankım sürünüyorum resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3:30 civarlarında şu Mei'nin yaptığı olay benim takımıma karşı olsa katil olurum. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 tane daha öyle denk geldim ben, oluyor. Bazen öyle salak takımlar geliyor ki aklın durur. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya başından beri bu bebelere balon oyununu bu kadar oynadığınıza inanamıyorum. :mrgreen: 

Maalesef ben de almak gibi bir gaflette bulunmuştum, valla verdiğim para çöpe gitti yani. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoop hişşt oyuna laf yok. :icon_naughty:

Oyun kendini tekrar etmediği için gayet oynanıyor. Her türlü absürdlük var.  :D

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır şimdi şikayet ediyor ama kendisi oyun çok güzel al beraber oynayalım diye bana aldırttı, ben alınca bıraktı sonra da oyunu. Blizzard lobisine mi çalışıyorsun Korhan nedir yani söyle de bilelim :)

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok